Jump to content

NFL Fantasy 2022 - A liga


djole

Recommended Posts

Još uvek bez pobede. Imam osječaj da ako uskoro ne dobijem neki meč, pretvoriču se u papagaja, čestitajuči protivnicima iz sedmice u sedmicu.

 

That being said, čestitke Immanuel Kantu na zasluženoj pobedi 🙂

 

Možda i bolje što je Wilson u MNF zaustavljen na goal line-u za još jedan touchdown. Lakše mi je ovako na 10 poena razlike, nego da sam opet izgubio za par poena.

Link to comment
Share on other sites

@Ikac (nadam se da sam dobro identifikovao rivala iz poslednjeg kola) cestitke na ubedljivoj pobedi.

Skoro nisam igrao protiv ovakvog tima koji sve vreme isporucuje poene. Ja sam se jos i dobro drzao dobar deo meca, al se na kraju sve to raspalo kod mene. Sve u svemu srecno j nastavku sezone. Kod mene sad predstoji borba za opstanak i plej-of, a tu ce biti tanka linija razdvajanja. Doduse trenutno ima jacih kandidata za ispadanje, al nikad se ne zna

Link to comment
Share on other sites

On 10/11/2022 at 6:35 PM, San Epifanio said:

@Ikac (nadam se da sam dobro identifikovao rivala iz poslednjeg kola) cestitke na ubedljivoj pobedi.

Skoro nisam igrao protiv ovakvog tima koji sve vreme isporucuje poene. Ja sam se jos i dobro drzao dobar deo meca, al se na kraju sve to raspalo kod mene. Sve u svemu srecno j nastavku sezone. Kod mene sad predstoji borba za opstanak i plej-of, a tu ce biti tanka linija razdvajanja. Doduse trenutno ima jacih kandidata za ispadanje, al nikad se ne zna

 

Hvala na čestitkama, mada moram reći da ih nisam zaslužio. Kao što sam i najavio, nisam mogao da radim draft te sam samo uradio ranking za top 50 igrača i crnu listu, tako da za dobar deo je odgovoran autodraft. Ja sam posle samo preplatio Duvernaya na waiveru, dodao odbranu i zamenio defanzivce (autodraft stavlja kornerbekove iz nekog razloga).

 

Tako da ubuduće pohvalite autodraft 😄

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Da stvar bude još malo zanimljivija za mene, u ligi koju igram sa ekipom sa posla, treba mi solidna partija Amarija da se održim u životu...a nije nerealno da izgubim na oba fronta...sve to u godini kad sam rešio da igram samo ove dve lige da bih izbegao takve situacije 🙄

Link to comment
Share on other sites

Moj protivnik, sa ekipom Hypotetical5 u postavi ima defanzivca, koji ima bye ovoga vikenda. A i Murray je questionable koliko sam ispratio, pa možda nebi bilo slabo tu spremiti neku zamenu ako zatreba večeras. Trenutna razlika je taman nekih 30 poena, koliko bi mogli ukupno doneti jedan QB i defanzivac, tako da ove izmene mogu odlučiti utakmicu.

 

Metodom eliminacije došao sam do zaključka da je GM ove ekipe @Ikac ?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 11/21/2022 at 1:01 PM, L' Imperatore said:

Moj protivnik, sa ekipom Hypotetical5 u postavi ima defanzivca, koji ima bye ovoga vikenda. A i Murray je questionable koliko sam ispratio, pa možda nebi bilo slabo tu spremiti neku zamenu ako zatreba večeras. Trenutna razlika je taman nekih 30 poena, koliko bi mogli ukupno doneti jedan QB i defanzivac, tako da ove izmene mogu odlučiti utakmicu.

 

Metodom eliminacije došao sam do zaključka da je GM ove ekipe @Ikac ?

 

Pozdrav, izvinjavam se za ovo, bio sam na poslovnom putu preko, pa imao let i nisam mogao da ispratim Murraya kad je otišao sa Q na O. Za defanzivac na bye sam svakako prevideo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pocinje plej-of, a niko ni glasa da pusti. Cestitke NBK ( @gggggggg ) na osvajanju prvog mesta u regularnom delu. Sve vreme si i vodio, tako da zasluzenije ne moze.

S dve pobede u poslednja 3 kola nekako se docepah plej-ofa, mada nisam kuburio sa poenima. Povrede su najcesce mimoilazile moje najbolje igrace, ali od pre dva kola ne mogu da racunam na Lamara. Bice neizvesno protiv @Ikac. Srecno svima u plej-ofu

Link to comment
Share on other sites

Čestitke Sharpu na više nego zasluženoj pobedi i puno sreče u playoffu :thumbsup:

 

Ja sam nekako uspeo da izborim opstanak sa 3 poebede u zadnja 4 kola, tako da se valjda igramo i sledeče sezone. Nadam se u 14-timskom formatu.

 

Kolegama koje su ispale u drugi rang takmičenja želim da nam se što pre vrate, a playoff učesnicima puno sreče u istom.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...