Jump to content

KK FMP 2023/24


Delija Zabalj

Recommended Posts

Stefanovic prosle godine je davao sansu mladima na kasicicu, ali se hvalio kako da ne znam sta radi

Sad osim Saranovica(koji je malo igrao prosle godine) niko ne dobija sansu

 

Skrajnuti Pavicevic, Vujicic, Popovic

Na redu da se uniste Vudragovic, Vukovic, Radakovic, Djokovic

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 10/31/2022 at 2:21 PM, vlaDixXx said:

Stefanovic predlozio i stavio na raspolaganje 12 igraca za reprezentaciju

 

Daleko najbolji su Nerandzic sa 8p i Saranovic 6p

 

Uvek kad prica na areni,pricao kako daje sansu mladima 

 

Smejurija

Ekipa mu spram kvaliteta igra najlepsu i pismeniju kosarku u ligi, na sve to zveknuo je 3. I 4. ekipe u ligi.

Uopste nije lose da Saranovic i Manojlovic rudare za minute u ekipi koja se bori za vrh Abe, umesto da igraju 25 min u ekipi koju svi kantaju i pritom se ne zna ko sta radi (pogledaj pod Mega).

Ni meni se ne svidja sto imaju 5 stranaca, Bič skroz nepotreban, ali prozivati Stefanovica za nesto u momentu kad mu ekipa ovako igra jeste smejurija.

 

Da ne bude prazan post, Stepanovic vrlo nezgodan u igri, bice igrac od njega.

 

Valinskas da je malo atleticniji igrao bi El, a i ovako nije daleko od povratka u Zalgiris cini mi se.

Link to comment
Share on other sites

Sta ima nasa zemlja od toga sto recimo sad Ulubaj 1996 gra za Besiktas, ili sto ce taj litvanac igrati za Lietuvos Ritas ili Zalgiris

Ni klub nece nesto zaraditi

 

A sto se ovih mladih, spomenuo sam da oni mnogo manje igraju nego prosle godine, a i tad su igrali jako malo, a momci itekako imaju kvalitet

 

Stefanovic je svakako perspektivan trener, ali postacemo zemlja samo sa trenerima, a u srpskim ekipama sve stranci, sve je to negledljivo

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, vlaDixXx said:

Sta ima nasa zemlja od toga sto recimo sad Ulubaj 1996 gra za Besiktas, ili sto ce taj litvanac igrati za Lietuvos Ritas ili Zalgiris

Ni klub nece nesto zaraditi

 

A sto se ovih mladih, spomenuo sam da oni mnogo manje igraju nego prosle godine, a i tad su igrali jako malo, a momci itekako imaju kvalitet

 

Stefanovic je svakako perspektivan trener, ali postacemo zemlja samo sa trenerima, a u srpskim ekipama sve stranci, sve je to negledljivo

 

Druže,primarni cilj klubova nikada nije bio da budu samo regrutna baza za reprezentaciju (osim možda u Severnoj Koreji) ....

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, mare80 said:

 

Druže,primarni cilj klubova nikada nije bio da budu samo regrutna baza za reprezentaciju (osim možda u Severnoj Koreji) ....

 

tip je na svom zadatku promovisanja mladih srpskih sportista, nemoj da ga uzimaš za ozbiljno

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
On 12/19/2022 at 9:03 PM, Markoss said:

Nerandzic je mlad, malo mladji od trenera Stefanovica otp. A i nije vise igrac FMP-a. 

 

Manojlovic i Saranovic su zanimljivi, ali sve je to na dugom stapu i obojica mogu da budu max neki role playeri koje imamo recimo u Dobricu i Lazicu. 

Šaranović je tek nedavno ojačao za seniorski basket, treba mu više lopta u rukama a svakako ima potencijal da bude više od role playera.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

On 12/19/2022 at 9:03 PM, Markoss said:

Nerandzic je mlad, malo mladji od trenera Stefanovica otp. A i nije vise igrac FMP-a. 

 

Manojlovic i Saranovic su zanimljivi, ali sve je to na dugom stapu i obojica mogu da budu max neki role playeri koje imamo recimo u Dobricu i Lazicu. 

 

Ja bih bio presrećan da ih ovog trenutnog rostera FMP-a dobijemo nekog novog Lazića, a pogotovo Dobrića.

 

Manojlović sa tako skromnim šutem teško, ali u Šaranoviću ima nekog materijala. Za sada lepo obavlja ulogu "role playera" u FMP-u, i možda bude isto mogao za par godina i u Zvezdi. Ima energiju, dobar stav na terenu, pegla finu odbranu, i u poslednje vreme vrlo pouzdan na šutu za tri - 13 od 23 u ABA ligi, 57%. U juniorskim danima se slabo služio šutem spolja, ali vidi se da je radio na tome, i videćemo kakvi će procenti biti na većem uzorku. Ball handling mu je skroman, ne užasan, tako da bi mogao da izraste u solidnog 3&D igrača. Verovatno će sledeća sezona u FMP-u (ako ostane) i veća minutaža, pa i uloga dati malo jasnije odgovore. 

Edited by Troteri
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • Guru changed the title to KK FMP 2023/24

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...