Jump to content

InteR


HAMMER

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 4 weeks later...

Ne pratim italijansku ligu i Inter me je prijatno iznenadio u LS, pogotovo Mikatarian za koga sam i zaboravio. U Engleskoj je bio ocajan, ali se secam da je u Dortmundu dobro igrao. Valjda stil igre mu ne lezi, bas kao i kod Lukakua.

Edited by DJORDJE
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Duh koji lebdi said:

 

Zasto, Inter nije uopste naivan tim. 

I Inzaghi je trener kojem više leže kupovi. Uzeo je kup Italije i sa Laziom, i sa Interom. I s jednima i s drugima ima po 2 talijanska super kupa. Ove sezone opet ušao u finale talijanskog kupa, i sad i u finale Lige prvaka.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

On 5/16/2023 at 11:38 PM, Duh koji lebdi said:

 

Zasto, Inter nije uopste naivan tim. 

 

Iako navijam za Inter, svestan sam da je to ekipa koja je po kvalitetu jako daleko od tih famoznih top 2 u Evropi. Solidno odigrana grupa, malo srece u zrebu, malo uspon forme u pravom trenutku i eto nama finala ali tesko ce koji navijac zaboraviti dva horor meseca koji su konacno iza nas - i pored svega ne mogu da se otmem onom utisku ponora, u koji je ova sezona ozbiljno pretila da se pretvori samo nekoliko sedmica unazad.

 

A finale k'o finale, tesko da ce iko Interu dati i 10% sanse za pobedu protiv Sitija pa otud nema ni previse euforije. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, AmerickiMen said:

 

Iako navijam za Inter, svestan sam da je to ekipa koja je po kvalitetu jako daleko od tih famoznih top 2 u Evropi. Solidno odigrana grupa, malo srece u zrebu, malo uspon forme u pravom trenutku i eto nama finala ali tesko ce koji navijac zaboraviti dva horor meseca koji su konacno iza nas - i pored svega ne mogu da se otmem onom utisku ponora, u koji je ova sezona ozbiljno pretila da se pretvori samo nekoliko sedmica unazad.

 

A finale k'o finale, tesko da ce iko Interu dati i 10% sanse za pobedu protiv Sitija pa otud nema ni previse euforije. 

 

Nije u top 2 ali je fino poslozena ekipa, narocito za ovaj sistem koji Inzagi forsira. Bumo vidli. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...