Jump to content

NFL Fantasy 2022 - B liga


Xpert

Recommended Posts

Veceras je draft, a ako izuezmemo prvu sezonu kad sam ovo igrao, nikad nisam bio nespremniji za isti. Nista nisam ispratio, nemam pojma ni imali povredjenih zvezda, kakva je ruki klasa, a koliko sam video bilo je i par velikih transfera, prvenstveno hvataca tako da je ovo prvi draft na kome ne bih zeleo broj 1 poziciju, jer nema pojma koga bih uzeo.

Link to comment
Share on other sites

Da pitam sta imam dok jos nije kasno. Videh tek jutros mejl obavestenja da je draft za 24h. Kad sam usao u ligu, da pripremim draft malo, primetio sam opet keepers opciju, sto je nesto sto sam sasvim slucajno primetio kad sam tek ubacen u ligu prosle sedmice, ali mislio sam da ce to biti promenjeno kad se okupe svi.
Sad vise nisam siguran, da li je ovo sto igramo zaista keepers liga ili je to samo slucajna greska pri podesavanju iste? @karipesic@Xpert

Link to comment
Share on other sites

Sezona otvorena pobedom, ali kakav trip. U poslednji meč ulazim sa zaostatkom od oko 5 poena i imam Mekmanusa a mislim da protivnik ima Loketa (koji je inače na mojoj klupi :ajme:) i sve vreme navijam da Metkalf hvata lopte kod Sijetla i radujem se što je Loket skrajnut. Kad je meč završen i kad sam po mojoj prognozi prilično lagano pobedio, otvaram aplikaciju za potvrdu i umalo infarkt, stoji Metkalf, ali srećom i pored brojnih hvatanja mizerna jardaža 😂

Link to comment
Share on other sites

Kako god da si izgubio teško da je bolnije od mog. Bez dileme najteži poraz za mene otkad sam u B ligi a možda i najteži otkako igram ovaj fantazi.

 

Pre noćašnjih duela rezultat skoro egal, bio sam oko poen u deficitu, meni igra Henri, Linekeru Sanders. Henri svega 25 jardi ali uz TD, u više navrata uhvaćen debelo iza početne linije, samo u tome je izgubio dvocifren broj jardi, i onda presedi od sredine treće četvrtine ceo prvi tim pa do kraja, to je dvadeset minuta bez igre. Ipak i pored toga za pobedu je bilo dovoljno da Sanders ne postigne TD jer bez toga bi mu trebalo preko 70 jardi a to je malo verovatno. I šta se dešava, kad je sve bilo gotovo na 4 minuta do kraja, u situaciji kad Filadelfija samo troši sat, a to je tim koji kao ima neki komitet od 3 trkača, njima Sanders trči pet napada zaredom, pet akcija zaredom!!! To u takvom momentu ne bi uradio nijedan drugi trener na svetu!! Max dve akcije i uvodiš sledećeg, em smanjuješ rizik povrede em daješ šansu ostalim iz komiteta da se dokažu.

 

Elem, Sanders u poslednje dve uzima 12 jardi i ja gubim meč za oko 11 jardi :frusty:

 

Zbog ovakvih stvari uvek više volim i da mi protivnik ima jači tim ali da u ponedeljak nema nijednog igrača a da ja imam pa da od pozitivnog učinka mog igrača zavisi duel.

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Xpert said:

Kakav način da se izgubi duel... A bio na nekih 90% pre MNFa...

 

Au jbt, ne mogu da verujem, jisam ni pogledao danas rez, pomirio se sa porazom 😅 pa projekcija ti je bila na preko 145 pred mnf i tvoji ne uzmu ni 3 poena, a bili projektovani na 20 skoro, stvarno bih odlepio da mi se to desi.

 

Dokle mogu da se dese korekcije kod defanzivaca?

 

Edit: citam romantikov post, druze nisi ni blizu ovoga sto se desilo xpertu 😁 pocev od ovoga sto je hill uradio u 4/4 pa sve do ovog mnf

Edited by nlavrnja
Link to comment
Share on other sites

On 9/20/2022 at 9:10 AM, Romantik said:

Kako god da si izgubio teško da je bolnije od mog. Bez dileme najteži poraz za mene otkad sam u B ligi a možda i najteži otkako igram ovaj fantazi.

 

Pre noćašnjih duela rezultat skoro egal, bio sam oko poen u deficitu, meni igra Henri, Linekeru Sanders. Henri svega 25 jardi ali uz TD, u više navrata uhvaćen debelo iza početne linije, samo u tome je izgubio dvocifren broj jardi, i onda presedi od sredine treće četvrtine ceo prvi tim pa do kraja, to je dvadeset minuta bez igre. Ipak i pored toga za pobedu je bilo dovoljno da Sanders ne postigne TD jer bez toga bi mu trebalo preko 70 jardi a to je malo verovatno. I šta se dešava, kad je sve bilo gotovo na 4 minuta do kraja, u situaciji kad Filadelfija samo troši sat, a to je tim koji kao ima neki komitet od 3 trkača, njima Sanders trči pet napada zaredom, pet akcija zaredom!!! To u takvom momentu ne bi uradio nijedan drugi trener na svetu!! Max dve akcije i uvodiš sledećeg, em smanjuješ rizik povrede em daješ šansu ostalim iz komiteta da se dokažu.

 

Elem, Sanders u poslednje dve uzima 12 jardi i ja gubim meč za oko 11 jardi :frusty:

 

Zbog ovakvih stvari uvek više volim i da mi protivnik ima jači tim ali da u ponedeljak nema nijednog igrača a da ja imam pa da od pozitivnog učinka mog igrača zavisi duel.

 

Bio na moru zadnjih dana, pa sam površno ispratio dešavanja. Pomirio se sa porazom kad sam video kakva je situacija pred zadnje mečeve, ali eto, čudo se desilo.

Link to comment
Share on other sites

Ne mogu da provalim 🤣 gledao i na google-u gde su bile stat corrections, nema nista. Nesto mi u glavi da je Tyreek imao 33 a sada 32, ali nisam siguran. Ova dvojica odbrambenih 99% da su imali 13 i 4 i ranije.

 

Inace za mene bas standard pocetak sezone, uvek prosek oko 120, a skor 0-2 ili 1-1 (trenutno treci po poenima, a 12. na tabeli), sad vrv krecu one nedelje od 90 poena

Link to comment
Share on other sites

On 9/13/2022 at 8:08 AM, Romantik said:

Sezona otvorena pobedom, ali kakav trip. U poslednji meč ulazim sa zaostatkom od oko 5 poena i imam Mekmanusa a mislim da protivnik ima Loketa (koji je inače na mojoj klupi :ajme:) i sve vreme navijam da Metkalf hvata lopte kod Sijetla i radujem se što je Loket skrajnut. Kad je meč završen i kad sam po mojoj prognozi prilično lagano pobedio, otvaram aplikaciju za potvrdu i umalo infarkt, stoji Metkalf, ali srećom i pored brojnih hvatanja mizerna jardaža 😂


Cestitke na toj pobedi. Desila mi se jako slicna situacija kao prosle sezone, gde sam naleteo na igraca sa najvise poena u 1. kolu, tada je to bio Kajler. Sada ga ja imam, a i ekipa mi je bolja, ali Mahomes poludeo.
I za kraj preokret veliki nakon SNF, a fambl Metkalfa samo potvrdio poraz. Ni sa povredama nisam imao srece, Vat da se nije povredio, mozda bi sam doneo dovoljno poena, opasno je krenuo.

Proslo kolo lagana pobeda, ali kasno sam primetio zbog cega, posto protivnik nije povredjenog Daka stavio na klupu, a ni defanzivce nije menjao. Pobedio bih i bez toga, ali kvari mi utisak.
Proverio sam malopre, jos ga nije prebacivao na klupu, ne znam da li je aktivan ovde na forumu, pa rekoh da podsetim coveka. Ime ekipe je Alfie, a posto ne vidim na spisku sa pocetnog posta, to bi trebalo da bude ili @nlavrnjaili @Ridji, ne znam ljude, valjda ce prepoznati cija je ekipa.

 

Link to comment
Share on other sites

Uspeli su moji da izgube od 2 igraca, tj. jedno od to dvoje je odbrana.
Ne verujem sta se desava, vecina ne izgubi 2 puta na ovaj nacin za celu sezonu, ja sam uspeo u prva 3 kola. Tuga.
 

Pauzirao sam 1 sezonu sa fantazijem, evo ove prethodne 2 i ova kako je pocela, to je nemoguce, maler za malerom. Mozda nisam trebao uopste da se vracam. 
Kako god, i ova sezona je sa povredom 1. pika za mene zvanicno gotova, pa se vidimo sledece...mozda. 😄

Link to comment
Share on other sites

Ponovo tesan meč i ponovo poraz. Mekmanus je šutirao za pobedu i promašio a da zlo bude veće, par napada ranije je Denver bio u FG zoni (ja bih pobedio sa još jednim FG nebitno sa koje distance), ali su onda u dva napada nazadovali oko 15 jardi i ispucali loptu umesto da šutiraju za tri poena :frusty:

Link to comment
Share on other sites

On 9/25/2022 at 10:12 PM, Sombor Shuffle said:

Uspeli su moji da izgube od 2 igraca, tj. jedno od to dvoje je odbrana.
Ne verujem sta se desava, vecina ne izgubi 2 puta na ovaj nacin za celu sezonu, ja sam uspeo u prva 3 kola. Tuga.
 

Pauzirao sam 1 sezonu sa fantazijem, evo ove prethodne 2 i ova kako je pocela, to je nemoguce, maler za malerom. Mozda nisam trebao uopste da se vracam. 
Kako god, i ova sezona je sa povredom 1. pika za mene zvanicno gotova, pa se vidimo sledece...mozda. 😄

Jesu to krenuli jinxovi?

 

Somborski derbi, bez preokreta noćas, Parsons loš. Čestitke protivniku!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...