Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

Dabur,ex Salcburg i valjda Hofenhajm?

Izgleda da nećemo otkupiti Viga. Imao je on nekih ok partija,ali isuviše prosečnih..uopšte me nije ubedio da je kalibar za evropsku Zvezdu,a košta "boga oca".. Tako da ćemo verovatno tražiti i levog i desnog beka. Otuda verovatno i natpisi o povratku Degeneka.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Milko Miller said:

Ako je tačno da hoće Degeneka kao desnog beka i da planira sa Ivanicem onda ne verujem da planira da igra sa tri stopera: 
 

golman - Ristić, Dragovic, Erakovic, Degenek - zadnji vezni, centralni vezni, Ivanic - Olajinka, špic, Bukari

 

Ovo deluje najlogičnije, s tim što bi kada smo u posedu Degenek ostao povučen i svakako formirao taj back three sa Erakovićem i Dragovićem, Ristić bi se verovatno invertovao i igrao više u paru sa tim zadnjim veznim (dobar deo karijere je i igrao kao centralni vezni), Ivanić i centralni vezni bi imali slobodu da idu gore, Olajinka i Bukari visoko uz aut linije + špic, praktično 3-2-2-3 u posedu bez klasičnih bekova ili vingbekova koji špartaju uz aut liniju. 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Drug Crni said:

Dabur,ex Salcburg i valjda Hofenhajm?

Izgleda da nećemo otkupiti Viga. Imao je on nekih ok partija,ali isuviše prosečnih..uopšte me nije ubedio da je kalibar za evropsku Zvezdu,a košta "boga oca".. Tako da ćemo verovatno tražiti i levog i desnog beka. Otuda verovatno i natpisi o povratku Degeneka.

Da da. Taj Dabur. Bio je zver od napadača. Nisam ga pratio u poslednje vreme ne znam kakav je. Ali svakako mogao bi da nam lepo legne.

Nije se Vigo ni najbolje snašao kod nas. Baš mu je otežavajuća okolnost jezička barijera jer ni engleski ne zna. Ostavio bih ga da trenira i raste, ima potencijala ali ne za 2 miliona evra. 

Link to comment
Share on other sites

Meni je želja da na mestu zadnjeg veznog ove godine dovedemo Milivojevića. I dalje može da igra na visokom nivou bar još godinu, dve. Iskusan, naš igrač, sjajan igrač i veliki Zvezdaš. 

Edited by Čočo
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dabur je zaista bio odlican jedno vreme, ja sam mislio da je stariji, ali 31 godinu ima to su ok godine i dalje.

 

Pretpostavljam da Barak zna dobro sta dobija od njega. Ove sezone u Hofenhajmu solidan, ali uglavnom sa klupe, imao je i 10ak propustenih utakmica zbog neke povrede. 
 

Sta znam, mislim da je ok opcija, ali se nadam i jednom napadacu malo drugacijeg profila gde bi se njih dvojica dopunjavali (i sto je jos bitnije, gde ne bih video Pesica vise nikada u zivotu 🙂

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Ja verujem da BarakBahar ne želi da se bruka sa polu fudbalerima i da će dati sve od sebe da uspe jer i njegova guzica je u procepu, mislim može uvek da se vrati u Izreal ali to bi bio poraz u njegovom slučaju. Tako da ja verujem dok me ne uveri u suprotno. Puna podrska BarakBaharu.

  • Like 2
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Profesor said:

Degenek je prespor za beka, posebno u ovoj fazi karijere. Erakovic je mnogo agilniji pa smo videli da je bio igrac manje na toj poziciji. Degeneka bi bukvalno unistila brza LŠ krila.

Tačno, a i teška je kiksara Degenek, što smo itekako videli u prethodna 2 mandata kod nas, a sad je samo još stariji i samim tim i neagilniji i sporiji…

Setite se samo kako ga je panj Sadik vozao kao na ringišpilu bukvalno kao dete, a šta će mu tek onda raditi u LŠ, a isto/slično je i u LE…

Edited by Шутер из блока
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Шутер из блока said:

Tačno, a i teška je kiksara Degenek, što smo itekako videli u prethodna 2 mandata kod nas, a sad je samo još stariji i samim tim i neagilniji i sporiji…

Setite se samo kako ga je panj Sadik vozao kao na ringišpilu bukvalno kao dete…

Kad si poslednji put pogledao neki meč Degeneka? Jedno je da ti se ne sviđa i to je skroz okej. Ali nemoj da iznosiš gluposti koje nisu potkrepljene validnim argumentima. Evo ja pratim Degeneka od kad je otišao iz Zvezde i mogu ti reći da nije nazadovao, već u svakom meču se vidi da iz godine u godinu pršti iskustvo iz njega na terenu. A ako ne pratiš MLS ligu sve si to mogao da vidiš i na SP. Ako uopšte pratiš fudbal, svakim upisom sve više sumnjam u to. Izjave su ti čiste navijačke. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

Vi ljudi, bez uvrede, izgleda imate kratko pamćenje, ili ste sentimentalni, ili šta već, pa zar vam nije bilo dovoljno da vidite na šta je (ne)ličio i šta je (ne)igrao u prošla dva mandata jbt?!
Bukvalno je prvo i osnovno izuzetno slab u glavi, to jest psihički jako slab, što se vidi kroz to što je veliki tremaroš i nesiguran u sebe do bola (a to se videlo kroz partije na terenu i reakcije/govor tela), a onda pored glave i fizički je inferioran za Evropu (prespor, neagilan i skok mu je jako slab/nepostojeći - samo mi nemojte navoditi kao kontra argument golove Salzburgu i Jang Bojsu glavomi jer je to smešno), i na kraju (ali naravno ne i najmanje bitno od ovih stvari) igrački kvalitet su mu preslabi jer je pre svega jako limitiran igrač (i ofanzivno i defanzivno, ali pogotovu ofanzivno, bukvalno je igrač manje i u odbrani i u napadu, ali pogotovu u napadu) - igra nogom jako tanka i nesigurna, a onda i neprecizna (pas i iznošenje lopte kroz isti), centaršut očajan (balonke i neprecizan), igra glavom isto (kao što sam već rekao skok mu je očajan), pregled igre, dubinske lopte i čitanje igre pretanko, u odbrani lik ispad ko iz voza i kiksara je teška, sve ovo naravno pričam za Evropu (pogotovu za LŠ, ali i za LE je isto/slično).

Edited by Шутер из блока
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Шутер из блока said:

Vi ljudi, bez uvrede, izgleda imate kratko pamćenje, ili ste sentimentalni, ili šta već, pa zar vam nije bilo dovoljno da vidite na šta je (ne)ličio i šta je (ne)igrao u prošla dva mandata jbt?!
Bukvalno je prvo i osnovno izuzetno slab u glavi, to jest psihički jako slab, što se vidi kroz to što je veliki tremaroš i nesiguran u sebe do bola (a to se videlo kroz partije na terenu i reakcije/govor tela), a onda pored glave i fizički je inferioran za Evropu (prespor, neagilan i skok mu je jako slab/nepostojeći - samo mi nemojte navoditi kao kontra argument golove Salzburgu i Jang Bojsu glavomi jer je to smešno), i na kraju (ali naravno ne i najmanje bitno od ovih stvari) igrački kvalitet su mu preslabi jer je pre svega jako limitiran igrač (i ofanzivno i defanzivno, ali pogotovu ofanzivno, bukvalno je igrač manje i u odbrani i u napadu, ali pogotovu u napadu) - igra nogom jako tanka i nesigurna, a onda i neprecizna (pas i iznošenje lopte kroz isti), centaršut očajan (balonke i neprecizan), igra glavom isto (kao što sam već rekao skok mu je očajan), pregled igre, dubinske lopte i čitanje igre pretanko, u odbrani lik ispad ko iz voza i kiksara je teška, sve ovo naravno pričam za Evropu (pogotovu za LŠ, ali i za LE je isto/slično).

Do ovog posta sam sumnjao da troluješ i da pišeš napamet bez da si gledao jedan jedini meč u kom je učestvovao Degenek. Posle ovog posta sam siguran.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...