Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

Očekivao sam da će ovako nešto otrcano da izjavi,da ljudi koji prate fudbal,a imaju slabo poznavanje tog sporta,niti ih zanimaju dešavanja izvan terena se sažale i udare po Baharu.

Sada očekujem seriju objava njegove žene po društvenim mrežama.

 

Ovo je moderan fudbal,i veća i kvalitetnija imena su napuštala svoje klubove.To je normalan proces.

Borjana treba prodati,pustiti posle ovoga.On ako nastavi da ordinira po svlačionici,dobićemo bušenje nevidjeno do sada.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Ne znam zasto sam uopste i pomislio da ce ovo da prodje bez drame. Borjan je verovatno zamislio u glavi kako ce da brani dok on ne odluci da je dosta. Koliko sam shvatio, niko njega ne tera iz kluba, moze da ostane verovatno za isti novac da bude u timu. Ako misli da moze jos da brani, nece ga sigurno niko sikanirati, nego ako se proceni da je najbolji golman u klubu branice opet. I Milijas je dve poslednje sezone bio na klupi, mator, istrosen, nikome nije smetao. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Borjanova izjava je sve ono što sam juče rekao. Kao dete kad mu ne daš igračku. Pravi primer igrača koji stavlja sebe i svoje interese ispred interesa kluba. On je izjavom ,, da ne može trener koji je dva dana u klubu da tako preseče" početak takvog bušenja, javnog i bez prikrivanja da dugo to nisam video. On ako ovako nastavi ima samo dupetom sebi da zatvori vrata i uništi sve ono što je godinama zasluženo gradio i dobio. Posle ove izjave ne bih se ni sekund razmišljao, on mora da se proda. Jer slažem se sa @Polivalentni Stevica da će on koji je inače glavni i poznat po bušenju i to kad nije on bio,, žrtva" u ovoj poziciji haos da napravi u svlačionici zajedno sa svojim saborcima ( Gobeljić, Srnić, Savić). 

Edited by Čočo
  • Like 7
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Vidim ja da će Bahar razne "vojnike" i "gardiste" da razjuri ko mačke s' jebarnika ...

Da Terzić ima mooda kao kolega iz KK (ne volim ni njega previše,samo ka'em) da angažuje nekog fudbalskog Omića pa da se kurtališemo i narikača sa severne tribine ...barem onog dela koji bi da prebrojava krvna zrnca ...

 

  • Like 4
  • Thanks 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Duh koji lebdi said:

 

Ma nema sanse, ovi jesu ludaci al nisu toliki da ne stanu iza coveka u kog su ulozili milione. Ocekujem da ima maksimalnu podrsku, a vrv je upravi ovo i nagovestio pre potpisa. Borjanu sat i pohvalnica, da se izljubimo i svako svojim putem. 

Pa rekao i Terza da će biti ozbiljna rekonstrukcija igračkog kadra, tako da Bahar sigurno ima podršku od uprave. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pa sta hoce Borjan? Da bude prvi golman dok sam kaze da nece vise....

Zasluge su zasluge, za to se dobija plaketa. Klub mora da sankcionise bilo kakvu pobunu koju vec sada inicira Borjan. A znamo da par gardijskih zapetih pušaka samo čekaju da pripucaju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, prolup said:

Fino se botuje po komentarima protiv trenera a veliča Borjan. Očigledno je grupa zadužila klince da spamuju a stariji će vjerujem nešto konkretnije preduzeti. Biće dobro ako Barak dočeka početak LŠ na klupi.

To uopste nije botovanje, to ljudi misle. Izadju u 10 kladionica i zapocni tu temu, svuda ce 90% ljudi da kaze da prica protiv Bahara i kako je Borjan legenda i dobar golman.  Mislim, mozes i u kaficima nego u kladionici su ti pratioci fudbala pa da imas bolji uvid

 

 

 

Inace,  Behar Bahar ce proci kao Zeman.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sam i dalje u šoku šta je čovek rekao i šta je očekivao. Čak ga niko i ne tera već mu rečeno da neće biti prvi golman. Zamisli, on je povređen zbog toga. Navikao poslednje dve godine da se zajebava, pustio stomak, forma mu u padu godinama i očekivao da bude prvi golman. To što batica nije naučio da bude profesionalac to je njegov problem. Imaš priliku da si u klubu u koji se kuneš pa treniraj i zasluži treningom mesto prvog golmana. Treningom a ne jezikom. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Duh koji lebdi said:

 

Ma nema sanse, ovi jesu ludaci al nisu toliki da ne stanu iza coveka u kog su ulozili milione. Ocekujem da ima maksimalnu podrsku, a vrv je upravi ovo i nagovestio pre potpisa. Borjanu sat i pohvalnica, da se izljubimo i svako svojim putem. 

Ih ti mislis dabij zabole? Pa njima vise znaci da se tale sa Borjanolikim igracima nego to sto su ulozili milione. 

 

Samo ce ga pustiti da ceka svoje pare dok uefa ne pripreti a onda ce od neke fantomske  firme da se uzme pozajmica. 

1 minute ago, Čočo said:

Ja sam i dalje u šoku šta je čovek rekao i šta je očekivao. Čak ga niko i ne tera već mu rečeno da neće biti prvi golman. Zamisli, on je povređen zbog toga. Navikao poslednje dve godine da se zajebava, pustio stomak, forma mu u padu godinama i očekivao da bude prvi golman. To što batica nije naučio da bude profesionalac to je njegov problem. Imaš priliku da si u klubu u koji se kuneš pa treniraj i zasluži treningom mesto prvog golmana. Treningom a ne jezikom. 

Borjan je taj tip ljudi koji bi sad, presao u Partizan, ukoliko bi nanjusio da ovi konacno imaju jak tim, dovoljan za titulu. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, fradler said:

 

Uvredjena mlada. Cuj sest godina zivota dao Zvezdi, kao da je volontirao, a ne bio masno placen u klubu koji mu je najblaze receno preokrenuo karijeru i lansirao ga u zvezde. Nadljudski napori, zvezdin vojnik, trte mrte. Teska patetika od izjave, steta sto ce rsb-ovci i botovi mahom da nasednu na ovo, vec laju ka Baharu po komentarima.

 

Ih, pa ovo je zicer, zli Jevrej tera naseg kapitena koji svaku pobedu posvecuje jedinoj grupi koja diluj... pardon, bodri po kisisuncusnegukosaviratkomladicdrazavelibordunjic

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, СтелаРоса said:

Ne znam zasto sam uopste i pomislio da ce ovo da prodje bez drame. Borjan je verovatno zamislio u glavi kako ce da brani dok on ne odluci da je dosta. Koliko sam shvatio, niko njega ne tera iz kluba, moze da ostane verovatno za isti novac da bude u timu. Ako misli da moze jos da brani, nece ga sigurno niko sikanirati, nego ako se proceni da je najbolji golman u klubu branice opet. I Milijas je dve poslednje sezone bio na klupi, mator, istrosen, nikome nije smetao. 

 

Nije verovatno nego je tako rekao. Do 40. godine smatra da moze da igra superligu, a jos 2 sezone Evropu. 

Link to comment
Share on other sites

Kapitenu preko telefona saopštava da ne racuna na njega, vrv i Kataiju

Tako se ne radi,to ce se vratiti u sezoni

Ove godine kad nije igrao Katai bilo je mucenje

 

Ocekujem bar 3,4 skupocena igraca,2 Izraelca(onog sto je ispao iz lige u Japanu, bakarov vojnik) 

Legiju stranaca dodati nekog

Planica ili Zlatanovica("zvezde" izraelske lige), mozda Despotovica hahahhahahaha

 

Ocekujem sramocenje u LŠ, i tesku borbu u Jsl, i raskidanje ugovora naravno na nasu stetu, ovaj nece izdrzati vise od sezone

 

Slavi ceo forum sto idu Katai i Borjan, ko ce zameniti 20 golova Katai, ili koliko puta nas je Borjan spasao sramote od prosecnih ekipa, pa i velikih ekipa u Evropi,iako ce sad biti neuporedivo skuplja ekipa, ocekujem da cemo tesko pobedjivati u Jsl i dosta slabije rezultate... 

 

Ali zato dajete punu podršku solidnom  treneru koji je tek stigao, koji dolazi iz dosta slabije lige(ne ulazu oni toliko u fudbal)

Ubedjen sam(znam)ako bude imao lose rezultate, da cete ga i tad podržavati

  • Like 1
  • Love 2
  • Ha-ha 3
  • Tuzno 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Bahar vidi sve ono sto je publika videla jos odavno i negodovala, ali su iz kluba ubedjivali da je sve kako treba i da rezultati stoje iza njih. Katai mi je sigurno u top 3 omiljena igraca prethodnih 10 godina, ali i on se istrosio i izduvao, ne znam kada je poslednji put nekoga predriblao ili pretrcao kao sto je to ranije radio. Mada, ne bih bio u kozi novog trenera ako mu ne krene dobro nakon ovakvih poteza.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, vlaDixXx said:

Kapitenu preko telefona saopštava da ne racuna na njega, vrv i Kataiju

Tako se ne radi,to ce se vratiti u sezoni

Ove godine kad nije igrao Katai bilo je mucenje

 

Ocekujem bar 3,4 skupocena igraca,2 Izraelca(onog sto je ispao iz lige u Japanu, bakarov vojnik) 

Legiju stranaca dodati nekog

Planica ili Zlatanovica("zvezde" izraelske lige), mozda Despotovica hahahhahahaha

 

Ocekujem sramocenje u LŠ, i tesku borbu u Jsl, i raskidanje ugovora naravno na nasu stetu, ovaj nece izdrzati vise od sezone

 

Slavi ceo forum sto idu Katai i Borjan, ko ce zameniti 20 golova Katai, ili koliko puta nas je Borjan spasao sramote od prosecnih ekipa, pa i velikih ekipa u Evropi,iako ce sad biti neuporedivo skuplja ekipa, ocekujem da cemo tesko pobedjivati u Jsl i dosta slabije rezultate... 

 

Ali zato dajete punu podršku solidnom  treneru koji je tek stigao, koji dolazi iz dosta slabije lige(ne ulazu oni toliko u fudbal)

Ubedjen sam(znam)ako bude imao lose rezultate, da cete ga i tad podržavati

Šta je trebao da radi? Da leti za Pariz i da mu lično u Disneyland-u kaže da ne planira snjim? 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, vlaDixXx said:

Kapitenu preko telefona saopštava da ne racuna na njega, vrv i Kataiju

Tako se ne radi,to ce se vratiti u sezoni

Ove godine kad nije igrao Katai bilo je mucenje

 

Ocekujem bar 3,4 skupocena igraca,2 Izraelca(onog sto je ispao iz lige u Japanu, bakarov vojnik) 

Legiju stranaca dodati nekog

Planica ili Zlatanovica("zvezde" izraelske lige), mozda Despotovica hahahhahahaha

 

Ocekujem sramocenje u LŠ, i tesku borbu u Jsl, i raskidanje ugovora naravno na nasu stetu, ovaj nece izdrzati vise od sezone

 

Slavi ceo forum sto idu Katai i Borjan, ko ce zameniti 20 golova Katai, ili koliko puta nas je Borjan spasao sramote od prosecnih ekipa, pa i velikih ekipa u Evropi,iako ce sad biti neuporedivo skuplja ekipa, ocekujem da cemo tesko pobedjivati u Jsl i dosta slabije rezultate... 

 

Ali zato dajete punu podršku solidnom  treneru koji je tek stigao, koji dolazi iz dosta slabije lige(ne ulazu oni toliko u fudbal)

Ubedjen sam(znam)ako bude imao lose rezultate, da cete ga i tad podržavati

Dajemo punu podršku za odluke koje donosi ( za sada). Jer iste bi 90% foruma i zvezdaške javnosti donela. Borjan odavno nije za prvog golmana a Katai već dugo nije što je pre bio. Dati ovolike golove u SL je lepo ali ne i merilo da se sa tim može u LŠ. Sve ove odluke do sada niko nije smeo da donese( ili nisu imali podrsku uprave). Sada je bilo pravo vreme za rez. 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, vlaDixXx said:

Ali zato dajete punu podršku solidnom  treneru koji je tek stigao, koji dolazi iz dosta slabije lige(ne ulazu oni toliko u fudbal)

 

Koji dolazi iz slabije lige, sa slabijim timom nego sto smo ga mi imali kad je igrao protiv nas, i nego sto ce ga imati sad kad je tu... Pa mu to nije smetalo da iz kvalifikacija izbaci i nas i Olimpijakos i u grupi dobije Juventus... A znao je i sa jos slabijim timom da dobije i Inter i ranije jednom da izbaci Olimpijakos, itd. 

 

 

Svakako je bolji od Cokne. Losiji ne moze biti. 

 

 

A dajem mu podrsku sada s obzirom na prve korake koji su dobri kao na primer da Borjan da ne bude prvi golman - s tim da ja ne zelim da on ode, i svaki golman u godinama valjda bi osecao i neku moralnu obavezu da i nekog mladog golmana uputi, bude mu mentor, pokaze na pravi put... 

 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Sta bi bio uspeh iduce godine? 

 

Dupliran je budzet

 

Prvenstvo Srbije 30 pobeda 7 nerešenih bez poraza

 

U Ligi evrope bila je mnogo teska grupa, Dejan je i zato otisao... 

 

Bili smo blizu da dobijemo Monako u Beogradu, tada bi prosli pretesku grupu. 

 

Imate nerealna ocekivanja, 90 posto foruma na Czv i Part temama je teska pljuvacina, nista vam ne valja

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Ne ocekuje se sigurno osvajanje LŠ, nego se ocekuje bolja igra, želja, volja, a ne ova penzija od igre, gdje pola igrača nema volje za zivotom.

Mislim to se primjeti i po posjeti na tribinama i pored osvojene titule odnosno duple krune.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...