Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

Da je neke pravde, pa da prvo vidimo ledja Terzi i Mrkeli (sa po jos kojim nesposobnim poslusnikom iz uprave).

 

Pa onda da nastavimo sa strukom - ovaj Milojevic je mozda dobar pomocni trener, ali je truba i za nasu ligu a kamoli evropska takmicenja. Sve on lepo prica, sve primecuje, analizira posle utakmice, a na utakmici povlaci vrlo cudne poteze, pravi nelogicne izmene. 

 

E kad smislen trener dodje, onda ce vec i procistiti igracki kadar. Sve kombinacije out. Makar i na stetu kluba, koristi nikakve, samo jos pored plate moras da im placas i obroke i dajes/peres opremu. 

 

Srnic, Gobeljic, Pankov, Krsticic, Popovic, Bogdanovic out. Tu nema sta ni da se prica sa njima, jednostavno to nisu igraci koji imaju kvalitet. Bolje neke klince da drzis na njihovom mestu.

 

Nikolica, jer je mlad, prodati za sta god ko da. Mozda se neko zezne.

 

Kulibali, Mustafa out. Nisu ni za drugu ligu. Takvi stranci nam bas ne trebaju. 

 

Sa onima koji znaju fudbala a vise to ne pokazuju obaviti ozbiljan razgovor. Pocevsi od Borjana (35), Milunovica (33), Kataia (31), Ivanica (29), Kange (32+), Rodica (31), Pesica (30), Sanoga (33), Bena (33)... Ako nisu spremni da budu i zamene, verovatno i sa manjim primanjima, bolje da se rastanemo. Gotovo svi su preko 30 godina. Ok je imati par takvih u timu zbog iskustva ali ne mozes oko njih da gradis tim. A maltene svi su nam prvotimci. 

 

Dakle, jedino bih sigurno ostavio Dragovica, Erakovica, Mitrovica i jos ove mlade koje imamo koji su zaigrali. 

Bukari, Kangva mogu da ostanu, em su mladi, em su pokazali neki kvalitet u odnosu na Mustafu i Kulibalija. 

 

Enigma su mi Prutsev i Azarov. Mladi su ali pitanje da li tu ima kvaliteta.

 

graphics-brooms-608407.gif?w=284&h=165

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Bukvalno je u ovoj utakmici pokazano sa kakvim juncima na terenu mi hoćemo sledeće godine da igramo LŠ.

Samo totalni remont,ali svi mi ovde znamo da se to neće desiti.

Naredne godine kad zaplešu Gobeljardo,Srna hrt,Rodic sa bocom kiseonika i Mustafa kad ubrizga i ode u aut,preuzecemo rekord od Rendzersa.

A Terzinjo taman izašao iz mišje rupe,sad mora opet nazad u nju.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Pre svega mora od trenera da se krene, jer su gotovo svi ovi igraci pre tri meseca samo igrali daleko bolje. Ima i do toga da nekima polako prolazi voz, ali nama je ovde glavni problem to sto trener nema nikakav autoritet, a nema bas ni neku ideju, uz to je do jaja nesiguran sta god odlucio, konstantno je u grcu nekom. Lepo je sto se Terzic pere preko medija time da je ovo najtalentovaniji trener, ali bi mogao neko da mu kaze da ovo nije Graficar, nego Zvezda i da se ovde traze kvalitetni treneri, a ne oni koji ce to mozda nekad da budu. 

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

Bilo je jasno posle cetvrtog kola da nemamo neke sanse da prezimimo u Evropi. Uz sve Srnice i Gobeljice, igra nam je bila bolja od rezultata. Zaklale su nas i ostale utakmice, mislim da nam nijedan rezultat nije isao na ruku.

 

Sve to ne menja cinjenicu da je verovatno vec kasno za promene za LS, s obzirom da imamo 150 igraca pod ugovorima, a ne mozemo da prodamo nikog, sem ako opet ne utope Mijatovica za 2 miliona. O treneru i da se ne prica.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Izasao je sa postavkom kao da jurimo 5 golova zaostatka. Potpuno nepotrebna "totalna ofanziva", koja je bila sve samo ne ofanziva. Nama je ovde i 0:1 bio okej rezultat i do toga smo uz malo pameti i malo srece i mogli da dodjemo.

 

On protiv Monaka koji igra inace na kontre izlazi bez sredine terena, ostavlja im vetrometinu pozadi, na sve to stavlja Milunovica da stoji 30 metara od gola, tako da moze da ga pretrci i moja baba. Znaci, totalna katastrofa od postavke od samog pocetka.

 

Nakon toga i sam uocava da je napravio glupost i uvodi Srnica kao "osiguraca" da ne bismo popili 5 komada. Na kraju smo popili 4, al eto bar nije 5.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Jedino sto moze da funkcionise uz ovako mladog trenera jeste mlad tim. Da on probere klince kojima ce dati sansu i da mu oni na terenu vracaju za to. I da svi zajedno rastu iz sezone u sezonu uz odredjene korekcije. Kod nas je situacija takva da je Milojevic uleteo u grupu iskusnih igraca koji su u klubu vec godinama, zasluzni za brojne rezultate i trofeje i onda naravno da je tesko obuzdati ih i postaviti se kao autoritet. Verovatno postoje igraci u ekipi koje ce ostali igraci pre da slusaju nego sto ce trenera da slusaju. I Stankovic je dosao kao mlad trener, ali jbg ipak je to Stankovic, a i drugaciji je karkter, zna se za svadje koje je imao sa pojedinim igracima. Milojevic nema takve stvari da ponudi, ne izgleda kao lik koji moze da sefuje, bar ne ovoj ekipi. 

 

Eto na prolece nema Evrope i vise ne postoji nijedan razlog da se na zimu konacno ne procisti malo ekipa. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Nije klovn sam došao na klupu Zvezde baš kao što nisu ni mustafa, kulibali i još barem 20 igrača u zadnjih par sezona. Da još ima pravih zvezdaša zabranili bi im da priđu klubu a da ima tužilaštva i policije ležali bi u zatvoru. Sve dok se to ne dogodi razvalčićemo se pa livadama širom Srbije, fabrikovati afere i prebacivati krivicu na komšije. Zvezda ne postoji kao klub ovo je kriminalna organizacija koja otima lovu, njih Zvezda ne zanima, samo lova!

  • Like 4
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

Na stranu minuli rad, ali samo slep ne vidi da je Borjan usao u drustvo stetocina sa Srnicem i Gobeljom. Nuzni radikalni rez mora i njega da obuhvati.

Najtragicnije je sto da jnpr Gasprom da sto miliona pred narednu sezonu, opet ce se tu naci neki Srnic, Kulibali, Gobeljic... To vise nema veze sa ambicijam kluba, finanaijskom situacijom... Mi smo drustvo sibicara, kriminalaca, razbojnika, mafijasa...

Muvacemo se tu, mlatice se prazna slama, seronje sa severa ce gurati svoje... Jedini ko bi mogao da pogura klub napred je nepozeljniji na stadionu od Bjekovica, tako da je ovo sto se desava i sadasnjost i buducnost kluba.

  • Like 9
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...