Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

13 minutes ago, Kooineeperk said:

 

 

 

Jel Katai golgeter?

 

 

Ne razumem kako se to za stranca koji je doveden da pravi razliku o odnosu na Ohija i Pavkova (i to odmah, jer smo ovu dvojicu prodali), pa i da bude bolji od Pesica, postoji neko razumevanje (a pokazao je da u najmanju ruku sumnjiv napadac).

 

A za Kataia nema razumevanja a sta nam je sve doneo... 

 

Katai nije toliko van forme koliko je koncept igre u kojoj se on najbolje snalazi totalno unisten. Poluga Katai-Ivanic se nije bas naigrala ove sezone, uglavnom zbog povrede Ivanica, a oni su kao Jing i Jang. 

A ko kaže da je doveden da radi razliku u odnosu na Ohija i Pavkova? Doveden je da zakrpi zato što je lopurda na čelu kluba otjerala Ohija. Razumijevanje je otuda što čovjek jednostavno nije igrao jako dugo, Pesic je igrao pa ne djeluje nimalo manje smiješno na terenu. Ovaj se bar može rvati sa ovim bunkerima.

Ponavljam daleko veći problem je struka i Terzic, a to je uzročno posljedicno već.

Link to comment
Share on other sites

Svakako se nadam da nećemo trpeti Milojevića posle zimske pauze ako ovako nastavimo da igramo. Mesec dana praktično ne igramo fudbal. Slobodan je Mihajlović i ne smemo da ga propustimo dok je još slobodan: ima autoritet, legenda kluba, ozbiljan trenerski CV i voli da forsira mlade. Prakticno sve sto Milojevic nije. A sam je izjavio da bi voleo da nasledi Dekija na klupi. Samo se nadam da se njegovo zdravstveno stanje stabilisalo i da može da pruzi 100%. 

Edited by Milko Miller
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Milko Miller said:

Svakako se nadam da nećemo trpeti Milojevića posle zimske pauze ako ovako nastavimo da igramo. Mesec dana praktično ne igramo fudbal. Slobodan je Mihajlović i ne smemo da ga propustimo dok je još slobodan: ima autoritet, legenda kluba, ozbiljan trenerski CV i voli da forsira mlade. Prakticno sve sto Milojevic nije. A sam je izjavio da bi voleo da nasledi Dekija na klupi. Samo se nadam da se njegovo zdravstveno stanje stabilisalo i da može da pruzi 100%. 

Mihajlovic bi se prosetao kroz ligu a izbirili bi i LS sa njim 

Ipak nema sanse da on dodje

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Da nije nepoželjan na Marakani, Piksi bi vrlo brzo postao naš trener, jer bi bilo sasvim logično + sam siguran da bi i on to želeo.

Eto, čisto da nam stanem na muku još malo. 

Nemoj Pikseta da pominjes, to je ki so na ranu...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, hrkljush boys said:

A ko kaže da je doveden da radi razliku u odnosu na Ohija i Pavkova? Doveden je da zakrpi zato što je lopurda na čelu kluba otjerala Ohija. Razumijevanje je otuda što čovjek jednostavno nije igrao jako dugo, Pesic je igrao pa ne djeluje nimalo manje smiješno na terenu. Ovaj se bar može rvati sa ovim bunkerima.

Ponavljam daleko veći problem je struka i Terzic, a to je uzročno posljedicno već.

 

Pa koji smo moj onda prodavali Ohija i Pavkova i dovodili ovog polovnjaka ako ne da pravi razliku u odnosu na njih?! 😄 😄 😄

 

Link to comment
Share on other sites

Quote

Надао сам се да ће бити "ватромет" голова за рођендан, али битан је пролаз. Доста добрих ствари, мало смо комбиновали, поштедели репрезентативце и све у свему било је добро. Криво ми је што резултат није био другачији, да млађи играчи попут Лековића, Станковића и Мотике добију већи простор, али била нам је важна победа и онда смо указали прилику искусним играчима, такмичарцима као што су Срнић и Крстичић, како би "затворили" утакмицу и успели смо у томе, јер смо до краја постигли и други гол. Има простора за напредак, за бољу и ефектнију игру. Терени јесу лоши, али то није оправдање, играћемо и на лошијим сигурно - почео је Милојевић.

 

Ма браво гиганте.:roflmao:

  • Ha-ha 4
  • Tuzno 3
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Kooineeperk said:

 

Pa koji smo moj onda prodavali Ohija i Pavkova i dovodili ovog polovnjaka ako ne da pravi razliku u odnosu na njih?! 😄 😄 😄

 

Jebiga ne kontam šta hoćeš da kažeš, ili me zajebavaš? Pitaj Tvorzica, nisam ja odjebao Ohija, nego on i ekipa je ostala samo na Pesicu, pa je pretpostavljam bilo daj šta daš. 

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Kooineeperk said:

 

Pa koji smo moj onda prodavali Ohija i Pavkova i dovodili ovog polovnjaka ako ne da pravi razliku u odnosu na njih?! 😄 😄 😄

 

 

Da bi uzeli pare, nešto preko 2 miliona evra. Kada se već izvisilo za lovu od LŠ, dobro dođe i to...

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ne valja ovo nista, da se ne lazemo. Sve dok su Katai i Ivanic u autu sa formom, bice ovako. Za sada nam je najbolji deo najuza odbrana, stoperi , donekle Rodic i Borjan. Kanga i Mitrovic takodje, ostalo sve varira od prosecnog do slabog. 

Zasto je to tako, pojma nemam, ali jasno je da Milojevic tesko da moze da promeni nesto na bolje, trenutno, jer ostalo je mesec i po dana fudbala, svaka tri dana se igraju utakmice,2x nedeljno, 14 ukupno, sa ovom danasnjom. Koja je verovatnoca da ovako vodjen tim, ostane bez ogrebotina na ovom putu do pauze. 

Vise nema reprzentativnih pauza, NIKADA ranije nismo igrali 14 utakmica u nizu na svaka 3,4 dana, ulazi se dakle u neistrazenu teritoriju. 

 

Ranije kad smo igrali sreda subota, ipak smo imali 7 u ciklusu, pa je obicno isla pauza za reprezentaciju, ovo sada je muka ziva za FKCZ. 

Milojevic mi deluje kao jedan veseljak, srecan mu rodjendan, ali ovo mora mnogo mnogo bolje. 

 

Edited by Ljubitelj baklave
Link to comment
Share on other sites

On 9/28/2022 at 11:17 AM, berti said:

Krivi nam je bilo sto Katai ne igra, ali sada se vidi da nema tu mesta za njega. Nekada se Dejo trpeo zbog cestog ladjenja jaja, ali ta genijalnost je bila prevelika o zato je bilo tako. Katai nije taj nivo uopste.

Jedan covek je toliko podigao reprezentaciju, jedan bi mogao sve da razjebe. Samo ako vrhovni vodja to pozeli, eto Terze na celu saveza. Eto i Srnalda u ekipi, Giške u strucnom stabu...

Pa ja sam vam lepo pricao da nema mesta Katai tamo al vi 80% skocise da ne znam, sad vam lepo pricam da je Motika u rangu Mustafija a vi i dalje necete da se pomiirite sa nekim cinjenicama

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...