Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

9 hours ago, Љуба said:

Још кад би се нашла нека добра душа да прихвати Срнића, Гобељића и Мустафу.

Prvu dvojicu teško da će iko da prihvati. Ovog Mustafu možda i uvaljamo negde na bliski istok, mlad je.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Don Juan said:

Elem. mediji pišu da smo završili i Marka Stamenića iz Kopenhagena. Ne znam da li ima naš pasoš, ali jeste zanimljivo pojačanje, ako ima istine u onome što pišu.

 

Može da igra i kao centralni i kao zadnji vezni.

Trebalo bi da ima nas pasos. 

Nisam ga bas puno puta gledao, pa ne znam sta da ocekujem, zapazio sam da nema izrazito slabiju nogu, cak na utakmici nisam ni provalio koja mu je noga jaca, koristi kod dodavanja i levu i desnu podjednako dobro. Sama ta cinjenica ce posle ove polusezone sa srnicem biti dovoljna🤣

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Igor_ said:

Trebalo bi da ima nas pasos. 

Nisam ga bas puno puta gledao, pa ne znam sta da ocekujem, zapazio sam da nema izrazito slabiju nogu, cak na utakmici nisam ni provalio koja mu je noga jaca, koristi kod dodavanja i levu i desnu podjednako dobro. Sama ta cinjenica ce posle ove polusezone sa srnicem biti dovoljna🤣

Iskreno, vidim da je mlad, i da je igrao LŠ, videćemo.

 

Primetio sam da baš voli da skuplja žute kartone.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, merosina said:

Kako ti se svidja prelazni rok (sve sa ovim igracima sto dolaze na leto) ?

 

Nista mi se ne svidja. Mislim da imamo tim sa vecinom igraca koji su u padu forme, usled godina i nespotskog zivota koji zive, ali i trenera koji veze sa zivotom nema i tesko da cemo mi na prolece igrati bolje nego jesenas. 

 

GK- Vigo, Erakovic, Dragovic, Azarov- DM, Kanga, Ivanic- Bukari, Mitrovic, ST.

 

Mislim da su i Rodic i Katai u debelom padu forme, usled teske kurcobolje, da i Borjanu polako prolazi zenit i da cemo vrlo verovatno postati robovi istog, jer ce da brani tu dokle god bude hteo (slicno je FKP prosao sa Stojkovicem), i da rastanak onda i nece biti tako bajkovit. Mislim da je Pesic miljama daleko od toga da ima kvalitete za prvog spica, mislim i da nam fali jedan dobar zadnji vezni, te da smo prinudjeni da se kockamo sa levim bekom aka nesigurnim Azarovim. Takodje, Dragovic je nezadovoljan, hoce da ide, pitanje je kolko ce uopste igrati, pitanje je i dal ce Erakovica prodati na leto, Mitrovica isto. Tako da, mnogo je sve haoticno. 

 

Mali Nikolic je prosecan igrac za ligu, ali sve dok budemo dovodili SL polutane koji u svojim timovima nisu uspevali da budu najbolji igraci, ima da tapkamo na ovom nivou, a godinama ce se skupljati Nikolici, Gobeljici, Srnici, Pankovi i ostali. Vigo je dobra ideja, ali nemam pojma kakav je igrac, videcemo. Olaninjka (pominjali su ga prvo kao spica, sad kao krilo, tako da videcemo), je isto dobra ideja i dobar igrac, njega sam gledao i dopao mi se. Rakonjac je isto SL polutanski prosek koji ne vredi ni blizu 1,5 milona u sta su se uverili ovi iz Lokomotive ekspresno. Plasticno da objasnim, dovodimo Lokomotivinog Kulibalija. Dace on decko par golova, ali po kvalitetu je slabiji i od Mijatovica, i od Pesica, i u sustini smo doveli treceg spica, a nemamo ni prvog. Stamenica sam par puta gledao, nije me nesto odusevio, ali ajde, videcemo.

 

I dalje pokusavaju da isforsiraju mucenog Ibrahima koji veze sa zivotom nema, malog Stankovica su posle 10ak utakmica u kojima je pokazao kvalitet otpisali, tu je i dalje Veljko Nikolic u kog ni rodjeni otac vrv vise ne veruje, razdvojili su Mituljikice nepotrebno, nisu hteli Knezevica ni da probaju na pripremama, setaju Radulovica koji je dobar igrac sa pozajmice na pozajmicu, Lucica su isto poklonili Cukarickom, Sljivica koji je top prospekt ne mogu da ubede da potpise, jer je dete shvatilo sa kakvom bagrom mora da se utali, kao sto su to ucinili Lekovic i Mijatovic, da bi bio u prvom timu i da ga niko ne bi dirao.

 

Na sve to, trener nam je bukvalno diletant na nivou Sase Jankovica. Teoreticar koji ne ume sa ljudima, koji ne ume nista sto zamisli (navodno) da prenese na teren, koji konstantno mudruje u izjava, a kom ekipa deluje sve gore i gore, gde odbrana ispada posle dva pasa, a napad pociva na individualnosti. 

 

Tako da, mislim da smo u ogromnom problemu koji maskira cinjenica da prvak ide direkt u LS, ali ako ostanemo na ovom levelu, ocekujem surovu blamazu od septembra. S tim da ipak mislim da Milojevic nece docekati leto, jer je jednostavno tanak trener i uprkos tome sto igracki jesmo duplo jaci od svih u prvenstvu, nema sanse da on ne kiksne bar dva puta, a ne bi me iznenadilo i da derbi popusimo. Tako da ce da bude frka do kraja sezone, ali ce onda i ovima sto ga tapsu po ramenu i lazu da je najbolji srpski trener, da bdue jasnije da je daleko od toga i videcemo onda ko ce na leto da dodje. Ne bi me iznenadilo da Dejana vrate, ako izduva u Sampi, a verovatno hoce.

 

Mislim i da je ova zima trebala da se iskoristi na drugaciji nacin, odnosno da se nadje adekvatan trener koji svojim renomeom moze da isprati najbolje igrace ekipe, jer nisam siguran dal je Katai u padu forme, omatorio ili jednostavno igra ko kurac jer je trener kurac, kao sto je npr Lazovic igrao kod Murinja. Dakle, da se dovede trener, makar i stranac koji ima iskustvo i koji ce da kosta, ali koji ce imati sest meseci ispred sebe da vidi ko mu treba za tu Ligu sampiona. Naravno, ocistio bih igracki kadar fudbalerima koji nemaju kvalitet za Zvezdu, a i dalje su tu: Vasiljevic, Gobeljic, Pankov, Velja, Srnic, Krsticic, Mustafa, Kulibali, ovako iz glave, al moguce d asma nekog zaboravio. Ne bih razdvojio Mituljikice, prebacio bih i Sljivica u prvi tim, a verovatno i vratio malog Radulovica pre svih sto se pozajmica tice, i naravno ne bih ni u ludilu poslao Stankovica igde, jer je bolji od 90 posto naseg veznog reda. Doveo bih i golmana umesto Borjana, i spica umesto Pesica, pa ako su nezadovoljni time sto ce imati ikakvu konkurenciju, oterao bi i njih. Rodica i Kataija bih ostavio svakako, jer bi zaista mozda proradili kod dobrog trenera, a npr Nikolica ovog u zivotu ne bih doveo. Onaj tim od gore sa golmanom tipa Dmitrovic ili Marko Ilic ili Vladan Kovacevic, dobrim zadnjim veznim i spicem koji zaista ume da igra fudbal (nazalost domaci takav ne postoji, a da je dostupan, mada bih jurio Jovica), i sa klupom na kojoj su Popovic, Stankovic, Lekovic, Milunovic, Rodic, Mijailovic, Kangva, Sljivic, Jovan, Nikola, Radulovic, Katai, Mijatovic, bih gradio ekipu za prolece i LS. Na leto bi stigao Olanjinka, ali svakako bi do leta moglo da se vidi gde skripi, ali bi imali optimalan igracki kadar od 24 fudbalera, koji imaju kvalitet za Crvenu zvezdu, sto bi bio presedan verovatno kada je rec o nasem klubu. 

 

Al onda je tu i to idiotsko pravilo o strancima, i tako, vrzino kolo sve u svemu, al svakako sam hteo da bacim neki osvrt i izbijem frustraciju time sto sam u fazonu da je sve sto radimo pogresno.

  • Like 25
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Kad je Terza nesto lagao i baronisao za neki intervju, pa su ga pitali da li je ovaj zblanuti Federer suvise mlad da bude trener Zvezde, njegov odgovor je bio "Zlatne kocije prolaze samo jednom".

 

I inace ga mrzim, ali ga nikad nisam mrzeo kao u tom trenutku. Kakve zlatne kocije, smradu kolmovani, uvaljali ste u blato sve sto ste mogli, a niste pokrali samo ono sto je zavareno

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, mare80 said:

Šta bi sa Pankovom i Popom .... beše vest da idu na pozajmicu u Čuku,pa onda muk ... idu li ili ne ?

I ispratismo li mučenog Kalifu u Francusku ili ne, digoše li Fracuzi sistem ... 😄

 

Napisao Kulibali mejl gde je rekao da nije on kriv sto sistem nije radio i sto je Amijen nesposoban i da ne treba njega kazniti zbog toga. Cekamo odgovor Glikmana francuske lige. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...