Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

Jel pada kisa u BeGe-u trenutno?  Koliko vidim po web camerama , ne pada. 

I preterujete sa tom kisom, kao da ce da padaju sekire , a ne kisica koja ubrza teren i moze cak i da koristi ekipi koja napada. 

Jos ce nama kao da kisa smeta, dok ovi iz Makabija jelte imaju opremu za vaterpolo, pa ce biti u prednosti. 

A kad krene utakmica, sva ova predvidjanja padaju u vodu i bice smesna za citanje. 

 

Ne igramo sa Realom, vec sa rivalom slicne snage, s tim sto cemo imati 60k ljudi iza sebe, a oni gol viska. 90 min je dovoljno da se stigne i prestigne prednost, pod uslovom da si bolji i da znas sta radis. 

Tesko mi je da poverujem da necemo zabiti bar jedan gol, mozda i dva, ali za nasu odbranu nisam siguran. Opet, ko zna kako ce se i gosti snaci na sve ovo, Pirej nije Beograd , Zvezda nije Olimpijakos.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Sve se crta za zvezdinog vojnika u prvih 11.

Ako se to desi ,težak poraz sportskog sektora i Mite skauta.

Svake godine jebeno ista priča.Ili napadaš LŠ sa Gobeljom,ili Krstovicem ili pak Srnićem.
Rođaci mora to bolje i ozbiljnije.Ali jbg jedini desni bek na kugli zemaljskoj je onaj iz Anerlehta ili zadnji vezni ovaj Šerifovim Ado.

 

jbg,podrska ekipi veceras pa da dočekujemo Evropske ale.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kiša u BG sa malim prekidima pada od subote a kako je igrati na terenu natopljenom vodom videli smo protiv Mitjelanda a mi stariji pamtimo i neki Ekeren. U mom delu BG vec dva i  sata  nema kiše pa se nadam da će tako biti i na Marakani barem dok utakmica ne završi. Očekujem da verni vojnik Srnic konačno odigra sjajan meč i donese pobedu Zvezdi!

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Perkos2 said:

Kiša u BG sa malim prekidima pada od subote a kako je igrati na terenu natopljenom vodom videli smo protiv Mitjelanda a mi stariji pamtimo i neki Ekeren. U mom delu BG vec dva i  sata  nema kiše pa se nadam da će tako biti i na Marakani barem dok utakmica ne završi. Očekujem da verni vojnik Srnic konačno odigra sjajan meč i donese pobedu Zvezdi!

Još se sećam Ekerena ,lošeg rezultata i kožne jakne koja je toliko bila natopljena da je pustila fleku na novi crveni duks tek kupljen.Pa čekanje busa na Autokomandi,gaće su mi bile mokre.Ko za kurac povedem mladju sestru sa sobom na njenu prvu tekmu Evropsku na Marakani .

Naravno ona od tad ne ide samnom na utakmice jer sam

utripovao da je maler.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, unagi said:

Nisam bio na zapadu odavno na utakmici, sigurno 5-6 godina, jel se gleda numeracija sedista ili sedi gde ko stigne?

Ja sam uvek pomerao one koji mi zauzmu mesto, i nisam jedini. Većina sa sezonskim kartama na zapadu to radi. Kada imaš sezonsku očekuješ da na svakoj utakmici sediš na istom mestu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Константин said:

1661180660140_300917494_461494549174480_

 

Ево га већ показује назад🙂

 

Шалу на страну, имамо индивидуални квалитет да уђемо у ЛШ и поред тога што смо сами себе осакатили. За вечерас потребна нам је дневна доза фудбала тј. тимски рад тј. тренер. Почетна формација је мање битна од тога како се крећемо на терену јер то како се постави екипа не значи ништа, кључ је у трчању без лопте и транзицији, обавезно без позиционе игре гдје чекамо њихове играче на 5 и више м од њих (само погледати голове из Израела). Задња линија да слободно износи лопту а на средини да се игра у кост близу играча. То су све минимуми који се морају испоштовати за групну фазу ЛШ коју ћемо врло вјероватно играти и наредне сезоне. Значи све је јасно...

Treba da izadjemo veceras kao sto je UTD sinoc izasao pred Liverpul, jako i u kost. Bez ikakvog respekta, sa odredjenom dozom agresivnoati dosta trcanja. Od samog pocetka im staviti do znanja gde su dosli, kada ekipi oduzmes samopouzdanje  pola posla je obavljeno.

 

To je u teoriji, u praksi imamo loseg trenera koji nije spremio ekipu, imamo igrace koji lipsavaju posle 50 min igre. Trenerov uticaj na tim je minoran i vidi se da ne zna svoj posao, oslanjanje na individualni kvalitet prolazi u LL ligi. Pogledajte timske kretnje Makabija i sve je jasno. Da smo imali normalnog trenera  pobedili bismo tamo i vec sada odradjivali rutinski posao.

Stankivicev pecat se ne vidi, on i ne zna sta hoce od ove ekipe. Razvaljivanje atoperskog tandema Erakivic -Dragovic je takav nonsens , da sam uveren da ni Dostanic to ne bi uradio. Iskorak sa Stankovicem necemo videti, bar ne onakav kakv zelimo mi stariji navijaci. Lik nije trener niti ima stofa za to, mozds veceras i prodjemo, ali sto pre zamenimo Stankovica to bolje, sa ovim resursima neki malo bolji trener bi napravio znatno vise.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Imam utisak kao da je neka 2018ta godina i da igramo neko trece kolo kvalifikacija...

 

Toliko sam ubedjen da cemo ih pregaziti, ne zbog toga sto smo mnogo bolji tim, cak naprotiv, rekao bih, generalno gledano, da smo tu negde, ali smo nekako postali iskusni u ovakvim tekmama jer smo ih dosta odigrali u poslednjih par sezona.

 

Bukari daje 2 komada. 🙌

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...