Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

10 hours ago, Markoss said:

Djuric potpisao za Domzale. 50 posto Zvezdi. I njegov mladji brat otisao tamo. 

 

Djurić je dobio dosta pohvala zbog njegovih igra tamo ...

Dečko je jako mlad,a imajući u vidi da nam su nam i Erak i Dragović na ivici odlaska na kraju sezone,po meni baš WTF potez ....

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Don Juan said:

Ha, pa ovi su poslali Stankovića u Kruševac 🤣.

Smejem se od muke. Ništa od davanja šanse talentovanim igračima.

 

E da i Knežević, ali ajd nekako.....

Sramota. Traze pojačanje u veznom redu, a Stankovića i Knezevića šalju na pozajmicu... Pa kad će da zaigraju za nas? 

Kad bolje razmislim bravo za Šljivića sto neće da potpise za ovaj nas odvratan klub. Takodje, Djurić se na vreme izvukao. 

 

Zvezda i Partizan imaju najgore uprave od kada postoji fudbal i niko ih neće nadmašiti dok postoje. Liga nam je najgora na celom Svetu, zao mi ljudi sto idu na utakmice. 

 

Drago pakuj se i idi. Neka igraju Mrkelini i Terzićevi sinovi ls. 

 

 

 

Edited by Alija Sirotanović
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Milko Miller said:

Ovo ima logiku za razliku od transfera Djurica. Doduše njegov dolazak u Zvezdu već bio čudan, valjda on i Katai imaju istog menadžera. 

Iskreno imalo bi logike da se prvo reše igrača koji apsolutno ničemu ne doprinose igri, i koji niti mogu da se prodaju, niti bilo šta nam znače - Pankov, Gobeljić, Srnić, Nikolić, Kulibali, Krstičić, pa onda Ibrahim, Prucev. Totalni viškovi. Mi zadržavamo Pankova, a prodajemo Đurića, pa genijalno.

Link to comment
Share on other sites

I idemo, krece balerinica

 

Naslov od 07.01.2023:

 

Quote

Zvezda kreće na pripreme, za status strepe: Sanogo, Ben, Krstičić, Srnić, čak i Gobeljić

 

Buduci naslov od 07.03.2023:

 

Quote

Ugovor produžili: Krstičić, Srnić, čak i Gobeljić

 

 

  • Like 4
  • Ha-ha 8
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Moze Olayinka da igra i spica ali i desno krilo, iako mu je levo krilo prirodna pozicija. Meni jedan od drazih igraca van liga petice poslednjih par sezona, bio je deo izuzetno ozbiljnog tima Slavije koja je ipak imala bas lepo poslozen tim i ozbiljnog trenera, a Olayinka imao dosta slobode napred da svojim kretnjama i fizickim predispozicijama napada ili otvara prostore.

 

Nisam siguran gde bi cucnuo u vas tim od leta, svakako je bas ozbiljan zabod, igrac sa dosta iskustva i reputacije, ali i dobrom trzisnom vrednosti. Zaista bih se iznenadio ukoliko ne bi bilo nekih odlazaka gde bi se oslobodio njegov pun talenat, nije bas igrac koji bi se rotirao u zavisnosti od protivnika, barem za ove nase prostore.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Buduci kakve igrace ganjate (barem ovo sto citamo po medijima), mogu i sinovi pomenutih da selektiraju, nema tu nekih preteranih nedoumica oko kvaliteta igraca. Mnogo veci izazov je kako ce se podeliti uloge i posloziti tim, evidentno je da ce biti siri roster zbog sigurnog igranja na vise frontova, a nije zgoreg ni imati vise od jedne opcije kako izaci na teren. To je ujedno i veliki izazov, kako napraviti izbalansiran tim.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, kendrick said:

Buduci kakve igrace ganjate (barem ovo sto citamo po medijima), mogu i sinovi pomenutih da selektiraju, nema tu nekih preteranih nedoumica oko kvaliteta igraca. Mnogo veci izazov je kako ce se podeliti uloge i posloziti tim, evidentno je da ce biti siri roster zbog sigurnog igranja na vise frontova, a nije zgoreg ni imati vise od jedne opcije kako izaci na teren. To je ujedno i veliki izazov, kako napraviti izbalansiran tim.

Mi imamo veliki broj igrača, a vrlo sužen izbor, to se pokazalo i u Evropi. Jenostavno smo prepopunjeni na nekim pozicijama (ako tako može da se kaže), dok pojedine kritične vise. Desni bek ne postoji, zadnji vezni je malčice popravljena situacija sa Miajilovićem, ali kasno za Evropu, pa su igrali Srnić, pa i Kanga, prvi neozbiljan igrač, drugi to ne može da igra pošto je suviše lagan. Ispred njih ajde nekako, ali i tu kada recimo ispadne Kanga nemamo pravu izmenu i gubimo sredinu lagano. Špic nam je Pešić i drugi izbor ......Kulibali. Tuga. Mijatovića čas ubace, čas ga nema nigde. 

Ali zato krila - Katai, Mitrović, Bukari, Ben, Ibrahim, Motika, jedan od onih bilizanaca, i sto posto sam zaboravio nekoga,

Elem, mora da se vrši totalni remont, inače nema svrhe da i pokušavamo da igramo LŠ. Čitam danas Lazović menja klub i on bi nam legao sjajno za 3-5-2 formaciju, ali avaj, Terzić ne može da vidi Lazovića, a mislim da je obostrano. 

 

Elem, nevezano za ovo, mislim da bi trebali zaista da pokušamo sada sa 3-5-2, ako je Spajić fit, pošto mislim da Azarov nije pokazao pun potencijal, a da bi mu ta formacija izuzetno legla. Desno da se nađe neko rešenje, a onda teoretski da Bukari i Olayink (ako ga zaista jure), da igraju iza šoica. Ali sve su to bajke, plašim se.

Link to comment
Share on other sites

evo recimo za Knezevica 2003,Graficar je pobedio Lifering

on sa takvom statistikom iz prve lige "ne moze" da igra u prvom timu,

a u Liferingu i sa slabijim statistikama odmah ulaze u prvim tim(bezbroj primera recicu samo Sucic 2002)

 

Mituljikici  2003 su tipovi igraca kao Arsen Zakharian 2003(koji da nije Rus,vec bi bio u Arsenalu,Celziju,Barseloni)

 

i da Peter Olayinka 1995 je cist napadac,

posto slabo daje golove,igrao je i na krilu

inace pre nekoliko godina Lampard je hteo da ga dovede u Celzi i Everton,a hteo je i West Hem da ga dovede,

ali su Cesi trazili 8cifreni iznos

 

e da zamena u Slaviji  za Olayinku je mladi srpski igraci to jos  napadac hahhahahahahah

bore se za njega gradski rivali Sparta i Slavija

u pitanju je 

Nikola Stulic 2001

hahhahahahahahah

 

 

On 1/6/2023 at 12:58 AM, Don Juan said:

Ha, pa ovi su poslali Stankovića u Kruševac 🤣.

Smejem se od muke. Ništa od davanja šanse talentovanim igračima.

 

E da i Knežević, ali ajd nekako.....

Knezevic je mnogo bolji od njega

 

Stanic se zeznuo sto je dosao kod nas,iz Tsca bi vec otisao u inostranstvo za opasne pare

 

Edited by vlaDixXx
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...