Jump to content

Mladje kategorije


laki pepe

Recommended Posts

On 11/13/2022 at 4:05 PM, UDresuKvinsiMilera said:

Da li je Lazar Gacic napredovao?Ajde telo mozda i ne moze da dovede jos na ozbiljan nivo ali sta je sa ostalim elementima,da li ima promena?Naime tu je on vec par godina,zanimljiv prospekt zaista ali uvek kada je udario na medjunarodne talente ili starije nije pokazivao nista.I uvek se cinilo kao da nije jedini problem samo u fzikalijama nego da je stvarno zaglevljen izmedju pozicija.

Da li je ubrzao dovoljno za neku igru van reketa/ojacao dovoljno za igru u njoj ili razvio vestine da se profilise ka nekoj poziciji?


Ne baš.

Duga ga pratim, skoro sam ga baš gledao, razočaran sam napretkom.


Sent from my SM-N9860 using controlled substances

Edited by fancy
Link to comment
Share on other sites

Iz 2005-2006 godista su jos zanimljivi Radosic ,Makitan, Kondic, Stanojevic, Martinovic,Markovic, Oluic, Malesevic, Tatic, Nikolic. Nadam se da ce neki od ovih igraca popuniti juniorsku reprezentaciju sledece godine. Tu bi trebali da budemo apsolutni favoriti na domacem terenu, bez obzira ako se Spanija pojavi u najjacem sastavu.  U toj kombinovanoj generaciji ima dosta potencijala,  videcemo kako ce se ti klinci razvijati. Kombinovana generacija 2007-2008 je takodje zanimljiva, ima tu dosta talentovane dece.

Edited by Miki8
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
1 hour ago, Problem sa licnim greskama said:

Kakav korak unazad za KLS sajt. Pa gde su brojke po utakmici i tačan datum rođenja?

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, Problem sa licnim greskama said:

Kada kliknes na klub pa na stats imas "poznatu" statistiku. Mozda sam kopirao i pogresan link dok sam malo gledao statse Dinamika danas.

 

Za datum rodjenja ne znam, ja sam mislio da je zaista rodjen 1. januara 🙂

Prošle sezone i pre toga je sajt bio manje više normalan, ovo je jedna velika regresija. Pokazatelj kako se radi u ligama i savezu pretpostavljam. 

 

Svi imaju datum rođenja prvi januar, jedino je godina rođenja tačna. Bar za igrače koje sam video. 

Link to comment
Share on other sites

On 11/15/2022 at 2:48 PM, Miki8 said:

Iz 2005-2006 godista su jos zanimljivi Radosic ,Makitan, Kondic, Stanojevic, Martinovic,Markovic, Oluic, Malesevic, Tatic, Nikolic. Nadam se da ce neki od ovih igraca popuniti juniorsku reprezentaciju sledece godine. Tu bi trebali da budemo apsolutni favoriti na domacem terenu, bez obzira ako se Spanija pojavi u najjacem sastavu.  U toj kombinovanoj generaciji ima dosta potencijala,  videcemo kako ce se ti klinci razvijati. Kombinovana generacija 2007-2008 je takodje zanimljiva, ima tu dosta talentovane dece.

Dzabe sve to,ako ne dobiju sasnu u prvom timu

 

Doduse Jovic 2005 vec igra za Sparse,uskoro ce Makitan i Radosic(igra cini mi se vec bosansku ligu)Djulovic u OKK

 

On 12/5/2022 at 11:52 AM, Problem sa licnim greskama said:

I on,i Boskovic 2002 209cm sjajan suter (lici mi na Fonetkija po igri)

Naravno i Ilija MIjasevic,Radosavljevic mora hitno popraviti sut

On 10/19/2022 at 10:50 AM, MikiMilane said:

 

Znas li sta je sa bekom Paunovicem 2003 iz Dinamika

prosla sezona,odlicna

Da li je povreda ili hoce da ide na koledz :)

 

 

Kako je Zvezda unistila 95,97 generaciju

tako je i Partizan svoje klince

Da je tu Dule,

tu bi igrali i braca Tanaskovic,Milijasevic,Petrovic,Todorovic,Stefanovic(igra dobro na koledzu),Tarlac,Radovanovic(unistava ga Greg Jakovljevic xaxaxaxa),Vukcevic bi imao ozb minute kao i Smailagic Trifunovic a pogotovo Koprivica

ali ovo sve polako prelazi u legendu ili mit

Edited by vlaDixXx
Link to comment
Share on other sites

On 12/9/2022 at 2:42 AM, vlaDixXx said:

Dzabe sve to,ako ne dobiju sasnu u prvom timu

 

Doduse Jovic 2005 vec igra za Sparse,uskoro ce Makitan i Radosic(igra cini mi se vec bosansku ligu)Djulovic u OKK

 

I on,i Boskovic 2002 209cm sjajan suter (lici mi na Fonetkija po igri)

Naravno i Ilija MIjasevic,Radosavljevic mora hitno popraviti sut

Znas li sta je sa bekom Paunovicem 2003 iz Dinamika

prosla sezona,odlicna

Da li je povreda ili hoce da ide na koledz 🙂

 

 

Kako je Zvezda unistila 95,97 generaciju

tako je i Partizan svoje klince

Da je tu Dule,

tu bi igrali i braca Tanaskovic,Milijasevic,Petrovic,Todorovic,Stefanovic(igra dobro na koledzu),Tarlac,Radovanovic(unistava ga Greg Jakovljevic xaxaxaxa),Vukcevic bi imao ozb minute kao i Smailagic Trifunovic a pogotovo Koprivica

ali ovo sve polako prelazi u legendu ili mit

Zvezdino 97 godiste je bilo nekvalitetno kao sve zvezdine generacije posle njega, ovo 2004-2005 godiste nije toliko lose ali ni tu osim Topica nema ozbiljnog prospekta. Mozda Gacic ali i on je poprilicno sumnjivog kvaliteta. Skauting i selekcija u mladjim kategorijama CZ je uzasna.

Edited by Miki8
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Andrej Stojakovic je ako se ne varam prvi Srbin koji je pozvan na All American:

 

2023 McDonald's All-American Game Boys Roster

East

Xavier Booker, C 

Aaron Bradshaw, C 

Matas Buzelis, SF 

Stephon Castle, PG 

Justin Edwards, SF 

Kwame Evans, PF 

Aden Holloway, PG 

Elmarko Jackson, SG 

Mackenzie Mgbako, PF 

Sean Stewart, PF 

D.J. Wagner, PG 

Cody Williams, SF

 

West

Omaha Biliew, PF 

Isaiah Collier, PG 

Mookie Cook, SF 

Baye Fall, C 

Jeremy Fears, PG 

Brandon Garrison, C 

Ron Holland, PF 

Bronny James, PG 

Jared McCain, SG 

Reed Sheppard, SG 

Andrej Stojaković, SF 

Ja'Kobe Walter, SG

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
22 hours ago, Bole Tyson said:

Radosicu stradao ACL. Dete je toliko treniralo da je unisio sebe

Pravilan trening zahteva i brigu o svom telu da se smanji rizik takvih povreda. Pitam se da li je ta povreda sticaj nesrećnih okolnosti ili je prouzrokovana trening režimom ili igranjem suviše mnogo utakmica. Baš mi je žao, koliko se sećam on je najtalentovaniji igrač 2006-e generacije uz Bošnjakovića.

Edited by Darko
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ova tema je na samrti, pa reših da je malo oživim. Ako je sudeći po statistici, Nikola Topić igra baš dobro u KLS, 18.6 poena, 3.4 skoka, 3 asistencije po utakmici:
https://basketball.eurobasket.com/player/Nikola-Topic/576723

Dade koš za pobedu pre neki dan: 

Zna li neko šta je sa ostalima iz 2005-e generacije? Vidim da se Flip Jović takođe preselio u OKK, Bogoljub Marković i dalje samo igra u juniorima, šta bi sa Ognjenon Stankovićem?

 

Hvala

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
On 3/9/2023 at 6:10 AM, Bojdo said:
Samo par poteza sa utakmice protiv Partizana. Nerealan ballhandling i fluidnost.
 

 

 

 

 

 

 

Sjajna kontrola lopte, ali ovakvi superlativi od ovog Hoops Connoisseur mi idu na onu stvar ... GOAT at creating separation. Ajd ne seri (Hoops Con, ne ti :classic_biggrin:). Takva titranja jaja mnogo više odmažu nego što pomažu. Inače, kakav je u ostalim segmentima igre? Hvala unapred!

 

Inače, Nikola Topić ima prosek 18/4/4 otkada je stigao u OKK, 6 pobeda i 1 poraz, od toga dve pobede protiv prva dva tima u ligi. Znam da je to KRŠ liga, ali ipak ... not bad za nekog ko ima 17 godina. Nadam se da će nastaviti da napreduje u brzom ritmu i da otklanja slabosti koje ima u igri. 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Darko said:

Sjajna kontrola lopte, ali ovakvi superlativi od ovog Hoops Connoisseur mi idu na onu stvar ... GOAT at creating separation. Ajd ne seri (Hoops Con, ne ti :classic_biggrin:). Takva titranja jaja mnogo više odmažu nego što pomažu. Inače, kakav je u ostalim segmentima igre? Hvala unapred!

 

Inače, Nikola Topić ima prosek 18/4/4 otkada je stigao u OKK, 6 pobeda i 1 poraz, od toga dve pobede protiv prva dva tima u ligi. Znam da je to KRŠ liga, ali ipak ... not bad za nekog ko ima 17 godina. Nadam se da će nastaviti da napreduje u brzom ritmu i da otklanja slabosti koje ima u igri. 

 

 

 

Topicu bi bila idealna sredina Mega,

verovatno bi bio izabran na draftu

 

u FMPu tesko da bi igrao,cak bi u Zvezdi imao vise sanse

Link to comment
Share on other sites

Darko, generalno je Danilovic dobar i u ostalim stvarima. Eurohopes ga vidi kao najveceg potencijala rodjenog u Evropi u tom godistu. Možda nece biti atletska zvijer kao tata ali bice i na tom polju ok. 

 

Inace jos jedna zanimljiva utakmica Pavla Backa, bas,bas mekana ručica. On i Vuk u tandemu na U16 bi mogla biti perverzija.

 

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...