Jump to content

Strane košarkaške lige


Del Piero

Recommended Posts

7 minutes ago, Problem sa licnim greskama said:

Willy je izgledao u prvoj tekmi kao Sofo u Zvezdi. Sta znaci inat i motiv za vrhunskog sampiona. 

Vasa ako planira NBA bolje da skauti nemaju satelitsku TV. 😄 

Vasa sve gori,ali bukvalno

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Nini3112 said:

Vasa sve gori,ali bukvalno


Obicno +/- primam sa zdravom dozom rezerve ali pogledaj Vasin danas u ovoj utakmici i na 20min. 

https://tbf.org.tr/ligler/bsl-2022-2023/mac-detay/195953/istatistik#average-stats

Izlazi iz povrede sve jasno ali sam imao flashbackove Italija - Srbija na njegov jogging pri closeoutu. Na neke trojke uopste brat nije ni izlazio da pokrije igraca, sto bi se cimao 😄Neprofesionalan nastup za tako skupo placenog igraca.

Link to comment
Share on other sites

Mogu da zamislim Itudisa kao forumaša koji napušava na live temi, vadi sudijske greške posle poraza, insistira da se ponovo otvori Tata i piše vrhunske postove o samoj igri kada se poklopi da je dobro raspoložen i da nije banovan.

  • Like 3
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Beonegro said:

Mets 92 (Levallois) će u finalu francuskog PO tekme u kojima je domaćin igrati na Rolan Garosu (glavni teren, Philippe Chatrier)

Već su igrali ove sezone sa Monakom u oktobru na tom terenu. Čudi me da Bersi ne biraju za takve mečeve, čini mi se da je praktičniji od ovog.

 

Edited by Green23
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...