Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

1 minute ago, K.Dot said:

Ne razumem ni Terzića, pa ako igramo LŠ, više će para moći da ukrade iz kluba, koja je logika da postavi lažnog Stanoja za trenera, radi bukvalno protiv sopstvenih lopovskih interesa.

Pa ne zna koga ce. Pominjalo se da su rezervna resenja bili ovaj Rastavac i jos neki ling long levat, zaboravio sam koji.

Link to comment
Share on other sites

Sedim juce na kafi sa jednim velikim navijacem Voshe..ono..bas stara ekipa.
On je inace tradicionalno pesimistican i nekako strasljiv kad je Vosha u pitanju..ali prati ih regularno i nabraja im nedostatke..da bi zakljucio sa "Vojvodina nece dati gol,bice 2:0 za Zvezdu".

Ja mu na to odgovorim da mi veoma "smrdi" na iznenadjenje i remi..prvenstveno jer nemam nikakvo poverenje u ovog Federera za sirotinju na nasoj klupi..da apsolutno nikakvog napretka pod njim nema;cak sta vise - evidentan je pad u nasoj igri..

Gledao sam samo prvo poluvreme. Ako smo u drugom bili jos losiji,mogu samo da zamislim na sta smo licili. Iskreno se nadam da doktor ekonomskih nauka ima neko ime u pricuvi, jer sa ovim smotankom nema srece..

Edited by Drug Crni
slovo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Realno, kakav nam je klub, uprava, pravi navijači.. takav nam je i trener. Čak i da postoji neko dobro domaće rešenje, ako stvarno ima ideju i želi da radi i stvara, neće valjda u to ruglo da dolazi. Žalosno je što to moram da napišem ali stvarno verujem, da je to tako. Mi nemamo sportski cilj pa tako ni plan, samo vrtimo brdo nekih poluigrača (svaka čast izuzecima,a ko ih i ima) i da se na njima tale ko zna ko sve ne. A najtužnije je što polako gubim emociju prema svemu ovome, iskreno.

Idem da si spremim kafu. Treba mi slađa posle ove utakmice.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Piksi said:

Šta li je ovima u glavi u upravi, stvarno, da mi je znati. To što mi radimo veze sa životom nema, kamoli sa sportom iliti fudbalom.

 

Mnogi u upravi nemaju ništa u glavi. Mrkela tu prednjači, nenadjebiv. Juče na predstavljanju Rakonjca kaže - U prethodnih šest meseci je često ulazio u šanse, ali ga golovi nisu hteli, međutim, nadam se da će u Zvezdi kliknuti - rekao je Mrkela. Samo je nedostajalo da posle ''ali golovi ga nisu hteli'' doda ''što ga je i preporučilo Zvezdi''. On samo takve i dovodi. 

Edited by Volter
Link to comment
Share on other sites

Iskreno, ja ne verujem da se Mrkelele pita bilo šta. On po meni niju u stanju ni Lidiju da zadrži a kamoli da dovodi nove, prave fudbalere, koji stvarno igraju fudbal, ni domaće a kamoli strance. Ja mislim da on ne zna na karti da pokaže Gambiju ili Zelenortska ostrva.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Piksi said:

Iskreno, ja ne verujem da se Mrkelele pita bilo šta. On po meni niju u stanju ni Lidiju da zadrži a kamoli da dovodi nove, prave fudbalere, koji stvarno igraju fudbal, ni domaće a kamoli strance. Ja mislim da on ne zna na karti da pokaže Gambiju ili Zelenortska ostrva.

 

Ne pita se ništa, on je prihvatio ulogu da bude Terzićev poslušnik i da se blamira. Ja uvek ovo zaboravim da naglasim, al jbg, kad je već prihvatio takvu ulogu onda neka trpi to što se ljudi sprdaju sa njim jer misle da on dovodi igrače. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, marko_pantelic said:

Centarsut na nivou Azareva

Ma kakvi centaršutevi u onim uslovima? Koji to kršten trener ne kaže spustite loptu i ne gađajte za džabe, jak je vetar? Pa taj trener ubacuje Milunovića, umesto Ivanića, kao da je zadnji napad, a mi imamo korner, recimo. Pa i tad, logika ne postoji. Odnosno postoji - jak vetar, lopta dole. 

Neviđeni diletant je Milojević i ako on večeras ne ode, mi prvi nećemo biti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Od 2017 pa na ovamo, napadaci Partizana:

 

Tavamba, Rikardo, Sadik, Rikardo.

 

Za isto vreme napadaci Zvezde:

 

Boaci, Pesic, Boaci (kineska verzija), Tomane iz Tondele, Falcineli (hvala Miho jos jednom), Krstovic 😄, Dioni, Pesic. Naravno Pavkov sve vreme bio tu.

 

Pa dajte Ilijevu koksa za 3 meseca da vam nadje nekog, bolje je od ovog brukanja

 

edit: zaboravio Ohija, jednom su pogodili i brze bolje ga prodali

Edited by pantelia
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, vlaDixXx said:

Trenera Gilje Abaskala iz Spartaka,na leto dovesti

 

Neka prelazno resenje bude Nedjic, ovo nikako ne valja sa Milojevicem, Rastavac je  previse defanzivan trener(neko ga spominje) 

Zasto amo prelazno resenja, vreme je da neki "brat" tipa neđić ili radenković zajaše zvezdinu klupu, šta ih briga možè im se.

Edited by Perkos2
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...