Jump to content

ABA liga 2022/2023 - Poslednja ex-Yu sezona?


Kooineeperk

Recommended Posts

1 hour ago, mfmilan said:

Meni je odlicno saopstenje. Em kuraži i grupiše svoje navijače, pristalice, jer mozda ima nekih koji bi se opustili i mozda ne bi dosli jer igraju protiv tima koji ima pet puta manji budzet, pa eto da se mobilisu jer opasnost vrijeba iza ćoška, a ta opasnost su uvijek neugodne sudije, koje vjerovatno taj klub sa toliko manjim budzetom plaća...

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Steta samo sto nas predsjednik nece da se bavi klubom na nacin na koji bi trebalo , ja da sam na njegovom mjestu odmah bi izbacio kontra saopstenje pod radnim naslovom " mi se slazemo da protivnik izabere sudije koje hoce, jer vjerujemo da smo bolji i vjerujemo u pobjedu"

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, alpaka Bereta Sida said:

I ABA liga i KKCZ bi procvjetali da se ovaj ludjak makne iz kosarke. 

A i KKP bi konačno nešto osvojio. Ja sam za to da se čović makne iz košarke ali ne znam kako, ako ti imaš neki predlog napiši ali bez fizičkog nasilja. Ja mislim da će on da sedi tu gde jeste dok god ovima na vlasti tako bude odgovaralo.

Edited by K.Dot
Link to comment
Share on other sites

On 5/4/2023 at 10:45 PM, zemljoradnik said:

Da li se zna zašto KKP ne igra sa SC ? Vidim da Real igra svoje prvenstvo bez odlaganja.

Real je, od pocetka top8 EL, odigrao 9 utakmica, njegov protivnik u plej ofu EL 5

Link to comment
Share on other sites

On 5/12/2023 at 4:25 PM, Nemam_ti_kad said:

Steta samo sto nas predsjednik nece da se bavi klubom na nacin na koji bi trebalo , ja da sam na njegovom mjestu odmah bi izbacio kontra saopstenje pod radnim naslovom " mi se slazemo da protivnik izabere sudije koje hoce, jer vjerujemo da smo bolji i vjerujemo u pobjedu"

 

Da se malo našalimo, mislim da je vaš predsednik u pravu što nije izbacio saopštenje...

 

Na stranu šala, ovolika razlika drugog u odnosu na trećeg na tabeli je neka vrsta ukazatelja na suštinsko gašenje lige. Ne mora formalno, naravno, ali ko da ugrozi KKCZ i KKP kad imaju ovako velike budžete u odnosu na ostale.

 

Ja sam mislio da ćemo dobiti ali baš tesno, do 10 razlike. Ovo 38...je... pa u najmanju ruku sramota za Podgoričane.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Miki28 said:

Ali ovaj plej SC Derbija, kako voli coek da carini loptu pa ovo je nevjerovatno.

Udavi je, po 10 driblinga u mjestu

 

Ajd što je carini nego što ne zna šta će sa njom. Užasna inteligencija, deo preokreta Partizana je zahvaljujući njemu. Baš loš Partizan.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Volter said:

 

Ajd što je carini nego što ne zna šta će sa njom. Užasna inteligencija, deo preokreta Partizana je zahvaljujući njemu. Baš loš Partizan.

Slazem se. Lik je izgubio nekoliko lopti zaredom jer ne zna sta ce sa njom a kulminacija je ona izgubljena na ubacivanju ispod svog kosa koja je najavila seriju Partizana. 

Svakako bi izgubili ali lik je obilato pomogao. 

IQ u minusu.

 

Partizan bas ocajno sutira, masu otvorenih trojki su promasili

Edited by Miki28
edit
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kakav je ovaj SC ne pratim druge sem Zvezde. Šta možemo od njih da očekujemo u finalu PO? Snage? Slabosti?

3 minutes ago, fradler said:

Fino igra SC, ladno bi rutinirali ovo sa Dzeksonom.

Još igraju bez njega? Ju. 

Link to comment
Share on other sites

Lesor na kraju odgurnuo nekog iz SC Derby.

Just now, Don Dusko said:

Zasluzeno SC!Kaznili su pristup Partizana sa lako cemo.

 

Mora se priznati i da su igraci malo uzdrmani ali opet to im ne sme biti izgovor da kuci pretrpe poraz od Studenata kojem je jos i najbolji igrac otisao.

 

Ja ne mislim da je to lako cemo, nego nema motiva. Sve su ulozili u utakmice sa realom.

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

 

1 minute ago, John Terry said:

Lesor na kraju odgurnuo nekog iz SC Derby.

Ne ume lik da gubi pa to ti je. Džabe mu priznanja za igru kad je džiber klasičan.

 

 

Edited by Knipex
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...