Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

Ovaj ban je baš bezveze. Keni, Kupi, Korni, Perki, ništa tu nije maliociozno i uvredljivo. Od toliko prilika za ban gde Keni i Kupi van Tate piče po tankoj granici forumskih pravila vi ga banovaste za najbanalniju stvar i to na 5 dana gde mu ne dajete priliku da u ponedeljak uveče briljira ili nestane sam bez bana.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Nije napisano Korni (sto bi bilo recimo kao Kendri/Keni ili Kupi ili Kojne). Vec Corny koji ima svoju sleng konotaciju. 

Jbg, nije da nije receno da nema zajebavanja sa nikovima na ovaj nacin. 

 

Steta, jer je stvarno lepo pisao na fudbalu. 

 

Mozda da moderacija razmisli da smanji na 3 dana?

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Trigger said:

Ovaj ban je baš bezveze. Keni, Kupi, Korni, Perki, ništa tu nije maliociozno i uvredljivo. Od toliko prilika za ban gde Keni i Kupi van Tate piče po tankoj granici forumskih pravila vi ga banovaste za najbanalniju stvar i to na 5 dana gde mu ne dajete priliku da u ponedeljak uveče briljira ili nestane sam bez bana.

 

I Al Kapone je bio pao zbog utaje poreza a ne zbog organizovanog kriminala i propratnih zlocina.

Link to comment
Share on other sites

Pre svega greota da banujete coveka pred derbi... Bice dosadno na tati.

 

Meni ne smeta kako me je nazvao, mozda ima tendenciju neku al nije mi toliko direktno uvredljivo. Vece su mi uvrede kad mi je Goldeberg pisao da sam ovde sa ciljem da ucutkujem druge i da imam sektaski mentalitet pa ako to nije uvredljivo i nije se brisalo a kamoli banovalo, ovo mi je tek nista. Morao je nazalost biti prvi i jedini koji mi je zavrsio na ignore listi, a imam bas veliki prag tolerancije.

 

Sto se tice dzvedzde, ipak je to tata tema tako da meni ne smeta, a i ne verujem da ce uroditi plodim posto on i saborac mu nikad do sad nisu napisali Zvezda normalno.

 

Mozda ne bi bilo lose promeniti ime teme u "veciti rivali" samo po sebi zvuci normalnije pa mozda shvate ljudi da je sustina teme prozivanje Zvezda vs Partizan a ne licno prozivanje. Ponavljam, u ovom slucaju se ne osecam prozvanim a kako pisu imena klubova vise govori o njima, ionako sigurno ako nisu do sad nikada napisali normalno ime kluba kako jeste nece ni sad siguran sam.

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Son_of_a_gun said:

Šta uopšte znači “corny” bez zahebancije?

https://onlinerecnik.com/recnik/engleski/srpski/corny

 

Saltaj dole.

 

Mozda je mislio da sam neprefinjen ili pijan, ima dosta znacenja.

 

A mozda jednostavno voli svima da lupi neki nadimak bez da zna sta znaci, na primer dzvedzda nista i ne znaci.

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Sector said:

Kenji je jasna tendencija ka uvredi, a ovo, ne znam šta bih rekao. 

 

Rekla bih da je i ovde prilično jasna tendencija da se forumaš posprdno oslovi, samo je malo kreativnije od "Kenji" pa bi moglo proći ispod radara. Ali je dobro da se moderacija drži svog kriterijuma.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Brat od Korneta said:

Pre svega greota da banujete coveka pred derbi... Bice dosadno na tati.

 

Ako pod "tata" podrazumevas rasprave kojem klubu je Vucic dao manje para onda i nije steta da tamo bude dosadno.

 

6 hours ago, Brat od Korneta said:

Meni ne smeta kako me je nazvao, mozda ima tendenciju neku al nije mi toliko direktno uvredljivo. Vece su mi uvrede kad mi je Goldeberg pisao da sam ovde sa ciljem da ucutkujem druge i da imam sektaski mentalitet pa ako to nije uvredljivo i nije se brisalo a kamoli banovalo, ovo mi je tek nista.

 

Pa mozda zato sto prvo nije uvreda, a drugo jeste?
 

Ako mi neko napise da se ponasam neprimereno na nekoj temi, to je misljenje o mom pisanju, a ne uvreda. Ako mi neko napise "ne mozes ti da dobacis, previse si glup", to je uvreda.

 

Ti si sam sebe okarakterisao i u jednom i u drugom slucaju samim povlacenjem sa KKCZ teme. Vecina upisa po tebi tamo nije odrzavala "pravo zvezdastvo" sto je sektaski nacin razmisljanja 1/1.

 

6 hours ago, Brat od Korneta said:

Morao je nazalost biti prvi i jedini koji mi je zavrsio na ignore listi, a imam bas veliki prag tolerancije.

 

Sto te nema na KKCZ temi ako imas toliko veliki prag tolerancije?

Link to comment
Share on other sites

Just now, DameTime said:

Isto bih pitala, i jasan mi je i malo nejasan ban. Ne čitam baš nacionalizam u upisu koji je @uvrnuto citirao prilikom bana, jedinio ako se u obzir uzima kontekst u kom on piše. 

 

Iskreno, mislim da je zbog konotacije teme na kojoj se to pisalo. To sto je Partizan osnovan u Hrvatskoj nema nikakve veze sa razgovorom o sportu, i u bilo kojoj sportskoj diskusiji, sem na tati, ne treba da se iznosi kao argument za bilo sta. Ban je opravdan. Zaista bi trebalo da na ovom mestu odjebemo od nacionalizma i ksenofobije bilo kakve vrste.

 

Ako je tema neka istorija klubova onda je to ok napisati, ali nikako kao nesto negativno. 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, DameTime said:

Isto bih pitala, i jasan mi je i malo nejasan ban. Ne čitam baš nacionalizam u upisu koji je @uvrnuto citirao prilikom bana, jedinio ako se u obzir uzima kontekst u kom on piše. 

 

2 minutes ago, Sam B said:

 

Iskreno, mislim da je zbog konotacije teme na kojoj se to pisalo. To sto je Partizan osnovan u Hrvatskoj nema nikakve veze sa razgovorom o sportu, i u bilo kojoj sportskoj diskusiji, sem na tati, ne treba da se iznosi kao argument za bilo sta. Ban je opravdan. Zaista bi trebalo da na ovom mestu odjebemo od nacionalizma i ksenofobije bilo kakve vrste.

 

Ako je tema neka istorija klubova onda je to ok napisati, ali nikako kao nesto negativno. 

 

jel' ste vas dvoje gledali video od 1:05 pa nadalje?

ako jeste, voleo bih da prodiskutujemo (ne bih, samo bih voleo da se udaljite sa foruma : ))

ako niste, pogledajte.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...