Jump to content

Panathinaikos-nova era evropskog velikana!!!


Devil In My Pants

Recommended Posts

44 minutes ago, Devil In My Pants said:

Tekmu je izgubio Lee...koliko god solidno odigrao, lik ima 0 asistencija..ona greska se placa otkazom.

 

Za sudije vise nemam reci za faul nad Pontikom, ali i nad tim Lijem gde ga je Kalates odgurnuo. Jos je falilo da sudije sviraju loptu za Fener.

 

Ovaj poraz bas boli jer su igrali na maksimumu..

 

Neznam jel to ta ista situacija kod izvodjenja, ali znam da je bilo barem jednom na utakmici. Totalna dekoncentracija. Dozvoljavaš da ti sudija uvali loptu i krene odbrojavanjem dok si ti okrenjen ledjima prema terenu i ne vidiš uopšte situaciju. Okreneš se, ono haos, nemaš kome da dodaš. I onda panika... U takvim situacijama čim primiš koš moraš biti več fokusiran na to izvodjenje, a ne ovako, jer se onda dese ovakve stvari.

 

Jeste. Vidim da se i ti slažeš da su ovu odigrali dosta bolje nego u poslednje vreme. I Gudaitis je imao izjavu da poraz boli, jer su konačno krenuli da igraju nešto smiselno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Neznam jel to ta ista situacija kod izvodjenja, ali znam da je bilo barem jednom na utakmici. Totalna dekoncentracija. Dozvoljavaš da ti sudija uvali loptu i krene odbrojavanjem dok si ti okrenjen ledjima prema terenu i ne vidiš uopšte situaciju. Okreneš se, ono haos, nemaš kome da dodaš. I onda panika... U takvim situacijama čim primiš koš moraš biti več fokusiran na to izvodjenje, a ne ovako, jer se onda dese ovakve stvari.

 

Jeste. Vidim da se i ti slažeš da su ovu odigrali dosta bolje nego u poslednje vreme. I Gudaitis je imao izjavu da poraz boli, jer su konačno krenuli da igraju nešto smiselno.

Ma na 30sek kad su mu uzeli loptu..em je usao u idealnu zamku..em im je bacio loptu u ruke. Trudi se i sve to, ali nije to level za top8..ni blizu.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Devil In My Pants said:

Ma na 30sek kad su mu uzeli loptu..em je usao u idealnu zamku..em im je bacio loptu u ruke. Trudi se i sve to, ali nije to level za top8..ni blizu.

 

Znam na koju situaciju misliš. Ja sam se samo pitao šta je prethodilo tom njegovom ulaženju u zamku. Jer se sječam da su jednom bili na rubu 5 sekundi kod izvođenja lopte ispod koša. Pa se sad nemogu sjetiti dal je to bila ta situacija, gde je izvođač morao da izbaci loptu bilokome, iako je bio u teškoj situaciji.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Znam na koju situaciju misliš. Ja sam se samo pitao šta je prethodilo tom njegovom ulaženju u zamku. Jer se sječam da su jednom bili na rubu 5 sekundi kod izvođenja lopte ispod koša. Pa se sad nemogu sjetiti dal je to bila ta situacija, gde je izvođač morao da izbaci loptu bilokome, iako je bio u teškoj situaciji.

Sad se ne secam da li je Nejt izvodio loptu ili ko, ali su ga i ostavili samog, a ovaj upao u mrtav ugao i to posle TO..jeziv je i faul nad Pontikom...nerealno da ono nisu svirali, ali tako je kako je.

Da dodam i bacanje lopte nad Gudaitisom i kad mu je Kalates odvalio ruku...ono klasicna sekira tj namera. Generalno sudije su lose u EL. Sumnjam da su navlacili, samo su losi..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Devil In My Pants said:

Sad se ne secam da li je Nejt izvodio loptu ili ko, ali su ga i ostavili samog, a ovaj upao u mrtav ugao i to posle TO..jeziv je i faul nad Pontikom...nerealno da ono nisu svirali, ali tako je kako je.

Da dodam i bacanje lopte nad Gudaitisom i kad mu je Kalates odvalio ruku...ono klasicna sekira tj namera. Generalno sudije su lose u EL. Sumnjam da su navlacili, samo su losi..

Jel se zna koga Radonja tipuje da pojača tim,realno plej i četvorka su baš potrebni.

Link to comment
Share on other sites

par insajta zanimljivih za bejkonovu statuu:

 

Every statue of an athlete is a contradiction. You can capture a player’s likeness and you can do justice to what they’ve achieved, but it’s impossible to fully render a career spent in motion with a sculpture. The challenge of immortalizing sporting legends is to try anyway—to give a still figure of a runner or pitcher or point guard so many of the markers of movement that it might trick the brain into thinking it’s seeing what it knows to be impossible. To suggest, for example, that the enormous statue of Dirk Nowitzki that now stands outside the American Airlines Center in Dallas could really be leaning back into a jumper, fading away so convincingly that you might even anticipate it landing in a soft backpedal.

“Like it’s a giant feather in the middle of the air, and not 1,500 pounds of bronze,” Omri Amrany, the sculptor behind the statue—and a great many in the NBA world—said by phone recently.

 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Dobar u piku said:

Jel se zna koga Radonja tipuje da pojača tim,realno plej i četvorka su baš potrebni.

 

Ja nemam nekih pravih informacija, samo logički razmišljam. Ja sam spominjao Hollinsa ali i rekao i da je nerealno dok je ovolika gužva na tim 2-3 pozicijama. Sad Podcast Litvanci kažu da se šuška da se Grigonisa čeka slična sudbina koja je zadesila Andrewsa...

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Ja nemam nekih pravih informacija, samo logički razmišljam. Ja sam spominjao Hollinsa ali i rekao i da je nerealno dok je ovolika gužva na tim 2-3 pozicijama. Sad Podcast Litvanci kažu da se šuška da se Grigonisa čeka slična sudbina koja je zadesila Andrewsa...

Išla je priča da će nazad u Zalgiris,realno bi bio sjajan fitt za zelene iz Kaunisa.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Grigonis je nudjen Zalgirisu, ali oni nisu bili spremni da preuzmu njegovu platu koja je ogromna (nesto oko milion po sezoni).

 

Andrews je valjda trebalo da ode u Buducnost, ali izgleda da od toga nema nista.

 

Ne znam sta znaci DPG to sa "neogranicenim budzetom"? Ako je stvarno tako, pa mogli bi da pojure Campazza, plate obestecenje KKCZ i njegovu ogromnu platu i rese 90% svojih problema.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, goldberg said:

Grigonis je nudjen Zalgirisu, ali oni nisu bili spremni da preuzmu njegovu platu koja je ogromna (nesto oko milion po sezoni).

 

Andrews je valjda trebalo da ode u Buducnost, ali izgleda da od toga nema nista.

 

Ne znam sta znaci DPG to sa "neogranicenim budzetom"? Ako je stvarno tako, pa mogli bi da pojure Campazza, plate obestecenje KKCZ i njegovu ogromnu platu i rese 90% svojih problema.

 

Nisam pametan što se tiče Grigonisa. Nije bilo sreče sa povredama. Igrao je daleko ispod očekivanja. Ali je na nekim utakmicama pokazivao mnogo želje, kad se je ostatak tima raspadao, šetao po terenu spuštenih glava i dizao ruke. Več samo zbog toga mislim da je malo nezahvalno takvima uručivati otkaze. Slična situacija je sa Lee-jem. Nije fit za sistem, ali preora teren, jbg.

Naravno, ako se pronadje situacija dobra  za njega i za PAO, kao što je recimo ta priča sa Žalgirisom, to bi bilo super. On se vrača na teren gd eje več bio jako uspešan, a PAO oslobadja milion evra koje sad može da utroši dosta bolje nego ovo što Grigonis igra. Ja bi na njihovom mestu čak bio spreman i da progutam deo ugovora (recimo 20%). Dovedeš Hollinsa za pola milke. Ušparo si (ne toliko bitno), a bolje češ izgledati na terenu. ta opcija je mnogo bolja od alternative da ti Grigonis sedi u civilu ispod koša i uzima milku.

 

Na zvezdinom topicu je bilo priče da je PAO bio jedan od timova koji se raspitivao za njegovo zdravlje kad se u Beogradu iskompliciralo. Campazzo bi bio pun pogodak, ali mislim da im nebi rešio 90% problema. Njima prvo postojči roster mora početi da igra ono što se traži od njih. Ova utakmica sa Fenerbahčejem je več imala neke naznake toga. Šteta što nije nagrađeno sa pobedom da se dobija zagon da se nastavi u tom pravcu.

Edited by L' Imperatore
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, K.Dot said:

@Devil In My Pants je l’ istina da navijači čekali Deju posle utakmice sa Arisom? Navodno su pale teške reči, traže ostavku, ne veruju u proces.

Nema razlike izmedju navijaca pao, oly, zvezde i partizana....fudbalski navijaci koji qrca ne znaju o kosarci, sportu i kulturi.

 

Proces je misaona imenica za njih. Glupo tlo...

  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Dobar u piku said:

Pa njima je Bacon neka vrsta božanstva,možda i top 10 stranaca svih vremena u Panati po njima...To je dokaz koliko slabo poznaju košarku njihovi navijači.

 

bejkonu ne trebaju radonjine slabe ofanzivne sheme, zato ga mrzite.

bejkon uzme loptu od vanilice i poentira:

 

pele-escape-to-victory.gif

 

#make_bacon_not_war

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, K.Dot said:

@Devil In My Pants je l’ istina da navijači čekali Deju posle utakmice sa Arisom? Navodno su pale teške reči, traže ostavku, ne veruju u proces.

 

Nisam ovo zasledio, ali tajming je kao da oni uopšte ne prate ni utakmice ni rezultate kluba. Posle Arisa kojeg su dobili 20 razlike. Pre toga pobedili Maccabi, i generalno igrali u ovom duplom kolu dosta bolje nego u prethodnih nekoliko kola. Svašta.

 

Giannakopoulousu, čuj me! Nedaj da ti šipka menja trenera!

 

😄

 

Ne stvarno, ima li šta da Gate 13 baš ono mrzi? Da im ga Đani šukne ko Čova onomad sa Omićem

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Devil In My Pants said:

Kakvi su ovo postovi. xD

Realni pre svega. Posle one Cibone 2014. smesio mu se tragican kraj ozbiljne karijere da Zvezda nije stala iza njega. I letos nas je zavlacio do poslednjeg trenutka, nije znao da postuje ono sto je imao u Zvezdi i sto mu je Zvezda dala. Najgore kad covek sam sebe zajebe. Mislio je da je prevazisao Zvezdu, a vidimo da posle Bajerna raspada se i u PAO.

Ali to ne menja cinjenicu da je mnogo mnogo toga dobrog doneo Zvezdi i da je njen najtrofejniji trener i hvala mu od srca za svaki trofej!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...