Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

39 minutes ago, Aman 2 said:

Naneli tek sto se vratio u formu, morace da pauzira za Kup...

 

24 minutes ago, ChrisJudd said:

Da nam se opet ne smori Naneli kad izvisi za kup.

 

Možda sam previše optimističan nakon ovih dobrih igara, ali mislim da jednom 33godišnjaku 10 dana izmedju 2 utakmice, nikako nije previše pauze.

 

Ali ok, svakako da nije dobar momenat, a i nedostajeće ekipi itekako. 

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, realno *w said:

 

 

Možda sam previše optimističan nakon ovih dobrih igara, ali mislim da jednom 33godišnjaku 10 dana izmedju 2 utakmice, nikako nije previše pauze.

 

Ali ok, svakako da nije dobar momenat, a i nedostajeće ekipi itekako. 

Nije Naneli neko ko je zapusten fizički pa da mu treba odmor posle 2 3 utakmice gde je igrao,a pre toga realno grejao klupu.

 

Treba i njemu neki kontinuitet

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Cooper said:

Za klasičnu domaćicu gotovo nemoguće.

 

Inače Bajern popriličan favorit po kladionicama.

prosecna kvota je 1.74 na Bajern sto je 57% sansi za pobedu,prilicno tanko za domacina i daleko ali daleko od poprilicnog favorita.

Opet imaginarijum.

22 minutes ago, Gb92 said:

Uz jedan od najboljih napada... nije ni cudo zasto smo napravili seriju 8-2 .... 

 

Elem 3 gostovanja za redom u EL da pobedimo? To se nikada nije desilo... Nije se nikada desilo ni 2 😄 😄

Sada statisticki najbolji,tokom serije je bio tu sa Olijem.Ne moze stat sve da pokaze ali ne vidim ni da gresi za ove 2 ekipe.

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, Son_of_a_gun said:

 

2 minutes ago, Instinkt said:

Ogroman hendikep ako Ćaća ne bude mogao da putuje/igra. Baš u nezgodnom momentu, na ionako prekratku rotaciju koju imamo na raspolaganju. 

 

A ne pitate @uvrnuto za zdravlje, kako se on oseca?

Da li ce moci on da putuje?

Daleko bitnije za ishod meca... 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Ne moze onakav Bayern da bude favorit protiv Partizana nikako, nema tu nekog posebnog evroligaskog kvaliteta. Sa Hunterom je Partizan blagi favort, bez njega apsolutni favorit.

 

Bayernova prva petorka je Winston/Weiler-Babb/Bonga/Rubit/Gilespie. Na spoljnim pozicijama su tu jos DJ Seeley, Jaramaz, Walden i Giffey, ali pod kosem su tu samo Zipser i Wimberg - to je poziv da se Lessort pretvori u MVP kola ili da Partizan pogodi 10+ trojki uz visoke procente.

 

Naravno, sa Hunterom bi to bilo nesto drugo, ali je to i dalje ekipa bez Obsta i Lucica (ubedljivo najboljeg igraca). 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...