Jump to content

KK FMP 2023/24


Delija Zabalj

Recommended Posts

1 hour ago, fradler said:

Djenka, Kuridza, Simon, Kuz... Simpaticna veteranska ekipica se okuplja, ne bi me cudilo da se i Filip reaktivira. 

 

Simonovic da jos malo odigra, Kuz da se prekomanduje, da probaju da oporave Kvinsija Milera i neka brat Cirbes ostane stanovnik Beograda... Danguba ionako ladi jaja u Partizanu, pa moze i on u FMP... i ko nam jos nedostaje a dostupan je? 😄 

 

Da, da, Filip 😄 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Bilo bi lepo vratiti Apica, nekako mi se cini da bi mogao na mala vrata u Zvezdu ako bi odigrao jednu vrhunsku sezonu bez povreda.

Karakter i kvalitet ima, visina i zaglavljenost izmedju pozicija su mu problem, u svakom slucaju za Evropski FMP je odlican.

 

Ne bi me cudilo da se raspitaju i o Dangi, mozda i Radicevic mada je mali imao dobru sezonu kod Canka a i ljudima se ovde kosa jezi od njegovog imena.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Kooineeperk said:

Ljudi, pa ne treba FMP da pravi ekipu koja ce ne znam ni ja sta da uradi sa rezultatima, vec treba da razvija mlade igrace, ne nuzno za Zvezdu vec za sebe i srpsku kosarku. 

Mislim da se od te ideje odustalo godinama unazad.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kooineeperk said:

Ljudi, pa ne treba FMP da pravi ekipu koja ce ne znam ni ja sta da uradi sa rezultatima, vec treba da razvija mlade igrace, ne nuzno za Zvezdu vec za sebe i srpsku kosarku. 

gde je i kad to naređeno?

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Kooineeperk said:

Ljudi, pa ne treba FMP da pravi ekipu koja ce ne znam ni ja sta da uradi sa rezultatima, vec treba da razvija mlade igrace, ne nuzno za Zvezdu vec za sebe i srpsku kosarku. 

 

Koje to mlade igrace? 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Markoss said:

 

Koje to mlade igrace? 

 

Bilo koje. Makar i otpatke iz KKCZ, KKP i Mege. I strance ako treba. 

 

Inace ne vidim poentu igranja kosarke za klubove koji nemaju nista - ni bazu navijaca, ni mladje kategorije, niti jakog menadzera koji stoji iza njih - jedino neku infrastrukturu imaju, neku istoriju dobrog rada koja je sada samo istorija, i tu neki kvazi-saradnju sa KKCZ. 

 

Link to comment
Share on other sites

  • uvrnuto changed the title to KK FMP 2022/23
  • Guru changed the title to KK FMP 2023/24

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...