Jump to content

UEFA Champions League 2022/23


Don Juan

Recommended Posts

Gvardiola dok stavlja sve igrace na pozicije koje im najvise odgovaraju

 

Fqc7fv2.png

 

Ako se i ovog puta obuce u neku H&M majcu u finalu, turi Halanda na klupu a Karltona Palmera u spic, onda stvarno...

 

Sad bez zezanja, ako sad ne uzme, moze momentalno da ide u Njujork na jos jednu godinu kao onomad. Ako ne budalesa sa formacijom i igracima, stvarno ne vidim kako Inter moze bilo sta.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Bugl Khan said:

Modrić ide van ili odmah sad, ili oko 60. min max. Kroos, Valverde, Camavinga. Nek proba tako. 

Šta, PSG, Chelsea, City, Liverpool, sve na sreću? Možda je nešto do toga što je momčad sastavljena od serijskih pobjednika. I ne znam kako su prestari (osim Modrića).

 

Nije naravno sve na puku srecu, imaju apsolutni pobednicki DNK, ali ne moze se protiv fizike koja ih je stizala i pre dve i prosle godine, ali evo ove je dosla na naplatu. Prestari su im oni koji bi trebali da budu motor - Modric i Kros, koji deluje sporije od Luke duplo, iako je mladji, i uz to igra prilicno mlako. Kad se na to doda da u spicu imaju Benzemu kog obozavam, koji ove sezone u LS nije ni senka onog od prosle, naravno da su u ogromnom problemu, jer preko puta na tim pozicijama imaju KDB-a i Halanda kao dva mozda i najbolja fudbalera na svetu trenutno.

 

Koncepcijski, u ovom semisu, Real bi samo s Milanom imao sansu, i Inter bi ih na ritam pregazio. 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

Carlo se nema potrebe ni vracat u Madrid nakon ove sramote. Moze komotno i Benzemu i Modrica ostavit sa sobom. 

Bas sramota. I ja mislim da je Carlo bivsi, vrvt Nagelsmana ce dovesti. 

Mora rebuild. 

Ovaj debakl je problem za ostale na ljeto jer ce Real napraviti haos na transfer pijaci.

Napadac i bekovi se moraju dovesti. Carvajal je svoje zavrsio isto, ne moze da se krpi na LB i RB non stop

Edited by Miki28
typo
Link to comment
Share on other sites

Večeras je B.Silva pokazao zašto Kamavinga ne može da igra levog beka. Uništio ga je u prvom poluvremenu.
Doduše,i Grilić je satrao Karvahala.
Benzema se nije pojavio na utakmici..ostao negde na aerodromu izgleda..

Mislim da je Karlito završio u Realu. U ovom drugom mandatu je osvojio svaki trofej koji je mogao. Otići će ipak kao veliki trener Reala. Voleo bih da ode u Brazil i preuzme im repku,ali nisam siguran.

 

Link to comment
Share on other sites

Ma da, Nagelsman i Belingem vec dizu ovu ekipu, ali treba i spic. Haland im je idealna opcija, ali ja sumnjam da ce njega Siti tek tako da pusti, a i da se njemu vec ide. 

 

Ne kontam cemu toliko lozenje igraca na Real i Barsu, i budjavu La Ligu, kad mozes da igras u Premijer ligi, u maltene najkonkurentijoj ekipi na svetu. Haland da je pametan, pravio bi legacy u Sitiju. Sa Mbapeom je vec druga prica, cudi me da je ostao u PSG proslo leto, mogao je u Real. 

Edited by Markoss
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Miki28 said:

Bas sramota. I ja mislim da je Carlo bivsi, vrvt Nagelsmana ce dovesti. 

Mora rebuild. 

Ovaj debakl je problem za ostale na ljeto jer ce Real napraviti haos na transfer pijaci.

Napadac i bekovi se moraju dovesti. Carvajal je svoje zavrsio isto, ne moze da se krpi na LB i RB non stop


Ne mora uopce veliki rebuild, igrace vec imaju samo se treba prestati forsirati Modrica i Kroosa u paru. Oni nisu mogli protiv Barce igrati, a kamoli protiv par klasa jace ekipe od te Barce. 
 

Lijevi bek je vec dogovoren, desno se takodjer mora dovesti neko. Napadac fali to je bilo jasno i prije sezone, sad je samo jos gore obzirom da je Benzema ocito propao. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:


Ne mora uopce veliki rebuild, igrace vec imaju samo se treba prestati forsirati Modrica i Kroosa u paru. Oni nisu mogli protiv Barce igrati, a kamoli protiv par klasa jace ekipe od te Barce. 
 

Lijevi bek je vec dogovoren, desno se takodjer mora dovesti neko. Napadac fali to je bilo jasno i prije sezone, sad je samo jos gore obzirom da je Benzema ocito propao. 

Koga su dogovorili za LB? To nisam ispratio. . Kako je Mbappe sjebao i sebe i Real sa onom preglupom odlukom da ostane

Link to comment
Share on other sites

Нема шта, отворило се Ситију да узму првака Европе сада и заслужено ће бити ако успеју. Најдоминантнија екипа у овом тренутку и најреалније би било да коначно узму ту ЛШ коју већ предуго јуре. 

 

Реалу су заказали најбољи и најискуснији овог пута. Очигледно нема више горива да би се парирало овако расположеном ривалу на овом високом нивоу. Вероватно следи нека реконструкција екипе на лето или можда чак и две сезоне за редом док се не нађе поново нека добитна комбинација.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...