Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

1 hour ago, Markoss said:

Ideja je svakako da mi u Evropi igramo sa trojicom stopera - Erakovic, Spajic, Dragovic. Ving bekovi bi bili Vigo i Ristic. Trazi se zadnji vezni da igra sa Ivanicem u paru, a ispred njih Bukari, Olaninjka i spic. 

 

E sad, ima tu problema jer Dragovic hoce da ide. Erakovic hoce da ostane, ne pada mu na pamet da ide u Rusiju, tako da ce on da nas napusti samo ako neko iz Spanije ili eventualno Italije bude hteo da ga uzme. 

To je onda vise 3-4-3. Ivanic tu nema sanse da moze da drzi sredinu sa jos jednim veznim. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, fradler said:

Za Viga se već slažem sa šuterom, pretanak igrač. Ok, ako se poredi sa Gobeljićem, super je, ali za LŠ je ipak apsolutni minus faktor. Nisam oduševljen ni Azarovim, ali makar je konkretniji ofanzivno, Vigo više smrducka nego što miriše na oba kraja terena. Pa još ta cifra od 2 miliona i kusur za otkup, a mislim da se uz dobar skauting bukvalno za 300k može naći bolji igrač. Ne znam da li je još aktuelan onaj iz Tventea (Brenet, Benet, tako nešto), on se činio dosta ozbiljnije.

Vigov otkup prvo košta papreno i apsolutno nerealno za taj (ne)kvalitet - čak 2.2m, a lik nema apsolutno ništa konkretno i da je u nečemu barem dobar za Evropu. Od nekih pozitivnih stvari ima samo ponavljanja, možda pluća (ali samo možda, mada više mislim da ni to nema) i nekakav centaršut i to ponekad kad ga ubode kvalitetno (a neuporedivo više gađanja čavki i balonki kao i svi ostali bekovi u ekipi), i apsolutno ništa više (znači limitiran je do bola i u napadu i u odbrani, u odbrani ispada ko iz voza i ne može i/ili ne ume da isprati igrača ni u MSL, a da ne pričam o Evropi), a i ove stvari nisu na nivou ni LE, a kamoli LŠ, i on da nam igra startera u LŠ?! Da se ne zajebavamo i daj da se uozbiljimo. 😄

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, VukVule1988 said:

To je onda vise 3-4-3. Ivanic tu nema sanse da moze da drzi sredinu sa jos jednim veznim. 

 

Upravo tako, nema nikakve logike da igramo tu formaciju i da Ivanić u njoj glumi centralnog veznog.

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Azarov je fina bekap opcija za naše uslove, napadački pogotovu, naš trenutno najpismeniji bek (tehnički i taktički pogotovu), što i nije uopšte teško, ali to mnogo više govori o svim našim bekovima nego o njemu. Ono što su njegove debele mane i na čemu treba i mora da radi debelo je fizička sprema i konstituacija i odbrana.

 

Malopre zaboravih da napišem, spomenuo je @fradler Breneta, on je dobar bek za naše uslove, i neko ko bi mogo da bude prva opcija na desnom beku u Evropi, u dobrim godinama, standardan u Tventeu i redovno igrao (imao neki gol i asistencije ove sezone), bez istorije povreda, ali mislim da nema ništa od njega i da nam je nedostupan i/ili nerealan.

Edited by Шутер из блока
Link to comment
Share on other sites

Ако тренер зна добро да ради свој посао и после одличне физичке спреме неки играчи могу бити непрепознатљиви.

 

Код овог Израелца мораће да се ради.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Veliki problem, a i razočarenje, je to što ostaju trenutni fitnes i kondicioni deo stafa, jer su dokazali da ne znaju i da očajno (ne)rade, baš mi je čudno da ih Bahar ostavlja i ne dovodi neke ozbiljne i kvalitetne strance (znam da ovaj kondicioni iz Haife ne želi da napusti Izrael i svoju porodicu ali nije on valjda jedini kog on zna jbt), a onda i što je prihvatio da ostane Savić u njegovom stručnom štabu, mada je nama i medicinski staf i nutricionista presmešni jer dokazano ne znaju i nekvalitetno (ne)rade ali ajde…

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Laki21 said:

Šta je sa Adom iz Šerifa, on je još uvek u Spartaku?

 

Je li neko ispratio na šta liči?

Sta da ti kazem,losa ekipa Spartaka oa on izgleda okej,ne znam sta bih ti tacno rekao,onako,srednji neki utisak

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nastavak licitacije za prvog golmana.Barak navodno hoće svog zemljaka Omrija Glazera.Mora neko našem treneru reći da imamo pravilo stranaca u prvenstvu.😃

Iskreno,ne bih trošio mesto stranca na golmana,pogotovo što ima domaćih kvalitetnih opcija.

3 minutes ago, Laki21 said:

Šta je sa Adom iz Šerifa, on je još uvek u Spartaku?

 

Je li neko ispratio na šta liči?

Jeste,još je tamo.Znaš kako,dugo nije igrao,na momente je pokazivao kvalitet zbog kojeg smo se zalepili za njega,ali Spartak je jako slab.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Laki21 said:

Šta je sa Adom iz Šerifa, on je još uvek u Spartaku?

 

Je li neko ispratio na šta liči?

U Spartaku je, dolazi na leto nažalost, krš je bukvalno, bez ikakvog preterivanja, lik je propao totalno, preduga pauza bez ikakvog ozbiljnog i takmičarskog treninga a kamoli utakmice i igre, mada on i nikad po mom mišljenju nije bio uopšte neki igrač, čist prosek max. (ako ne i ispod prosečan) za Evropu, jurimo ga nekoliko sezone kao da je Kante iz prajma lično, precenjen igrač (to jest samo smo ga mi precenili i niko više, hteo ga onomad još i Mitilend i niko više).

Edited by Шутер из блока
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Polivalentni Stevica said:

Ako je plan da igraju u vezi Ivanić i to pojačanje,taj igrač mora biti Sanogo na steroidima.Videćemo kakve su opcije.

 

Sve i da je pojačanje Kazemiro opet nema nikakve logike da mu parnjak u toj formaciji bude Ivanić, jednostavno to nije njegova pozicija i nema neophodne karakteristike da iznese ulogu ni ofanzivno ni defanzivno. Pritom je on jedan od naših kvalitetnijih igrača kada je u formi kada igra ono što treba, stvarno ne verujem da će Bahar sa njim eksperimentisati na taj način.

 

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Шутер из блока said:

Vigov otkup prvo košta papreno i apsolutno nerealno za taj (ne)kvalitet - čak 2.2m, a lik nema apsolutno ništa konkretno i da je u nečemu barem dobar za Evropu. Od nekih pozitivnih stvari ima samo ponavljanja, možda pluća (ali samo možda, mada više mislim da ni to nema) i nekakav centaršut i to ponekad kad ga ubode kvalitetno (a neuporedivo više gađanja čavki i balonki kao i svi ostali bekovi u ekipi), i apsolutno ništa više (znači limitiran je do bola i u napadu i u odbrani, u odbrani ispada ko iz voza i ne može i/ili ne ume da isprati igrača ni u MSL, a da ne pričam o Evropi), a i ove stvari nisu na nivou ni LE, a kamoli LŠ, i on da nam igra startera u LŠ?! Da se ne zajebavamo i daj da se uozbiljimo. 😄

Pa ti se ponašaš i pišeš neozbiljno. Remont u kome menjaš 10+ igrača, nije remont nego samoubistvo u fudbalu. Ni jedan ozbiljan klub to ne radi, pa i da ima 100+ miliona na raspolaganju. Pravila u fudbalu su totalno različita u odnosu na košarku, gde možeš da promeniš prvu petorku, ali da promeniš prvih 11 je u toriji moguće, ali se nikada nije pokazalo kao dobra ideja.

I da te pitam, šta znači tim za LŠ? Mi možemo da napravimo tim koji će da se pošteno nosi i da se nadamo povoljnom žrebu i pokušamo sa dođemo do trećeg mesta. Tj treba nam klub iz četvrtog šešira sa kojim može da se igra, a tamo je Newcastle recimo, a on će sleeeće sezone biti jači nego ove. Put koji ti pominješ je pravi put gašenja tima, niti imamo para za remont tima, niti taj remont ništa značajnije ne može da donese. Naš najveći uspeh će biti ako mi stvorimo i izbacimo bar dva igrača koje ćemo posle obog ciklusa prodati za 10M+, i proleće u LE.

Malo reĺalnosti nije na odmet.

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Don Juan said:

Pa ti se ponašaš i pišeš neozbiljno. Remont u kome menjaš 10+ igrača, nije remont nego samoubistvo u fudbalu. Ni jedan ozbiljan klub to ne radi, pa i da ima 100+ miliona na raspolaganju. Pravila u fudbalu su totalno različita u odnosu na košarku, gde možeš da promeniš prvu petorku, ali da promeniš prvih 11 je u toriji moguće, ali se nikada nije pokazalo kao dobra ideja.

I da te pitam, šta znači tim za LŠ? Mi možemo da napravimo tim koji će da se pošteno nosi i da se nadamo povoljnom žrebu i pokušamo sa dođemo do trećeg mesta. Tj treba nam klub iz četvrtog šešira sa kojim može da se igra, a tamo je Newcastle recimo, a on će sleeeće sezone biti jači nego ove. Put koji ti pominješ je pravi put gašenja tima, niti imamo para za remont tima, niti taj remont ništa značajnije ne može da donese. Naš najveći uspeh će biti ako mi stvorimo i izbacimo bar dva igrača koje ćemo posle obog ciklusa prodati za 10M+, i proleće u LE.

Malo reĺalnosti nije na odmet.

Ok. 😄

Je l' istina da ostaje Savić i fitnes i kondicioni deo stafa? @Markoss         O                  

Edited by Шутер из блока
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Шутер из блока said:

Veliki problem, a i razočarenje, je to što ostaju trenutni fitnes i kondicioni deo stafa, jer su dokazali da ne znaju i da očajno (ne)rade, baš mi je čudno da ih Bahar ostavlja i ne dovodi neke ozbiljne i kvalitetne strance (znam da ovaj kondicioni iz Haife ne želi da napusti Izrael i svoju porodicu ali nije on valjda jedini kog on zna jbt), a onda i što je prihvatio da ostane Savić u njegovom stručnom štabu, mada je nama i medicinski staf i nutricionista presmešni jer dokazano ne znaju i nekvalitetno (ne)rade ali ajde…

Kondicioni trener je došao za zimske pripreme, ne znam kad je to imao prilike da dokaze da ne zna. Tu je i znanje najmanji problem ako nemaš igrace koji mogu da isprate program. A za nutricionistu iskreno rečeno ne znam kako bilo ko van kluba može da proceni kvalitet njegovog rada. 

Link to comment
Share on other sites

Fino se botuje po komentarima protiv trenera a veliča Borjan. Očigledno je grupa zadužila klince da spamuju a stariji će vjerujem nešto konkretnije preduzeti. Biće dobro ako Barak dočeka početak LŠ na klupi.

  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

Borjan ima 36 godina, nekako je i prirodno da razmisljamo o zivotu posle njega. Jasno je da nije vise na onom nivou na kojem je bio, iako je i dalje u najmanju ruku solidan, ali vrhunac mu je prosao. Ne treba zaboraviti ni da je Bahar letos imao skauting nase ekipe i moguce da je jos od tada upoznat sa Borjanovim slabostima. 

 

Ni meni se ne svidja da Ivanic igra centralnog veznog. On se kod nas isprofilisao kao dosta ofanzivniji igrac, tako da mislim da bi bolje bilo da ga koristimo tu gde se planiraju Bukari i Olanjinka, pa ko bude najbolji neka igra.

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, prolup said:

Fino se botuje po komentarima protiv trenera a veliča Borjan. Očigledno je grupa zadužila klince da spamuju a stariji će vjerujem nešto konkretnije preduzeti. Biće dobro ako Barak dočeka početak LŠ na klupi.

 

Ma nema sanse, ovi jesu ludaci al nisu toliki da ne stanu iza coveka u kog su ulozili milione. Ocekujem da ima maksimalnu podrsku, a vrv je upravi ovo i nagovestio pre potpisa. Borjanu sat i pohvalnica, da se izljubimo i svako svojim putem. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Quote

 

"Upoznao sam trenera Bahara u Beogradu i lepo smo se ispričali. Kad sam došao u Pariz, novi trener me je pozvao i saopštio mi da nisam više prvi golman i da ne računa na mene. Telefonskim putem. Iskreno, jako mi je teško i jako sam povređen, jer nisam zaslužio da me trener koji je dva dana u klubu pozove i saopšti takvu informaciju. Prosto mislim da je trebalo da budem ispoštovan na način koji dolikuje nekome ko je šest godina života dao Crvenoj zvezdi"

 

"Sada mi je vruća glava i jako sam povređen i tužan, ne želim da kažem nešto što nije na mestu. Neka o meni pričaju moji rezultati i šest godina titula, duplih kruna, sportskih i nadljudskih napora. Vreme je uvek najbolji pokazatelj. U svakom slučaju, ja sam Zvezdin vojnik, imam ugovor do 2026. godine. Moje srce kuca za moju Crvenu zvezdu i to niko ne može da mi oduzme."

 

 

Uvredjena mlada. Cuj sest godina zivota dao Zvezdi, kao da je volontirao, a ne bio masno placen u klubu koji mu je najblaze receno preokrenuo karijeru i lansirao ga u zvezde. Nadljudski napori, zvezdin vojnik, trte mrte. Teska patetika od izjave, steta sto ce rsb-ovci i botovi mahom da nasednu na ovo, vec laju ka Baharu po komentarima.

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...