Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

Postoji li neki specijalan razlog što je Zvezdina tema na ćirilici (iako otvarač teme, koliko sam ispratio pretežno piše ostale postove na latinici)  i što sadrži 10+ reči u naslovu tako da, recimo, kad se gleda s telefona sekcija new content naslov baš bode oči i odskače od svih drugih tema (koje su latinične i sa manje reči u nazivu)?

 

P.S. Za slučaj da budem pogrešno shvaćen, ništa protiv ćirilice naravno, sam je koristim van pisanja na internetu, nego ukoliko su već sve teme latinične i sa kraćim naslovima pitam zbog čega jedna, tj. dve teme odskaču? 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jeste i meni specijalno bode oči mešano ćirilica i latinica. Nemam ništa protiv da neko piše postove ćirilicom, ali naslov teme mora biti makar na latinici, jer je i forum na latinici. Meni je čak malo neobično da ima puno tema koji imaju mešano srpski i engleski, ali ajde opet su to latinična slova, pa se lakše proguta.

 

Mislim smešno je čitati redom teme

 

Еuroleague

КК Црвена Звезда

Kafana pod obručima

Panathinaikos-nova era evropskog velikana!!!

Црвена Звезда-Уживо

Košarkaška oprema

 

 

Link to comment
Share on other sites

Sarac pisao na Covicevom laptopu a tamo je samo cirilica instalirana 🙂 Zezam se naravno, da se ne uvredi Sarac. 

 

Meni naravno ne smeta cirilica, daleko bilo, "smeta" mi caps-lock a i malo je predugacak naslov 🙂 Nista sto bole oci od toga nego cisto eto neki moj utisak.

Link to comment
Share on other sites

Just now, MilošVB said:

Da li je realno da vam smeta cirilica...

 

Ne razumes, ne smeta im ali im smeta. Kapiras? 😆

 

Salu na stranu...

 

Da dam objasnjenje za temu live koju sam ja otvorio. Iako iskljucivo pisem na latinici, tu sam otvorio na cirilici iskljucivo da bi se uklopila sa ovom sto je otvorio Sarac. Nemam nista protiv da je moderacija prebaci na latinicu, ali isto tako ne vidim ni neki poseban razlog sto bismo to radili.

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, MilošVB said:

Da li je realno da vam smeta cirilica...

 

Tu su i te obavezne tri tačke...kao znak mudrosti...

 

Da, mrzim ćirilicu, zalažem se za njeno ukidanje, kao i potpuno uništenje zločinačke srpske države i cele zločinačke srpske kulture. I krenuo sam širiti svoju propagandu od VOX92 foruma i najposećenije Zvezdine teme. 

 

Ajde barem probaj/probajte da pročitate na šta se neko žali i zbog čega pre bacanja ovih glupih insinuacija. 

 

 

 

 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, major josip said:

 

Tu su i te obavezne tri tačke...kao znak mudrosti...

 

Da, mrzim ćirilicu, zalažem se za njeno ukidanje, kao i potpuno uništenje zločinačke srpske države i cele zločinačke srpske kulture. I krenuo sam širiti svoju propagandu od VOX92 foruma i najposećenije Zvezdine teme. 

 

Ajde barem probaj/probajte da pročitate na šta se neko žali i zbog čega pre bacanja ovih glupih insinuacija. 

 

 

 

 

S obzirom da si ucitao nesto sto u mom postu ne postoji ni kao insinuacija, i to na ovaj nacin, zapitaj se o sebi, nevezano za temu

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...