Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

19 hours ago, MetalHead said:

 

:Kronos mode ON:

 

9f438a09-c845-4a00-b7e7-f03160c7e3a4_tex

 

:Kronos mode OFF:

 

@uvrnuto, pri čemu bih ja ovo od juče, da sam na kronosovom mestu, doživeo kao odobravanje, kada već dolazi od vlasnika foruma. a danas, puf, 3x dana.

pri čemu ban ili dužina jasno je nisu važni, nego nekakvi principi. ako je to već glavni problem kod njega (a ne bi trebalo da jeste), zašto ga onda vlasnik foruma posredno ohrabruje.

  • Like 1
  • Love 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

On 9/15/2022 at 2:15 PM, uvrnuto said:

Molba, a u isto vreme i upozorenje, za @Kronostime da smanji malo broj postova sa multimedijalnim sadržajem. 
Ok ponekad, ali ne mora se baš na svakoj temi, na svaki drugi post kačiti meme, gif ili yt snimak. 

U suprotnom ćemo osim brisanja morati da reagujemo i banom.

 

Kad pogledam reakcije na ovo upozorenje reklo bi se da ste tad bili saglasni sa njim. 
I tad, kao i sad, napisano je da nije problem da se koriste gif-ovi, meme-ovi, štagod, ali da imate meru. Pa tako ni @Stiletto ili bilo ko drugi ne treba da se boji kazne, a kao što je slučaj i ovde, pre toga ćete biti i upozoreni.

 

U slučaju warn-a ipak stiže obaveštenje, ali na mejl. Jer npr. u slučaju bana (sa zabranom pristupa forumu), to i jeste logično jer korisnik mora nekako da sazna zašto nema pristup forumu. 

 

Naravno da ni ovo ne radimo na svoju ruku. U ovom konkretnom slučaju nije bilo report-a, tj. danas nije bilo. Možda je bilo juče, prekjuče... pa smo samo ugasili report ili sklonili post. Kada sam mu dao warn pre 10-ak dana jeste bilo report-ova. @Barkley#34

Kao što sam napisao, ban jeste bezvezan, pa je 3 dana možda previše, ali nakon javnog upozorenja i warn-a mislim da ban treba da ostane, ali ću ga smanjiti na 1 dan.

  • Like 2
  • Love 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, 4th and Goal said:

Generalno se slažem sa uinijem uz opasku da Glimmie ne bi dobio ban ovdje jer baca dobre fore. Kronos je u banovini jer baca loše fore : i

 

Barabar su sa forama. Kronosa ubija preterani kvantitet ali haha level je isti. 

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, uvrnuto said:

 

Kad pogledam reakcije na ovo upozorenje reklo bi se da ste tad bili saglasni sa njim. 
I tad, kao i sad, napisano je da nije problem da se koriste gif-ovi, meme-ovi, štagod, ali da imate meru. Pa tako ni @Stiletto ili bilo ko drugi ne treba da se boji kazne, a kao što je slučaj i ovde, pre toga ćete biti i upozoreni.

 

U slučaju warn-a ipak stiže obaveštenje, ali na mejl. Jer npr. u slučaju bana (sa zabranom pristupa forumu), to i jeste logično jer korisnik mora nekako da sazna zašto nema pristup forumu. 

 

Naravno da ni ovo ne radimo na svoju ruku. U ovom konkretnom slučaju nije bilo report-a, tj. danas nije bilo. Možda je bilo juče, prekjuče... pa smo samo ugasili report ili sklonili post. Kada sam mu dao warn pre 10-ak dana jeste bilo report-ova. @Barkley#34

Kao što sam napisao, ban jeste bezvezan, pa je 3 dana možda previše, ali nakon javnog upozorenja i warn-a mislim da ban treba da ostane, ali ću ga smanjiti na 1 dan.

 

dobar ti je ovaj chat-gpt odgovor, hvala.

3 minutes ago, Tamburinjo said:

 

Barabar su sa forama. Kronosa ubija preterani kvantitet ali haha level je isti. 

 

uu tebe jos tishti ta stigma : (

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

@Devil In My Pants 7 dana
 


    @Kooineeperk 5 dana
 


     
 


    Zbog postova na temi za žalbe. Neki od njih su pobrisani, neki podugački, pa neću citirati ništa. Mada mislim da je svima jasno o čemu se radi. 
 


     
 


    Prvo, obojica su relativno skoro dobili banove zbog sukoba. Takođe, nakon povratka iz banovine, Kooinu je udeljen warn zbog ničim izazvanog posta, opet u vezi sa Devilom.
 


     
 


    Ovaj put Kooin bespotrebno zadirkuje Devila u jednom od postova, zatim mu on odgovara i onda ulazimo u začarani krug. 
 


     
 


    Naravno da su zamerke na rad moderacije dozvoljene, zato i služi tema, ali Devil već troluje, flood-uje ili kako god hoćete da nazovete to što radi. Otud i malo jača kazna za njega. 
 


     
 


    Stavite jedno drugo na ignore. 

 

 

Samo malo zapazanje, prosli put sam dobio 30 dana jer sam posle warna nastavio i ako ga nisam ni video.

 

Sad posle warna druga osoba dobija pet dana i to da mu nisam odgovorio i ako nema nikakvog vredjanja, ne bi mu ni dao ban kao sto niste na ostala vredjanja upzcena meni.

 

Nema ovde trolovanja kako navodis. Lako je na Devila udariti...

 

Bukvalno sam dobio 10 banova od vas ni za sta. Valjda rasisticke uvrede, pljuvanje ibpsovanje bolje prolaze.

 

Eto toliko, ne treba nista da odgovarate...

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Devil In My Pants said:

@Devil In My Pants 7 dana
 


    @Kooineeperk 5 dana
 


     
 


    Zbog postova na temi za žalbe. Neki od njih su pobrisani, neki podugački, pa neću citirati ništa. Mada mislim da je svima jasno o čemu se radi. 
 


     
 


    Prvo, obojica su relativno skoro dobili banove zbog sukoba. Takođe, nakon povratka iz banovine, Kooinu je udeljen warn zbog ničim izazvanog posta, opet u vezi sa Devilom.
 


     
 


    Ovaj put Kooin bespotrebno zadirkuje Devila u jednom od postova, zatim mu on odgovara i onda ulazimo u začarani krug. 
 


     
 


    Naravno da su zamerke na rad moderacije dozvoljene, zato i služi tema, ali Devil već troluje, flood-uje ili kako god hoćete da nazovete to što radi. Otud i malo jača kazna za njega. 
 


     
 


    Stavite jedno drugo na ignore. 

 

 

Samo malo zapazanje, prosli put sam dobio 30 dana jer sam posle warna nastavio i ako ga nisam ni video.

 

Sad posle warna druga osoba dobija pet dana i to da mu nisam odgovorio i ako nema nikakvog vredjanja, ne bi mu ni dao ban kao sto niste na ostala vredjanja upzcena meni.

 

Nema ovde trolovanja kako navodis. Lako je na Devila udariti...

 

Bukvalno sam dobio 10 banova od vas ni za sta. Valjda rasisticke uvrede, pljuvanje ibpsovanje bolje prolaze.

 

Eto toliko, ne treba nista da odgovarate...

Potpuno saosecam sa tobom i razumem kako se osecas.

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Drage kolege, zbog ugnjetavanja na ovom forumu sam resio da vise ne pisem ili bar u duzem periodu. Drago mi je da ovaj forum vode komsije i nadam se da cete uzivati u istom. Povremeno cu reagovati na neke upise, ako i kada ih budem citao. Dovidjenja.

  • Like 1
  • Love 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 4
  • WOW 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...