Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

13 hours ago, mfmilan said:

Ovo je sad već otišlo u histeriju i ludilo. Pazi molim te, ide Petrušev u MUP da daje izjavu. Čović je stvarno izgubio kompas.

Evroliga sve prati, kao i francuska ambasada.

Samo neka nastave...

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Ne sam Safete said:

 

 

Ovo šutiranje reklama mi je u rangu Nebojše "Elvis has left the building" Ilića dok Bertans trpa trojku.

(koga ne mrzi nek nađe gif...)

Edited by goofy
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, AlexMaxim said:

"Svaka ptica (prvo) svome jatu leti"

Pozdrav svima od moje malenkosti. 

Nadam se da ćete imati strpljenja sa forumskim "gušterom". (posle duge i uspešne hibernacije)

 

 

 

Navijač Portlanda, sa sve ovim prefiksom u nicku 👀 Gledam da li sam pravila account na forumu i ranije. 😄 Svakako, welcome (back)!

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, DameTime said:

 

Navijač Portlanda, sa sve ovim prefiksom u nicku 👀 Gledam da li sam pravila account na forumu i ranije. 😄 Svakako, welcome (back)!

Ima nas sve više 😄 (na forumu),a verni smo kao osoba sa tvog avatara. By the way, any time is Dame's time.

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Alex_Serbia said:

 

Oh snap 😁

 

Omiljeni trener mi je Želimir...

Omiljeni domaći igrač mi je Bogdan...

Think about it... 😛 

 

@Kooineeperk Uh, svakako imaš da pređeš dug put. Forumaši koji su mi jako, jako dragi su stacionirani uglavnom na NBA topicu (mada ih je dosta i na ovom). Ali eto, od svih forumaša sa kojima sam se najviše svađala, ti si mi najdraži. ✌️

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, John Terry said:

E drugari, po cenu toga da me proglase za grobara...daleko bilo...samo da znate da me je blam od ovih prepucacavanja...a ovo s policijom me šalje u pravcu nepraćenja sporta uopšte.

Nisi jedini. Previse je frustracija a premalo inteligencije. Sportski dogadjaji su samo katalizator

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, John Terry said:

E drugari, po cenu toga da me proglase za grobara...daleko bilo...samo da znate da me je blam od ovih prepucacavanja...a ovo s policijom me šalje u pravcu nepraćenja sporta uopšte.

 

Ja se samo nadam da ces preci preko Lesorove idiotije i misliti na nas, tvoje kolege forumase sa crno bele strane brda koji se trudimo da budemo normalni i objektivni...te da ces nam pozeleti srecu sutra 😬

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, John Terry said:

E drugari, po cenu toga da me proglase za grobara...daleko bilo...samo da znate da me je blam od ovih prepucacavanja...a ovo s policijom me šalje u pravcu nepraćenja sporta uopšte.

 

Ja mogu samo iz sopstvenog iskustva da ti kažem da od tog prestanka praćenja nema ništa... Navučeni smo mi odavno, ali to ne znači da smo operisani od osećaja blama i da nam uvek srce pretegne nad razumom.

 

Samo lagano, gledaće se još sport i što se mene tiče, neće ne oterati, mada se zdušno trude, sa svih strana

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...