Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

10 minutes ago, vlaDixXx said:

Sta bi bio uspeh iduce godine? 

 

Dupliran je budzet

 

Prvenstvo Srbije 30 pobeda 7 nerešenih bez poraza

 

U Ligi evrope bila je mnogo teska grupa, Dejan je i zato otisao... 

 

Bili smo blizu da dobijemo Monako u Beogradu, tada bi prosli pretesku grupu. 

 

Imate nerealna ocekivanja, 90 posto foruma na Czv i Part temama je teska pljuvacina, nista vam ne valja

Uspeh će biti ono što prošle godine je bio neuspeh. Znači proleće u Evropi, LŠ ili LE kako god. Dupla kruna se podrazumeva. 

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, vlaDixXx said:

90 posto foruma na Czv i Part temama je teska pljuvacina, nista vam ne valja

Koju predvodis ti.

 

 

Btw. Borjan se iznenadio i uvredio kao da prije 7 dana nije primio gol direktno iz kornera bez ijednog igraca na stativama.

Posle ovih izjava je jasno da za njega ne sme biti mesta u timu. 

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, vlaDixXx said:

Sta bi bio uspeh iduce godine? 

 

Dupliran je budzet

 

Prvenstvo Srbije 30 pobeda 7 nerešenih bez poraza

 

U Ligi evrope bila je mnogo teska grupa, Dejan je i zato otisao... 

 

Bili smo blizu da dobijemo Monako u Beogradu, tada bi prosli pretesku grupu. 

 

Imate nerealna ocekivanja, 90 posto foruma na Czv i Part temama je teska pljuvacina, nista vam ne valja

RSB ste sami ugasili, tamo bi mogli da kukate do mile volje, a nas postedi.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dovodjenje stranog trenera sigurno nije inicirano od TerzaMita&Co jer bi oni ovako do u nedogled ... sta im tesko, laka lova.

Vrlo lako mogu da se dese tektonski poremecaji ... sto u upravi, sto na tribinama ... dodje mu na isto.

Nece to preko noci ali ovo sa gardistom No1 mi daje nadu da polako krece ... i zato, sto neko rece, ljuljaj Bahare

Edited by Plant
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Hvala puno i Borjanu i Magiku,al realno svaka cast treneru ovo je jedini ispravni put ako zelimo da se pomjerimo sa tacke u kojoj tapkamo vec neko vreme. Nadam se da ce ovaj visak : Srnic Nikolic i komp isto zavrsiti.

Pitanje za @Markoss-a : forsira li Bahar mladje igrace koliko jer ako krenemo ovim tempom morace ili mladji da se forsiraju ili da se kupuju novi domaci igraci ,kao zamjene i za popunjavnje rostera jer necemo moci da igramo ligu sa ovoliko stranac?

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Markoss said:

Videcemo i sta se planira sa Kangom i Rodicem, ali navodno ni njih Bahar ne vidi kao prve opcije.

 

Katai, kao i Borjan, nece da sedi na klupi, tako da mislim da je rastanak realan. 

Kanga je opet izgubio loptu  pa smo primili gol protiv Novog Pazara isto kao protiv Makabija. Oba meca je Bahar gledao uzivo. Tako da razumem zasto bi Kanga bio na staklenim nogama kod Bahara

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Steve Gerrard said:

Hvala puno i Borjanu i Magiku,al realno svaka cast treneru ovo je jedini ispravni put ako zelimo da se pomjerimo sa tacke u kojoj tapkamo vec neko vreme. Nadam se da ce ovaj visak : Srnic Nikolic i komp isto zavrsiti.

Pitanje za @Markoss-a : forsira li Bahar mladje igrace koliko jer ako krenemo ovim tempom morace ili mladji da se forsiraju ili da se kupuju novi domaci igraci ,kao zamjene i za popunjavnje rostera jer necemo moci da igramo ligu sa ovoliko stranac?

Ne znam kakav je bio u Ber Ševi a Haifa je inače imala stariju ekipu. Ono što sam mogao da vidim da je najmladji igrač koji je imao minutažu imao 24.godine. Ali to ne mora ništa da znači. Nije se Izrael pretrgao sa mladim potencijalima. Bolje je pitanje da li mladi sa potencijalom imaju neku ulogu u njegovoj viziji jer mi ih imamo. 

Edited by Čočo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Što se tiče Kange i Rodića ...

Kanga je uvek bio fijuk u glavi, volim ga kao igrača,sto puta nas je obradovao,pedeset puta nam je pokidao živce, ako nekako može da izbroji u sebi do deset i pomiri se da bude rezerva što se mene tiče dobrodošao je u Zvezdi do kraja ugovora,onda plaketa sat i penzija ( i onako će imati 45 godina 😛 ) ...

Roda isto,ako pristane na mesto rezerve,a čini mi se da i on nema ništa protiv, voleo bih da ostane kod nas da odradi to što ima pa posle zajedno sa Kangom na pecanje ... 😄

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, vlaDixXx said:

Kapitenu preko telefona saopštava da ne racuna na njega, vrv i Kataiju

Tako se ne radi,to ce se vratiti u sezoni

Ove godine kad nije igrao Katai bilo je mucenje

 

Ocekujem bar 3,4 skupocena igraca,2 Izraelca(onog sto je ispao iz lige u Japanu, bakarov vojnik) 

Legiju stranaca dodati nekog

Planica ili Zlatanovica("zvezde" izraelske lige), mozda Despotovica hahahhahahaha

 

Ocekujem sramocenje u LŠ, i tesku borbu u Jsl, i raskidanje ugovora naravno na nasu stetu, ovaj nece izdrzati vise od sezone

 

Slavi ceo forum sto idu Katai i Borjan, ko ce zameniti 20 golova Katai, ili koliko puta nas je Borjan spasao sramote od prosecnih ekipa, pa i velikih ekipa u Evropi,iako ce sad biti neuporedivo skuplja ekipa, ocekujem da cemo tesko pobedjivati u Jsl i dosta slabije rezultate... 

 

Ali zato dajete punu podršku solidnom  treneru koji je tek stigao, koji dolazi iz dosta slabije lige(ne ulazu oni toliko u fudbal)

Ubedjen sam(znam)ako bude imao lose rezultate, da cete ga i tad podržavati

Vreme kad nas je Borjan spašavao sramote je završeno pre jedno 2 godine (otprilike kad je pustio stomačinu), u poslednje 2-3 sezone nas je koštao LŠ u kvalifikacijama a bogami i nekih golova u grupnoj fazi LE tako da za prvog golmana više nije. Jedan Bufon je bio rezerva kad je za to došlo vreme, Real se rešio Kasiljasa a najbolje da Zvezda trpi Borjana još 5 godina pa da završimo kao komšije i Stojković. Katai nije dovoljno spreman da bi bio prva opcija u LŠ, sa klupe bi dosta značio ali pitanje da li bi on to prihvatio. 20 golova u našoj ligi će se nadomestiti bez problema.

 

Edited by Урош19
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Nisam siguran da će Kanga da bude na listi sa seču. Mene on dosta podseća na Čerija iz Haife a znamo koliko poverenje je on imao kod Bahara pa je i sa 34.godina bio glavni igrač u timu. Mislim da će Kanga ostati kao bitan šraf u ekipi. Voli takve igrače Bahar. 

Edited by Čočo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Negde sam vec pisao, znam da je neizvodljivo i nerealno ali ja bih iz trenutnog sastava ostavio samo Bukarija jer jedini lici na fudbalera i moze da trci. Proslo je vreme majstora sa loptom koji ne mogu da potrce.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Bahar sece li sece, pa tek onda pita " jel' boli?" 

 

Salu na stranu, Milojevic je otisao 2019 jer je osetio plafon, zasicenje, to se odrazilo i na skandalozne partije u prolece 2019 koje je kulminiralo porazom u Kupu kod kuce od FKP. 

 

I ova citava sezone je replika te sezone, sto se tice kvalitete fudbala, "prebijana macka" stajl u vecini utakmica, samo sto se to nije osetilo na tabeli jer se glavni rival samounistio, a i realno roster Zvezde je znatno iznad ostatka lige, ali da je fudbal bio slab, los, negledljiv - to je tacno!

Ne mora da imas skupocen roster da bi igrao zanimljiv, dinamicni, napadacki fudbal, gledam Grafose juce, kidaju klinci, trce, presing, trude se koliko mogu, narod ne zeli ni nakon 6 titula da gleda kako se setaju po terenu, a primaju po 600k, to nema veze sa trofejima, vec sa najobicnijim osecanjanjem odgovornosti prema navijacu koji dodje i odvoji 3 sata na njih ( dva sata utakmice i sat vremena da odu i da se vrate kuci ), mnogi dodju sa decom, a ti ako im vratis tako sto se setas po tereni, narod to pamti. I onda se cudimo kad ima 5k ljudi u periodu kad imas direktnu LS. 

 

Takva je poseta bila i kad je Milojevic odlucio da ode iz kluba. 

 

Sto se tice senatora, navijaci Zvezde ih vole i to je neupitno, to se ne menja i nece se promeniti. Licno mislim da od svih ovih prica, da su vecina naduvane, svi su oni clanovi FKCZa, novinari cesto teze senzacionalizmu, posebno kad je sezona zavrsena i moraju da skupe narod da klikce i da cita, to im je posao. 

 

 

Edited by Ljubitelj baklave
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Sto se tice sledece sezone u LS jedina mi je zelja da svaku utakmicu odigramo sa istom strascu kao protiv Rendzersa. Pa dokle doguramo. Ove godine smo bukvalno otaljavali Evropu.

Hvala Borjanu za sve, stvarno je branio kao lud prve 2-3 sezone. Ali trebalo je da se rastanemo sa njim jos prosle zime posle onih skandala. Cuj Zvezdin vojnik... A slikao se sa zastavom Partizana i izjavljivao da bi voleo da igra za njih. 

I ja bih bio Zvezdin vojnik za milionce po sezoni. Na +30 u prvenstvu ne moze da se pruzi sansa mladom Miladinovicu nego mora Borjan da brani, jer premijice samo kaplju.

Za Kataija bih bas voleo da ostane, mnogo ga gotivim jer sam cuo da je dobar covek. Ali ako nece da bude druga opcija onda najbolje za sve da se rastanemo kao ljudi. On u Ligi Sampiona nema sta da trazi sa onim davljenjem lopte.

Puna podrska Baharu i da mu se uprava ne mesa u posao. U zivotu se ne zivi od starih zasluga...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kako javljaju najviše mu se sviđaju Ivanić i Kanga, kojima ništa nije zamerio. Kangvi jw zamerio defanzivu (to smo znali). Rodića je pohvalio, ali mu je poručio da mora da više bude glavom na terenu. 

Pešiću je zamerio odnos prema kritikama.

 

Biće zanimljivo, ali ja ulažem novce da nam je Ivanić novi kapiten.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Markoss said:

Videcemo i sta se planira sa Kangom i Rodicem, ali navodno ni njih Bahar ne vidi kao prve opcije.

 

Katai, kao i Borjan, nece da sedi na klupi, tako da mislim da je rastanak realan. 

Savić, Milunović, Pešić, Srnić, Gobeljić, Mijailović, oba Nikolića, Rakonjac, Ivanić, fitnes i kondicioni treneri? Nadam se da svi ovi i Kanga i Rodić idu konačno, osim možda eventualnog ostanka Ivanića ali da bude igrač sa klupe koji ulazi na neko vreme.

Edited by Шутер из блока
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...