Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

Zvezdina tema se, koliko ja vidim, zove "KK Crvena Zvezda 2022/23..." i tako dalje. Koje veze ona ima sa sledećom sezonom? Šta vas košta da bilo ko otvori temu "KK Crvena Zvezda prelazni rok 2023..." ili već sad "KK Crvena Zvezda 2023/24..." i u njoj raspalite sve vlažne snove? Da se ne lažemo, 99% igrača koje nabrojite neće prići Zvezdi ni na puškomet.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

па то је била шала, али реагују бурно...пред крај сам престао да се трудим и почео сам да пишем на ћрилици и српском, па...изволте...гугл транслејт па преводи бато...и ја преводим себи кад сам на аргентинским форумима ако ме занима нешто...

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Умемдакажемсамодверечи... said:

па то је била шала, али реагују бурно...пред крај сам престао да се трудим и почео сам да пишем на ћрилици и српском, па...изволте...гугл транслејт па преводи бато...и ја преводим себи кад сам на аргентинским форумима ако ме занима нешто...

 

Brate, osetljivi su na takve sale. Zajebi takve sale. Ocekujes da ce svi da skontaju da se sprdas?

 

Evo ti primer i ovde, dvojac Calvine Kline na ovom forumu ima brzi klik no pamet pa nisu skontali salu na racun Covicevog saopstenja nego pozurili da mi lupe podsmeh.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, John Terry said:

 

Brate, osetljivi su na takve sale. Zajebi takve sale. Ocekujes da ce svi da skontaju da se sprdas?

 

Evo ti primer i ovde, dvojac Calvine Kline na ovom forumu ima brzi klik no pamet pa nisu skontali salu na racun Covicevog saopstenja nego pozurili da mi lupe podsmeh.

искрено, покушавао сам да завртим ту причу да би им увалио Добрића...оно...рашири се то по форуму па неко пренесе у новинама, ови у клубу виде...па помисле, можда и није лоша идеја....онда овдје крене како је Бајерн заинтересован и...тако су, кад сам био клинац мене спојили с једном дјевојчицом....њој говорили како се она мени допада, мени како се ја њој допадам и ми се смували и тек касније сконтали намјештаљку...

Покушавао сам и на неким кинеским форумима да завртим причу с Радуљицом, ал тамо ми није ниједан пост објављен (а и регистрација је ужасно компликована- помогао ми је један Кинез одавде) јер изгледа да модератори у Кини прво читају па се тек онда објављује...

  • Like 1
  • Love 1
  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Умемдакажемсамодверечи... said:

искрено, покушавао сам да завртим ту причу да би им увалио Добрића...оно...рашири се то по форуму па неко пренесе у новинама, ови у клубу виде...па помисле, можда и није лоша идеја....онда овдје крене како је Бајерн заинтересован и...тако су, кад сам био клинац мене спојили с једном дјевојчицом....њој говорили како се она мени допада, мени како се ја њој допадам и ми се смували и тек касније сконтали намјештаљку...

Покушавао сам и на неким кинеским форумима да завртим причу с Радуљицом, ал тамо ми није ниједан пост објављен (а и регистрација је ужасно компликована- помогао ми је један Кинез одавде) јер изгледа да модератори у Кини прво читају па се тек онда објављује...

Tebra, ti si mi od sada omiljeni forumas.

Sredicu ja sa moderacijom da otvore prelazni rok temu.

  • Like 2
  • Thanks 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, John Terry said:

Ma ok, zanimaj se sa tim ako te ne mrzi, samo veruj mi, Nemci su veoma osetljivi na te naci teme. Zvanicno, oni se gnusaju Hitlera, nezvanicno i ne bas. Ali takva prica ce ti tamo svaki put doneti osudu.

 

Da, cak sta vise , slave ga u potpunoj tajnosti i ilegali,  kao mi nekada pod komunistima Bozic, pravoslavnu srpsku i slave :wink2:

Link to comment
Share on other sites

On 6/2/2023 at 8:20 PM, uini said:

@Sector, verovatno ne primecujes ali mnogo je uljudnija komunikacija od kad je babo ot'sho.

 

prvo nema iskljucivih babo likova, drugo, komunicira se pazljivije

 

najbolji potez svih vremena.

Slazem se... 

 

Plus sto se vidi ko ne moze bez Tate, pa se malo-malo autuje na drugim temama. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Sector said:

Što bi reko @uini bez tate cvjeta kvalitet po topicima. 🙂

 

 

neće se kvalitet stvoriti od zajedljivog onelinera; sedi, napiši nešto vezano za aktuelnu sezonu, biće uvek nekoga da prodiskutuje.

a nije ni o glavu da se obavezno piše, nismo dnevni sportski portal. ima danas basket 3x3, ako sam dobro video, možemo tamo.

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Sector said:

Što bi reko @uini bez tate cvjeta kvalitet po topicima. 🙂

 

Definiraj kvalitet pa da vidimo kako to treba da pisemo odnosno ne pišemo da bi se tvoji standardi zadovoljili. 

Edited by bodo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, bodo said:

Definiraj kvalitet pa da vidimo kako to treba da pisemo

 

najjača mi je ekipa koja doživljava forum kao neki skup, gde je polovina neki tip beat writera koji treba da isporuči kvalitet a druga polovina čita, pa se razočara kada ne bude isporučen.

sedi, napiši tvoj kvalitet. mislim, ko može i hoće, neka stoji.

Link to comment
Share on other sites

Just now, uini said:

 

pogrešio si i topik i osobu za mention onda.

 

Nisam, jer si na drugom topiku konstatovao (tj mene quotovao) da su stvari bolje zbog gašenja tate. 

 

Ako si bio ironičan, my bad. 

 

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Sector said:

 

Nisam, jer si na drugom topiku konstatovao (tj mene quotovao) da su stvari bolje zbog gašenja tate. 

 

Ako si bio ironičan, my bad. 

 

 

jesi pogresio topik a i osobu, posto sam ja izneo svoj utisak ali ja nisam ovlascen da zatvaram ili otvaram takve teme, tako da ne bi trebalo mene nesto da podsecas. meni licno mnogo vise prija forum bez tate, tebi ne prija ali imas tu moderaciju pa argumentuj njima.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jeste ovo specificna situacija(sto bi rekao Dejo) gde su povezani nekoliko klubova(Zvezda i Partizan izmedju ostalog) i jeste tema koja bi bas savrseno odgovarala za tu tata temu...Ali na tata temi bi se svelo opet da se spusta na licni nivo(krenula bi diskusija ali bi preslo ubrzo na vredjanja) a ovako ovde vidimo neki pokusaj neke smislene diskuje.Nismo cistunci(niko od nas nije) pa da sada gledamo(mi u moderaciji gledamo ako neko pretera da sklonimo post a i kaznimo po zasluzi).

 

 

Edited by Don Dusko
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...