Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

3 hours ago, SteveFrancis#3 said:

Glupo je sada se baviti rekompozicijom rostera i prelaznim rokom. Ali kad se vec pokrenula spika, ako Zeljko ili neko iz tzv. strucnog sektora cita, zavrsite decka dok je vreme, evo ja licno garantujem za njega...

usa_today_15776095.jpg

 

Haha, prva asocijacija Džeki Mun 😄

_____

 

Pratim Bajern live, ne igra Hanter.

Edited by realno *w
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Bajern ima neverovatne probleme u napadu,plus su izgubili u Spaniji Hantera.

Oni 80 ne mogu prebaciti,danas Bonga sabio tekmu 28 poena ostatak tiha jeza(dobra rola i Silija),ali ne sumnjam u Pap-a da ce pokazati klasu u odbrani i odigrati jako na Bongi.

 

Na 5 kad je Rubit reket je prazan,ima telo i snagu za 5 ali postavka mu ne odgovara centru,ali nema ko drugi da menja Gilespija koji je meni veliko razočarenje ove sezone.

 

Sve u svemu daleko su oni od Zalgirisa,a imaćemo i navijanje na svojoj strani,pa i svežinu igraca.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Dobar u piku said:

danas Bonga sabio tekmu 28 poena ostatak tiha jeza(dobra rola i Silija),ali ne sumnjam u Pap-a da ce pokazati klasu u odbrani i odigrati jako na Bongi.

 

Kad se setim u Bgu... Bonga kreće da zida Janisa, ja u fazonu "ma daj care da te vidim baš". 2 vođenja, ne pomera Janisa ni milimetar, ali zato brat Panter odlučuje da Janisu treba pomoć, trči iz suprotnog kraja. Naravno, Bonga koji je već shvatio da od niskog posta protiv Janisa nema ništa, već uveliko gleda kome da da loptu, primećuje Pantera, šalje loptu Vinstonu koji am kao duh daje trojku. 

 

 

17 minutes ago, Dobar u piku said:

Na 5 kad je Rubit reket je prazan,ima telo i snagu za 5 ali postavka mu ne odgovara centru,ali nema ko drugi da menja Gilespija koji je meni veliko razočarenje ove sezone.

 

Rubit na 5 je opasnost sa distance i tu se priča o njegovim prednostima završava. Čovek ima 203 i 34 godine, guranje sa Lesorom svakako nije nešto što će mu prijati.

Ali da bi do toga došlo, neophodno je uvesti Gilespija u problem sa ličnim greškama.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, realno *w said:

 

Kad se setim u Bgu... Bonga kreće da zida Janisa, ja u fazonu "ma daj care da te vidim baš". 2 vođenja, ne pomera Janisa ni milimetar, ali zato brat Panter odlučuje da Janisu treba pomoć, trči iz suprotnog kraja. Naravno, Bonga koji je već shvatio da od niskog posta protiv Janisa nema ništa, već uveliko gleda kome da da loptu, primećuje Pantera, šalje loptu Vinstonu koji am kao duh daje trojku. 

 

 

 

Rubit na 5 je opasnost sa distance i tu se priča o njegovim prednostima završava. Čovek ima 203 i 34 godine, guranje sa Lesorom svakako nije nešto što će mu prijati.

Ali da bi do toga došlo, neophodno je uvesti Gilespija u problem sa ličnim greškama.

Da li znaš koja je ozbiljnost povrede Hantera,Rubit nema dobar šut za 3 čini mi se,njemu je poludistanca primarna pozicija i rvanje sa lakšim krilnim centrima,posto ni danas nije se otvarao u pop nakon pika,dao je jednu trojku ali nešto iznudjeno na kraju napada.

 

Bonga danas 5 trojki,on je kamenjar ali danas se otvorilo mada ni to im nije dovoljno bilo,treba njega braniti u meso,a ako je zatvorio Ulanovasa i Bongu će Pap.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Dobar u piku said:

Da li znaš koja je ozbiljnost povrede Hantera,Rubit nema dobar šut za 3 čini mi se,njemu je poludistanca primarna pozicija i rvanje sa lakšim krilnim centrima,posto ni danas nije se otvarao u pop nakon pika,dao je jednu trojku ali nešto iznudjeno na kraju napada.

 

Bonga danas 5 trojki,on je kamenjar ali danas se otvorilo mada ni to im nije dovoljno bilo,treba njega braniti u meso,a ako je zatvorio Ulanovasa i Bongu će Pap.

 

Samo ovo:

 

Quote

Hunter was slowed by a sore back in Tuesday's loss to Valencia, and the injury will prevent him from taking the court two days later. With fellow center Elias Harris (foot) also unavailable, Freddie Gillespie will be Bayern's only available center for Round 23.

 

 

Da, zaboravih i Herisa, on je isto povređen. Ali manje više nebitno, samo je Hanter tu faktor. U prvom meču nas je uništio, 16+14 za 25 minuta, strašna partija.

 

Što se Bonge tiče, ovo mu je rekord karijere. Interesantno da je i pred prvi meč sa nama, imao 25+ partiju u TBLu.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, realno *w said:

 

Samo ovo:

 

 

 

Da, zaboravih i Herisa, on je isto povređen. Ali manje više nebitno, samo je Hanter tu faktor. U prvom meču nas je uništio, 16+14 za 25 minuta, strašna partija.

 

Što se Bonge tiče, ovo mu je rekord karijere. Interesantno da je i pred prvi meč sa nama, imao 25+ partiju u TBLu.

Gilespi je očajan ove sezone,stvarno bez Hantera su losi na 5,takodje to otvara nama situaciju da Pap lagano igra 10 do 12 min na 4 kad Zeka nema.I oni će koliko vidim gurati Bongu na 4 jer nema ko drugi sem Winberga koji i ok igra zadnje utakmice.

 

Winston i krater u odbrani i tu očekujem da Željko ciljano napada,a s druge strane Aleksa se crta da ga odmah stisne na početku.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Dzep said:

Čekaj čekaj, nema ni Hantera, ni Herisa, ni Lučića? Samo Rubit i Gilespi? Onda bismo to morali surovo da eksploatišemo non stop, bez stajanja, ostali van i neko će da proradi...

 

Ta situacija je bila i protiv Barse u gostima, pa su imali šut za pobedu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Protiv Bajerna ce biti daleko teze nego protiv Žalfije. Bajern osakacen, ne pobedjuje zbog toga bas cesto, ali đavolski muče sve redom i igra im je daaaleko od kanala u kakav su upali Litvanci.

 

Mi smo idealna ekipa da je razbiju na domaćem, AKO se iole vratimo losim navikama u odbrani i ne kidišemo na skok kao sto smo u petak. I generalno zadnjih par kola.

Edited by Alex_Serbia
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Alex_Serbia said:

Protiv Bajerna ce biti daleko teze nego protiv Žalfije. Bajern osakacen, ne pobedjuje zbog toga bas cesto, ali đavolski muče sve redom i igra im je daaaleko od kanala u kakav su upali Litvanci.

 

Mi smo idealna ekipa da je razbiju na domaćem, AKO se iole vratimo losim navikama u odbrani i ne kidišemo na skok kao sto smo u petak. I generalno zadnjih par kola.

 

Slazem se.

Ja sam i ocekivao mnogo vecu sansu da se pobedi u Litvaniji, narocito sto kombinacija @uvrnutog i mene ne izgleda dobro :) 

 

Bajern na papiru ne izgleda nista posebno ali igraju prilicno zajebanu kosarku, od poraza protiv nas, pobedili su Efes na strani, imali sut za pobedu protiv Barse u gostima i pobedili sve utakmice u Minhenu. 

Nama bi potencijalna pobeda donela bas puno, maltene bi bili sigurno u top 8 sa svim pobedama u Bg (mozda bi i sa jednim porazom kod kuce i svim porazima na strani i dalje isli).

 

Ipak, korak po korak i uzivajmo u voznji, pre 3 kola je sve izgledalo izgubljeno a sad se vec kuju planovi za top 8. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Magia said:

 

Slazem se.

Ja sam i ocekivao mnogo vecu sansu da se pobedi u Litvaniji, narocito sto kombinacija @uvrnutog i mene ne izgleda dobro 🙂

 

Bajern na papiru ne izgleda nista posebno ali igraju prilicno zajebanu kosarku, od poraza protiv nas, pobedili su Efes na strani, imali sut za pobedu protiv Barse u gostima i pobedili sve utakmice u Minhenu. 

Nama bi potencijalna pobeda donela bas puno, maltene bi bili sigurno u top 8 sa svim pobedama u Bg (mozda bi i sa jednim porazom kod kuce i svim porazima na strani i dalje isli).

 

Ipak, korak po korak i uzivajmo u voznji, pre 3 kola je sve izgledalo izgubljeno a sad se vec kuju planovi za top 8. 

Uf, sa svim pobedama u Bg?

 

Dolaze nam Oly,Barsa i Real

i to 3 vezana kola za redom

Edited by LakiJeMaloNervozan
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Alex_Serbia said:

Protiv Bajerna ce biti daleko teze nego protiv Žalfije. Bajern osakacen, ne pobedjuje zbog toga bas cesto, ali đavolski muče sve redom i igra im je daaaleko od kanala u kakav su upali Litvanci.

 

Mi smo idealna ekipa da je razbiju na domaćem, AKO se iole vratimo losim navikama u odbrani i ne kidišemo na skok kao sto smo u petak. I generalno zadnjih par kola.

Po meni nisu blizu Zalgirisa,nije da samo skor to govori nego i govor tela, Barsa nije neki reper jer njih je i Makabi bez Zoa mučio do samog kraja.

 

Fali njima i najbolji suter u vidu Obsta,možda čak i više od Luce jer sem Silija ostali baš imaju problem sa sutem,kkp ima igrace da neutrališe njihove napadačke zamisli,a opet kkp retko ko ispod 80 može sniziti(cele sezone i dok smo išli turistički na gostovanja).

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, realno *w said:

 

Ta situacija je bila i protiv Barse u gostima, pa su imali šut za pobedu.

 

To sam odgledao u snimku, stvarno odlična partija Bajerna ali mora se priznati da je Barsa tu odigrala kao po kazni (što im već prelazi u naviku...). 

 

Ja se samo nadam da ćemo mi odigrati isto kao protiv prethodnih protivnika, u smislu koncentracije (nema izgubljenih lopti) i skokova (nema dozvoljenih of skokova), za šut kako bude, verujem da imamo više rešenja od Bajerna

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, realno *w said:

 

Velicina tacke je broj uzetih suteva a boja je preciznost (tamno plavo - najlosije, pa preko svetlog do tamno crvenog - najbolje)? Jel tako? 

 

 

Jedno hipoteticko pitanje - ako ste trener kluba i imate odlicnog sutera u ekipi, na utakmici za titulu imate poslednji napad 14sec, lopta sa strane na protivnikovoj polovini, imate -2, protivnik nece praviti faul jer je u bonusu i ne isplati mu se da ide u produzetak zbog 2 kljucna igraca koji su izasli sa 5 licnih, odlucuju da brane napad. Suter tipa Bili Beron, moze iz koje god pozicije da sutira ali mu ove sezone nije islo iz kornera (kao ovaj grafik Partizana). Crtate akciju za njega. Imate dva specijala za njega. Jedan je za korner, drugi je sa 0 stepeni. Koji trazite da primarno probaju da odigraju? 

a) Onaj sa kornera - mozda ga protivnici manje ocekuju, a "po zakonu velikih brojeva" mora da se poboljsa % sa te pozicije za tavog sutera

b) Onaj sa 0 stepeni - iako je mozda ocekivanija pozicija za sut, ipak je sa nje sigurniji? 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...