Jump to content

Poslednji Utisci iz Emigracije


mrd

Recommended Posts

On 12/12/2021 at 6:49 PM, vilhelmina said:

moja nova baza na jugu je Torrevieja.

Jesi li bila do šume palmi (el palmeral) u Elcheu i, ako jesi, da li i dalje tamo ima kamion sa argentinskim roštiljem a.k.a. jedna od većih radosti mog stomaka u poslednjih 5 godina? 😄

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

On 1/30/2022 at 1:31 PM, Beonegro said:

Jesi li bila do šume palmi (el palmeral) u Elcheu i, ako jesi, da li i dalje tamo ima kamion sa argentinskim roštiljem a.k.a. jedna od većih radosti mog stomaka u poslednjih 5 godina? 😄

 

Nisam, a kad cu, ne zna se.

Sav posao oko papira i renoviranja kasni zbog covida, a iz istog razloga ni ja ne stizem da odem i da ih nalegnem. Bice valjda do kraja februara, kad vec nije u januaru, kao sto je ranije planirano.

U svakom slucaju, jedva cekam i hvala na preporuci :thumbsup:.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, vilhelmina said:

 

Nisam, a kad cu, ne zna se.

Sav posao oko papira i renoviranja kasni zbog covida, a iz istog razloga ni ja ne stizem da odem i da ih nalegnem. Bice valjda do kraja februara, kad vec nije u januaru, kao sto je ranije planirano.

U svakom slucaju, jedva cekam i hvala na preporuci :thumbsup:.

 

Uzivaj, Vili 🙂

 

Ta tvoja ideja mi je sve zanimljivija!

Jug Francuske, Italija, Spanija - kupiti neki stancic za pobeci, ne moram cekati penziju, iovako radim od kuce.

Florida podaleko, da bi se caskom skoknulo, a stan u Nemackoj mi ionako zvrji prazan - bolje da ga prodam (cene su otisle u nebesa), i kupim sebi nesto na jugu Evrope. Dopada mi se Pescara, IT, lep gradic na obali Jadranskog mora, pa dole oko Malage, pa Menton/Antib na Azurnoj, Savona, IT, Ligurija (oko Genove)

 

Jos kad se probudim u ovako sivom danu u NL..... 😞

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 
Uzivaj, Vili [emoji846]
 
Ta tvoja ideja mi je sve zanimljivija!
Jug Francuske, Italija, Spanija - kupiti neki stancic za pobeci, ne moram cekati penziju, iovako radim od kuce.
Florida podaleko, da bi se caskom skoknulo, a stan u Nemackoj mi ionako zvrji prazan - bolje da ga prodam (cene su otisle u nebesa), i kupim sebi nesto na jugu Evrope. Dopada mi se Pescara, IT, lep gradic na obali Jadranskog mora, pa dole oko Malage, pa Menton/Antib na Azurnoj, Savona, IT, Ligurija (oko Genove)
 
Jos kad se probudim u ovako sivom danu u NL..... [emoji20]
Na Siciliji možeš da kupiš 100m2 za 100k ojra, Catania, Siracusa. Ja gledao i špekulisao malo o toj ideji.

Odesláno z mého XQ-BC52 pomocí Tapatalk

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, alberto.ascari said:

Na Siciliji možeš da kupiš 100m2 za 100k ojra, Catania, Siracusa. Ja gledao i špekulisao malo o toj ideji.

Odesláno z mého XQ-BC52 pomocí Tapatalk
 

 

Ako se ne varam, oni imaju uslov da renoviras i da tamo stalno zivis. Za one kojima to odgovara, vise nego dobra ponuda.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Mislim da sam izabrala dobro mesto za preseljenje, sad samo trazim tacno kraj:
 
GuF08Sm.jpg
 
kkVlLCM.jpg
 
Bhp0qSh.jpg
Ova poslednja lokacija najbolje izgleda. Jednu kućicu od 4000sqft i da tornado zaobiđe
[emoji23]

Sent from my SM-G998U using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, mrd said:

Ova poslednja lokacija najbolje izgleda. Jednu kućicu od 4000sqft i da tornado zaobiđe
emoji23.png

Sent from my SM-G998U using Tapatalk
 

Ma kakvi 4000, danas mi i 2,200 dosta....

Mali speed boat... Ne treba velika kuca kad ceo dan mozes biti napolju

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Eddard said:

Nego… kad primaš goste 😁😎?

Cekaj da se smestim... negde od leta ... kad pocne sezona uragana :smiley2:

Nadam se da barem nesto privremeno nadjem u narednih mesec dana i da se smestim... pa natenane da kupujem.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Hahaha

 

Hocu da vas posetim obe. Pod uslovom da se ne posvadjate oko politike, da se nadjemo na veceri. Na pola puta ste mi, hocu da prespavam negde, a ja ovde za Daytona Beach na Daytona Bike Week - https://officialbikeweek.com/ ...

 

A kad vas ufate uragani, dodjite da se sklonite. Ja lepo par sto milja od obale. Bice kise i vetra ali nece veceg zla.

 

:classic_biggrin:

Edited by zoran59
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, zoran59 said:

Hahaha

 

Hocu da vas posetim obe. Pod uslovom da se ne posvadjate oko politike, da se nadjemo na veceri. :classic_biggrin:

 

Zoki, dolazimo zajedno, da glumimo Unprofor. Tačnije, ti ćeš da smiruješ, ja ću da banujem 😁

  • Like 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...