Jump to content

Panathinaikos-nova era evropskog velikana!!!


Devil In My Pants

Recommended Posts

1 minute ago, Kontra said:

Ako sam dobro shvatio kod Nejta je reč o nekoj virusnoj infekciji tako da se nadam da će biti spreman za Valensiju.

 

Ono što će biti problem je protivnik za vikend, AEK, pred dupli vikend u Španiji u uslovima skraćene rotacije.

Da, Bohoridis se povredio od pre i Moncukas ili kako vec. Bas skracena rotacija. Ako imaju juniore nek ih skinu..Bejkon..i jos neki da odmore. Jedva su stajali na nogama na kraju

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, necke said:

Gledam sad posetu po utakmicama Pao-a, protiv Armanija 10k ljudi u Oaki. Zanimljivo, protiv Reala u prvom kolu je bilo oko 8k iako je Real zvucnije ime.

 

Vracaju se ljudi u halu polako. 

 

Pisao sam ja ovo isto posle utakmice. Mislim da je nagrađen pre svega dobar effort protiv Olya u derbiju, gde izgubiše na jednu loptu. Jer ako se ne varam, ni na jednoj utakmici ranije nije došlo ovoliko organizovanih navijača Panathinaikosa, koji su na ovoj utakmici bili u baš ozbiljnom broju i zaseli čitav onaj čošak na donjem nivou.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Pisao sam ja ovo isto posle utakmice. Mislim da je nagrađen pre svega dobar effort protiv Olya u derbiju, gde izgubiše na jednu loptu. Jer ako se ne varam, ni na jednoj utakmici ranije nije došlo ovoliko organizovanih navijača Panathinaikosa, koji su na ovoj utakmici bili u baš ozbiljnom broju i zaseli čitav onaj čošak na donjem nivou.

Dejo lagano vraca navijacima veru, a klubu slavu ima jos vremena. 😃

  • Like 1
  • Love 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Nini3112 said:

Mozda vam fali neka dvojka,mada sve konce su uzeli sada Bejkon i Derik,mac sa dve ostrice i videcemo,meni je Derik jedan od omiljenih na njegovoj poziciji

Mala rotacija...treba ova dva mlada Grka da daju nesto i u napadu, odbrana im je odlicna....Videcemo za doselekciju, bolje tri puta meriti nego Slovaka dovesti 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Nini3112 said:

@Devil In My Pants Je l Papagiannis kod Deje poceo da sutira i trojke? Gledao sam hajlajte pa video da je pogodio trojku?

Da..u EL ima 50% 4/8 u Grckoj 6/8 Lavriu je puko dve 🙂

 

Elem, on sutira bas kad je sam ofc i kad napad curi. Nikako u nekom clutch time i uzorak je mali, ali ako mu se bas sklone sutnuce.

 

ima i dosta asistencija. Jedino sto ne zna je da postuje, tu je slab u pokusajim da da kos. Klasican catch and dunk centar. Igra bas dobru sezonu i malo ga koriste koliko bi mogli. On je i zakucao na dodavanhe Lija za OT protiv Milana.

 

Gudaitis je malo ispod radara, dobar je radnik, ali nije atraktivan i slab je na FT.

 

Ali su oba centra koja daju dosta. Pontika bi mogao malo bolje u napadu..Lee igra sve bolje, ali je i dalje zujalica i luda glava. 

 

Vilijams je odlican za sada..Bejkon dere i pogodio im je uloge. 

 

Grigonis jos kasljuca, zato i povreda nije sjebala tim. Ovaj mali blizanac, ne znam koji, a mozda i oba 😅 igraju top odbranu na EL nivou..bas predobru..nekad ih sudije miniraju jer nemaju ime i iskustvo, ali su opasni kamenjari i jos su pod pritidkom, kad se opuste bice bolji.

 

Sad, da li ce biti doselekcije, ne znam..mozda ako neko otpusti pa, ali znamo da Dejo to radi veoma oprezno. Mada pre svega bi im trebao mozda jos neki igrac za dvoboj sa Olimpijakosom..F8 nije bas realan..ali ko zna.

 

Mislim da su dobili timsku hemiju i da se zna ko sta radi, Bejkon je drugima sklonio breme da moraju davati 10-15pts te igraju lakse i uloge su im olaksane i smanjene te igraju dobro.

 

Mislim da im treba dobar Pontika i Grigonis za ostale ne brinem, oni su mi nekako nestabilni..za nesto vise trebace njihove mnogo bolje partije. Lija moze da kontrolise sa Voltersom.

Edited by Devil In My Pants
Link to comment
Share on other sites

Ma Lee moze da ubacuje i po 30pts ne bi voleo da mi je u timu a takodje mislim da i Dejo isto misli,doveli su ga dok nije dosao,nikakav igrac,meni je Papagiannis ekstra centar,moze sve da uhvati,post mu je slab jer je spor cini mi se,braca igraju dobru odbranu al mislim da ce uvek biti kamenjari,dvojka im moze biti plus ili veliki minus ako Bejkon izgubi slobodu koju ima sada

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Nini3112 said:

Ma Lee moze da ubacuje i po 30pts ne bi voleo da mi je u timu a takodje mislim da i Dejo isto misli,doveli su ga dok nije dosao,nikakav igrac,meni je Papagiannis ekstra centar,moze sve da uhvati,post mu je slab jer je spor cini mi se,braca igraju dobru odbranu al mislim da ce uvek biti kamenjari,dvojka im moze biti plus ili veliki minus ako Bejkon izgubi slobodu koju ima sada

Pa jeste on brz za centra, ali ta post tehnika mu je uzasna. Brz za tu visnu..

 

Lee nije los defanzivac toliko..stavise dobar je, tj sve bolji u tom delu.

 

Zavisi sta zele ove sezone..dosta zavisi i od sledece cetiri tekme..licno bih doveo neku hibrod cetvorku i igrao klasican hrkljus. Da malo odmori Vilijamsa..defanzivno poprilicno mocan tim koji tu moze da se poboljsa. Napad je takav kakav je..Grigonis kad se vrati, morao bi da cepa mrezice..

Link to comment
Share on other sites

Papajanis ima visoko težište i ne bi mu bilo lako da nešto uspešno igra na postu sve i kad bi bio tehnički bolji. Meni on nije sporan, sjajan pnr centar, evo nabacio i neku praćkicu spolja, opasan na ofanzivnom skoku. Meni je ozbiljno razočaranje Gudaitis, mislio sam da će on kod Radonje da igra košarku karijere ali je jako loš, malo pokretniji od ugradnog plakara.

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Chaos Is Me said:

Papajanis ima visoko težište i ne bi mu bilo lako da nešto uspešno igra na postu sve i kad bi bio tehnički bolji. Meni on nije sporan, sjajan pnr centar, evo nabacio i neku praćkicu spolja, opasan na ofanzivnom skoku. Meni je ozbiljno razočaranje Gudaitis, mislio sam da će on kod Radonje da igra košarku karijere ali je jako loš, malo pokretniji od ugradnog plakara.

Ne bih se bas slozio. Odigrao je lavovski protiv Milana. On je drugi centar i za tu ulogu vise nego dobar. Nije da je neki kvalitet ali ne izlazi iz opanaka. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...