Jump to content

Panathinaikos-nova era evropskog velikana!!!


Devil In My Pants

Recommended Posts

2 hours ago, uini said:

 

tja, mislio sam da je očigledno da zavitlavam devila, ne mislim stvarno da je bacon sam zaslužan, niti najzaslužniji za skor.

 

I ja se malo šalim, a malo da naglasim i značaj (večito potcenjenog) Voltersa, pored atraktivnijih i statistički istaknutijih igrača.

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

eeeh, šteta...

 

Ali dobro. I utakmica sama po sebi jeste pozitivna, jer su videli koliko su napredovali od onog šamara u superkupu i da mogu jednakopravno da se nose sa Olyem kroz ovu sezonu.

 

Btw, dal je pravilima dozvoljeno ono što Fall radi, kad u pivotu laktom odmakne svog čuvara? Ja sam do sad mislio da je to faul u napadu, a on je danas tako dao jedno 6 poena. Uključujuči onih 2+1 kad su otišli na 6 i verovatno prelomili meč.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, fradler said:

Sta bi u zavrsnici, jel imao PAO sut za pobedu?

 

Jeste. 4 sekunde su imali za zadnji napad, ali nažalost nisu imali time out da izvedu sa protivničke polovine. Bacon išao coast to coast, bacio trojku iz trka. Nisam dobro vidio, ali mislim da je bio neki kontakt s'ledja (walkup), kad se je dizao na taj šut.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, L' Imperatore said:

eeeh, šteta...

 

Ali dobro. I utakmica sama po sebi jeste pozitivna, jer su videli koliko su napredovali od onog šamara u superkupu i da mogu jednakopravno da se nose sa Olyem kroz ovu sezonu.

 

Btw, dal je pravilima dozvoljeno ono što Fall radi, kad u pivotu laktom odmakne svog čuvara? Ja sam do sad mislio da je to faul u napadu, a on je danas tako dao jedno 6 poena. Uključujuči onih 2+1 kad su otišli na 6 i verovatno prelomili meč.

Da, kukaju nasi navijaci po internetima za to

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Chaos Is Me said:

Popravlja se PAO, to je evidentno, međutim OLY je ipak klasa iznad. 

Videcemo na kraju. Sad kad se ukrade Fakundo...

 

Mmmmm

 

Treba tu jos nesto sto drzi igru..Bejkon je jedini skorer, juce je igrao 37minuta.

 

On i Vanilica ih drze. Vilijams nema kinstantu i bojim se da ce padati. Lee se popravio, ali malo kreacije. Pontika igra na svom average. Mali Grci prze odbranu, ali napad slab i ako imaju dobre situacije.

 

Centri dobri i koriste ih ali premalo koliko je Papajanis brz za svoju visnu a on je catch and dunk centar...

 

Sad ide Milano pa tri gostovanja 2-2 bi bilo lepo..3-1 izgleda nemoguce..1-3 bi bilo razocarenje. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...