Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

3 minutes ago, goldberg said:

Sraman komentar.

 

Kad lepo drzava obezbedi svima teren i uslove za dovodjenje kvalitetnih igraca onda pricajte ovako.

Važi.

Ta Surdulica nije zaslužila klub ni u drugoj ligi, a tu je gde jeste zahvaljujući državi.

Ako me sećanje služi Zvezda je prošle sezone imala negativan skor sa Radnikom, tako da nema veze sa onim što pišeš.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Retko mucnih 2 sata. Nije bio faul za slobodnjak, niko nije pipnuo Miluna. Grozota od terena, pozicije kamere i njihovog valjanja. Mislim da se nakon gola za 1-1 a nije igralo 10 minuta efektivnog fudbala.

 

Ali kakvo blamiranje ovog kvazi-trenera danas. Rezultat ti ne odgovara, menjas Ivanica i Kangvu, ali Bukarija ne uvodis, vec redom Srnica, Sanoga i Gobeljica. Tacno sam pomislio da mu je receno da cemo ga smeniti na pauzi, pa je danas resio da sabotira ekipu. 

 

Dugorocno bi verovatno bilo bolje da smo kiksali ovde, videti pod Zadar u kosarci.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Venger said:

 

Savez je svim klubovima donirao nove terene pre 2 godine. To sto sada 99% tih terena izgleda ovako je zbog javasluka i neznanja, nema sta drugo da bude.

 

Najbolje svake godine po jedan travnati tepih da dobijaju, ne bi ni tad nista bolje bilo.

 

Savez bi trebalo da postavi uslove za igranje najviseg nivoa takmicenja, ali sto bi bilo ko radio kad su svi drugovi i ligu igra onaj ko ima najvise veza, novca i uticaja (kao ovaj iz GATa).

 

2 minutes ago, Don Juan said:

Važi.

Ta Surdulica nije zaslužila klub ni u drugoj ligi, a tu je gde jeste zahvaljujući državi.

Ako me sećanje služi Zvezda je prošle sezone imala negativan skor sa Radnikom, tako da nema veze sa onim što pišeš.

 

Itekako ima veze jer je i prosle sezone imala samo bod protiv Radnika i remi protiv Vojvodine, sve ostalo pobede. A sad i vidimo kako se to obezbedjuju sve te pobede, golovima u 90+ minutu iz sumnjivih situacija.

 

Jednostavno nije normalno da jedna ekipa moze da ima takav skor u bilo kojoj ligi, a da prosecno ne dobija sa 4:0 (tipa kada bi Bayern preselili u ligu Moldavije). Nije bilo normalno ni kada se Partizan izivljavao sa sezonom bez poraza i sa po dva remija i poraza ni sada kad sezonama unazad Crvena zvezda ne moze ni sa kim da remizira.

 

Ne znam, mozda bi resenje za takav problem bilo nasilno prebacivanje Crvene zvezde ili Partizana u cetvrtu ligu, onda bi videli realne rezultate jer bi prestala potreba za jurenjem pobeda svim sredstvima.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Crni Micko kod gola Radnika.... Amaterski do zla boga. Katai na individualni kvalitet izvukao pobedu. Izgledamo lose. Trener i njegove rotacije tragikomicno. Bez bilo kakvih principa. Ceduljice na prvom mestu. Pobeda se pise i reprezentacija se ceka. Ovo ostalo se sve zaboravlja.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Mislim da su igrači glavama već na odmoru a imaju i nedostižnu prednost u odnosu na Partizan pa ovakav nemotivisan nastup nije iznenadjenje. Zgusnut raspored igranja sreda nedelja ne može da se izdrži dugo ali eto ova sezona je specificna zbog svetskog prvenstva u sred sezone. 
Kangva deluje preplašeno, izgubljeno, taktički neobuceno. Trebalo bi mnogo da se radi sa njim jer ima talenta ali mi nažalost nemamo strucna lica za taj posao.
Micko demonstrirao zašto je privremeno rešenje na zadnjem veznom. Naravno - no Kanga no football🤷‍♂️

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, maXa88 said:

Kanga je uspeo da bude veca prevara od madjije. Bukvalno bih pre gledao srnalda kako kvari nasu igru nego li slepca bez trunke savesti i inteligencije u igri

gol  iskljucivo njegova greska a najgore je sto  nastavlja da pravi brdo pogresnih pasova

 

 

Kanga nije u surdulici da si nam ziv i zdrav

 

Gol je Mickov. Otresao ga Spasic kao slinu

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kvaratskhelia said:

Ove jalove pobjede nam samo štete u nekoj široj slici. Milojević će uzeti titulu i voditi ekipu u LŠ a to je loše za nas. Čovjek ništa nije pokazao za ovih par mjeseci. Nikakav boljitak u igri se ne vidi. 

 

Nerealno ga sere. Tri utakmice koje dobijamo u nadoknadi - Radnicki, Radnik i Pazar. To je sest bodova, a ni I od igre nema. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tako je bilo i sa Grofom u drugoj sezoni, provlacio se i pobedjivao jedva svaku utakmicu, samo sto je Partizan tada disao za vratom i imao ozbiljnog trenera i dobar tim. Svi su videli da ne valja, ali ga je tribina cuvala. Na kraju je morao kiksnuti i izgubiti titulu. Sada je sreca sto su komsije daleko od ozbiljnog konkurenta za titulu. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, СтелаРоса said:

Tako je bilo i sa Grofom u drugoj sezoni, provlacio se i pobedjivao jedva svaku utakmicu, samo sto je Partizan tada disao za vratom i imao ozbiljnog trenera i dobar tim. Svi su videli da ne valja, ali ga je tribina cuvala. Na kraju je morao kiksnuti i izgubiti titulu. Sada je sreca sto su komsije daleko od ozbiljnog konkurenta za titulu. 

Nista nije sreca ako znamo da nas vazda ceka neko sranje i raspad sistema za 6 meseci. 

Mi treba da gledamo sebe tj sta se radi u klubu svih ovih godina, koliko losih transfera i panjeva su iskombinovali kroz svoje dzepove dok ih neko "mazi i pazi", koliko novca je izvuceno iz Zvezde koja je tako ostavljena pratnih ruku.

Ta jedna Ls koja ce direktno biti obezbedjena je samo novi paravan za jahanje, lazi i prevare, uz nadrkan narativ i price o istorijskim uspesima.

Nista dobro nas ne ceka, tu ni raspali Pfk nije bilo kakva uteha.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Manoly said:

Nista nije sreca ako znamo da nas vazda ceka neko sranje i raspad sistema za 6 meseci. 

Mi treba da gledamo sebe tj sta se radi u klubu svih ovih godina, koliko losih transfera i panjeva su iskombinovali kroz svoje dzepove dok ih neko "mazi i pazi", koliko novca je izvuceno iz Zvezde koja je tako ostavljena pratnih ruku.

Ta jedna Ls koja ce direktno biti obezbedjena je samo novi paravan za jahanje, lazi i prevare, uz nadrkan narativ i price o istorijskim uspesima.

Nista dobro nas ne ceka, tu ni raspali Pfk nije bilo kakva uteha.

Pa šta očekuješ u situaciji kada imamo izbore za predsednika kao u Severnoj Koreji. Nije strašno što imamo jednog kandidata, nego što nikoga i ne zanima da se kandiduje zato što niko neće ni da pokuša da se obračunava sa ovakvim sistemom.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Don Juan said:

Pa šta očekuješ u situaciji kada imamo izbore za predsednika kao u Severnoj Koreji. Nije strašno što imamo jednog kandidata, nego što nikoga i ne zanima da se kandiduje zato što niko neće ni da pokuša da se obračunava sa ovakvim sistemom.

To je jedna od stvari u nizu, moze se reci manje bitna obzirom da na to objektivan navijac gleda sa podozrenjem i podsmehom.

Poenta je da nista, apsolutno nista nece biti iskorisceno od famozne Ls koja ce direktno biti sad i nikad vise.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Don Juan said:

Pa šta očekuješ u situaciji kada imamo izbore za predsednika kao u Severnoj Koreji. Nije strašno što imamo jednog kandidata, nego što nikoga i ne zanima da se kandiduje zato što niko neće ni da pokuša da se obračunava sa ovakvim sistemom.

Mozda i ne sme da se kandiduje

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, berti said:

Kao sto smo svi znali sta nas ceka sa Vladom, tako znamo sta nas ceka sa Coknom. Drzace ga i za iducu sezonu, popice 15 komada u par utakmica, pa ce kao sam da ponudi ostavku...

 

Vlada baš i nije sportski podneo nogobulj, eno ga ko uvređena mlada...

Link to comment
Share on other sites

LUKA JOVIĆ - Fudbalski Toma Zdravković(naslov na mocartsportu). 

 

Sve nabrojne konstatacije satkane su u dosadašnjoj karijeri Luke Jovića, koji je u prethodnom periodu, možda nesvesno, parafrazirao kultni stih Tome Zdravkovića: „Od mene je Bog digao ruke, baš me briga živim kako hoću“. 

 

Poeticni novinar ne zna da razlikuje Tomu i Novicu. 

  • Like 2
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

On 11/11/2022 at 7:56 PM, Milko Miller said:

Dobicemo za Erakovica, Borjana, Bukarija, Degeneka i Babica po 10 hiljada evra za svaki dan proveden sa reprezentacijom na svetskom prvenstvu. To znaci najmanje otprilike milion evra u slučaju da svi ispadnu u grupnoj fazi. 

Sad i zvanično: Erakovic, Borjan, Bukari, Babic i Degenek idu na svetsko prvenstvo. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...