Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

Posto za dva dana zvanicno pocinje sezona nadam se da nije problem da se otvori nova tema. Vidim da je prosle godine uvod bio kreativan, ali posto nisam dobar u tome potrudicu se makar da napisem neke bitnije informacije sto se tice nove sezone. 

 

U klub su dosli Bukari, Kangva, Bogdanovic, sa pozajmice su vraceni Mustafa, Vasiljevic i Lucic, a prikljuceni su prvom timu iz omladinaca Lekovic i Knezevic. 

 

Napustili su nas Dioni, Gajic, a na pozajmicu su otisli Radulovic (Mladost GAT) i Gordic (Spartak Subotica). 

 

Sto se tice daljih aktivnosti u prelaznom roku ocekuje se dolazak novog napadaca, a verujem da se posmatraju i stoperi u slucaju odlaska Erakovica. S obzirom da Zivkovic i Bakajoko nisu registrovni za prvenstvo ocekuje se i njihov odlazak. 

 

Bonusi u novoj sezoni su Erakovic, Motika, Stankovic, Bogdanovic, Lekovic i Lucic. 

 

Zreb za kvalifikacije LS za trecu rundu, od koje krecemo, je 18. jula, a prva utakmica se igra 2. ili 3. avgusta. Do tada imamo da odigramo 4 prvenstvene utakmice od kojih je prva u nedelju od 20:00h protiv Radnickog iz Nisa na Marakani. Bilo bi lepo da se pojavimo u sto vecem broju i pruzimo podrsku momcima i u novoj sezoni prvenstva koja je specificna po tome sto ce sampion ici direktno u LS. 

 

Srecno ekipi i svim Zvezdasima u novoj sezoni! 

 

 

 

  • Like 18
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Nek je srećna i berićetna...

Gordić nije pozajmljen, odustalo se od toga. Ilija Babić je u Mladosti, pozajmica.

 

Nadam se da će ova deca koja su perspektivna, a dobijaće očigledno šansu takođe na kašičicu, kao i prošle sezone, takođe negde na pozajmicu, gde će dobiti minutažu kakvu već zaslužuju.

Edited by KrX037
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Marokanac said:

Who the fuck is Jovan Markovic, reprezentativac Rumunije? Mondo pise da je blizu, 1mil odsteta :).  Sunce ti jebem, gdje ih iskopaju samo.

Bice da je to taj "malo nas a malo stranac" sto je @LeBron pisao.

Verovatno je taj, posto covek koji mi je tad rekao mi je rekao da sigurno nisam cuo za njega, iako dosta pratim sport 

Mada Mocart pise da Rumuni traze 3 min, i da nema nista od njega.

 

Receno mi je da dolazi i stranac i ovaj "nas stranac", i da obojica mogu odmah u startnih 11

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, LeBron said:

Verovatno je taj, posto covek koji mi je tad rekao mi je rekao da sigurno nisam cuo za njega, iako dosta pratim sport 

Mada Mocart pise da Rumuni traze 3 min, i da nema nista od njega.

 

Receno mi je da dolazi i stranac i ovaj "nas stranac", i da obojica mogu odmah u startnih 11

Dogovorice se Terzinjo sa nekim rumunskim Terzom

Link to comment
Share on other sites

Zelimo Ls i novu titulu, al kao i mnogo puta ranije ljudi koji se batrgaju i glume "vodje" kluba pokazuju koliko su nedorasli i nespremni za iskorak,osim naravno  za svoje kombinacije i interese.

Spic opet kasni, pozadi je povuci-potegni i takvi cemo biti naduvani i u kvalif, kamo li u grupi Ls, dok nasa deca treba da se vuku po vukojebinama da bi tal-igraci imali svoje uloge i "doneli iskustvo".

Jbg, mnogo volim Zvezdu i uvek sam bio tu, tako ce biti i sad, ali su me i godine iskustva naucile da ne gajim prevelika ocekivanja iako su prosle sezone bile rezultatski uspesne. Iskorak nije nacinjen i to je po meni kriminalno...

Srecno, Zvezdo! Trebace nam srece definitivno. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...