Jump to content

Panathinaikos-nova era evropskog velikana!!!


Devil In My Pants

Recommended Posts

21 minutes ago, Devil In My Pants said:

Sta ne mirise, fali im jos jedan igrac. Mislim tim i nije neki..aki koliko para toliko i muzike.

 

Po meni, fali im više od jednog igrača. Fali startna trojka, ili startna dvojka u zavistnosti od toga gde vide Grigonisa.

 

I backup četvorka

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Devil In My Pants said:

Dosao je mali Kalicakis iz NBA, oba brata su tu..3 ili 4 fale..jbs Papapetrua..bolji je Vilijams 🙂

 

Aha, nisam znao da je on projektovan za dosta ozbiljnu ulogu. A i što se tiče pozicije sam zbunjen, jer koliko vidim ima momak preko dva metra, a na wikipediji piše da je SG/PG combo.

 

Znači on i Andrews na dva, ili kako?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, L' Imperatore said:

Znači on i Andrews na dva, ili kako?

Na 2 imaju Grigonisa, Andrewsa, Kalaitzakisa i to jedan brat je cista dvojka a drugi 2/3, a moze i Bochoridis kao neki kombo bek. Znaci imaju verovatno najvise igraca u El koji mogu da pokriju tu poziciju a ti bi startera na 2. 😀

 

Na 1: Volters, Lee, Jovic ili ce da raskinu Jovica a Bochoridisa da koriste kao treceg pleja.

 

Na 3: Sant Roos i kapiram da ce da koriste tu jednog od brace Kalaitzakis ako ne i obojicu a da Grigonis i Andrews pokrivaju gro minuta na 2.

 

Na 4: Derik Vilijams, i tu fali bek ap.

 

Na 5: Papajanis i Gudaitis. Kad vec nije produzio Kavadasa za treceg centra, mozda dovede Cirbesa. 😃

 

Imaju i 2 mlada Mancukasa i Cougkaza koji su krila i dobijali neku sansu na kasicicu prosle sezone. Al ne vidim ih jos uvek u nekoj ozbiljnijoj ulozi jako malo su pokazali.

 

Znaci jos bek ap krilni centar, treci centar i to je to.

 

Ima Radonja odlican tim i ne bi me iznenadilo ako napravi iznenadjenje i udje u top8 kad niko ne ocekuje.

 

Lee-Volters je bolje od Ivanovic-Volters. Grigonis-Andrews je bolje od Holins-Dobric barem napadacki, fali Papapetru na poziciji Kaline ali Sent Ros i braca Kalaitzakis imam osecaj da ce da naprave bum, obojica su ozbiljan potencijal. Mozda ce i Grigonisa na 3 a ovog jednog brata sto je prirodnija dvojka da deli minute sa Endrjuzom. Derik Vilijams je uvek dobra opcija za krilnog centra i ukoliko dodje dobar bek ap imace i tu bolje nego Vajt-Davidovac. Na 5 bas neuporeduvo, a Papajanis-Gudaitis je jedna jacih centarskih linija u El.

Edited by 1945
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Kankkunen said:

Pominjao se Mitoglu,  jel to dogovoreno?

 

Bilo je informacija da ga zbog one doping suspenzije od prosle sezone (valjda je zbog toga i ostao bez ugovora u Armaniju) ceka moguca kazna za celu narednu sezonu, a on se navodno nada da zalbom to smanji na deo naredne sezone te da ne izgubi celu godinu pauzirajuci.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Devil In My Pants said:

Docek Deja pred prvi trening...

 

Au jebote, najezio sam se...

Moze od Grka nesto i da se nauci... Svaka cast za docek, zasluzio je Dejo ovakvo postovanje u inostranstvu.

A i generalno iz vizure zelenih, Dejo tamo dolazi nekon sto je (i) njihovu trenersku legendu oducio od kosarke.

 

Radonjicu ce Atina svakako mnogo vise prijati od Minhena, poveze li par dobrih rezultata stvorice se talas pozitivne energije na kome moze uspesno da jase do kraja godine.

 

Edited by Nenad010
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Nenad010 said:

 

Au jebote, najezio sam se...

Moze od Grka nesto i da se nauci... Svaka cast za docek, zasluzio je Dejo ovakvo postovanje u inostranstvu.

A i generalno iz vizure zelenih, Dejo tamo dolazi nekon sto je (i) njihovu trenersku legendu oducio od kosarke.

 

Radonjicu ce Atina svakako mnogo vise prijati od Minhena, poveze li par dobrih rezultata stvorice se talas pozitivne energije na kome moze uspesno da jase do kraja godine.

 

Ma zezam se, nije ovo docek Deje, mada bi bilo lepo :-))

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
6 minutes ago, fradler said:

Neopevani privatnik, ali zato kamenjar - najgora kombinacija.

 

42% za 3 na uzorku od 105 uzetih trojki u euroleague. 

46% za 2 & 80% sa penala. težak kamenjar.

 

pri tome, kao lebron za evropu, čuva sve od SG do PF a njega otprilike niko ne može da čuva.

jeste neodgovorni privatnik ali sve ostalo je za evropu svemir. pri tome nemam ništa protiv što radonjić ne želi da rizikuje sa njim, pričam samo o tvojoj percepciji.

 

https://www.euroleaguebasketball.net/euroleague/players/dwayne-bacon/011286/

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Pričali smo već o Baconu detaljno. Ni ja ga ne bih uzeo u svoju ekipu uprkos svim statsima i fizičkoj moći. Mislim da je lik baždaren da igra samo 1 na 5 košarku.

 

Ponitka bi im legao kao budali šamar kao zamena za Papapetrua. Baš im treba neki glue guy koji zna malo i sa loptom a odbrana neće da trpi.

Edited by Chaos Is Me
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...