Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

4 hours ago, Shikamaru said:

Ko nije uspeo da kupi kartu za Fener može sutra da dođe u Halu Sportova i ovako je skoro ista cena 😁 

 

Šalu na stranu treba pratiti to na ticketline-u za Fener jer kad isteknu rezervacije oni vrate te karte u prodaju, plus s obzirom na zainteresovanje verovatno će pustiti dodatne karte kao protiv Makabija čini mi se 

 

Ja ne kapiram zašto je toliko teško napraviti organizaciju oko karata. Pre neki dan sam bio na utakmici Mavericksa, kupio kartu na zvaničnom sajtu od nekoga ko ima sezonsku ali je javio da neće doći taj dan.

 

Do mene u Areni karte imaju otac i sin, došli su do sad na svega par utakmica (cenim da nisu iz BG). I klubu i njima bi se isplatilo da postoji aplikacija u kojoj sezonci mogu da prijave da neće doći na neku utakmicu, klub proda kartu za to mesto, zarada se podeli, svi na dobitku.

 

Vrlo jednostavna i jeftina stvar za implementirati. Ako čita Ostoja ovo, evo ja ću da pomognem da se implementira.

  • Like 17
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Patriota iz kauca said:

Bajern u gostima teško da ćemo dobiti. U usponu su forme, niko ih nije odvalio kući, jaki pod košem, u BG-u smo ih jedva dobili.

Fener nam je možda prekretnica sezone, ako izgubimo od njih i Alba je upitna a brejk u Italiji tek.

U Bg napad nam je bio kritičan,Bajern bez Luce i Obsta nije bolja ekipa od Zalgirisa,plus se i Otelo Hanter povredio(ne znam koliko dugo),takodje očekuje se 3k grobara gde će atmosfera biti sjajna.

 

Kao što je sinoć mogao na Smitsa koji je 4/5 tako deo minuta Smajli može i protiv Rubita,mada bi većinu minuta kad Rubita nema gurao Pap-a na 4 iskreno,a Zek tad da odmara.

 

 

Winston im je najbolji napadač,ali dečko ne može defanzivno nista braniti i tu mislim da kkp može imati finu prednost i ciljano ga napadati.

 

 

Ako igra Hanter nikako na njega Smajli ne sme biti,vec Smajlija na Gilespija stavljati.

 

 

Sa Bavarcima se mora u kost igrati i samo tako će se dobiti na strani,a napokon možemo biti optimisticni da više ne idemo turistički na gostovanja već igramo te mečeve slično kao i u areni.

 

 

Ja u 15 11 skor verujem 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

On 2/4/2023 at 11:43 AM, Alex_Serbia said:

Uzeo kartu !!! Kakva triler zavrsnica!

 

Ponovo se pojavilo dugme za KUPI. Udjem, sve rasprodato (za nivo 400), osim 1 mesta na jugu. Kliknem, unesem podatke, klikenm  "potvrdi" da me prebaci na stranicu banke za verifikaciju, kad ono nista...slepa ulica.

 

Izlazim, razocaran, pise opet sve rasprodato. Sever, Jug. Refreshujem par puta usled faze 1 denial, i nakon cca sedmog, pojavi se na Severu jedan sektor za "izbor mesta". Udjem, ima 2 mesta (izgleda ljudima isticu rezervacije kad ne kupe, sta znam). Zaleteo sam se kao budala u kredit, klikci, unosi podatke, prebaci me na banku, potvrdim putem sms da sam to ja....cekanje...i ucita ga... i u mejlu stiglo 😇 osecaj kao nakon Nanulinih daggera sinoc 😁

 

 

 

Bravo Alex! Kakva golgota! Priča za unuke definitivno...znaš ono...

 

Naši matorci nama: ja sam bre išao u školu svako jutro peške 20 km uzbrdo...i nazad 20 km opet uzbrdo!

 

Mi našim klincima: ja sam bre kliktao za ulaznice 20 dana pre utakmice...i čekao potvrdu po nekoliko minuta!

 

:classic_tongue:

  • Love 2
  • Ha-ha 16
Link to comment
Share on other sites

 
Bravo Alex! Kakva golgota! Priča za unuke definitivno...znaš ono...
 
Naši matorci nama: ja sam bre išao u školu svako jutro peške 20 km uzbrdo...i nazad 20 km opet uzbrdo!
 
Mi našim klincima: ja sam bre kliktao za ulaznice 20 dana pre utakmice...i čekao potvrdu po nekoliko minuta!
 
:classic_tongue:

fbff892154a1f3d053fb6752a07d2305.jpg
  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Bilo bi dobro da Tristan danas omogući Ledeju slobodan dan, onako kolegijalno. 30+ minuta sa vršnjacima iz Mege, i on, i Madar. 

Kad smo kod Ledeja izgleda da je dogovorio sve s Makabijem za sledeću sezonu. Ugovor 1.2 mil po sezoni.

Dobar je igrač ali bilo je očekivano da ćemo teško zadržati Dantea, Lesora i Lideja.

Panter već ima jak ugovor i bilo bi dobro ponuditi mu novi sa istom cifrom ako ostanemo u EL. Šta god mislil o njemu on je all star igrač na EL nivou i treba biti prva perjanica i sledećih sezona.
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Alex_Serbia said:

Bajern, pa kup, pa Fener? Tako bese?

 

Kup zna biti bas veliki neprijatelj dobrom ritmu i formi, da je makar posle Fenera...

Između Bajerna i Kupa imamo Borac u Pioniru, žurka žurka 

 

Može kup još dodatno da da na ritmu, još ako se uzme prvi trofej u Žoc eri :18:

Makabiju možemo samo Madara da damo, uz propisno obeštećenje 🤑

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Patriota iz kauca said:


Kad smo kod Ledeja izgleda da je dogovorio sve s Makabijem za sledeću sezonu. Ugovor 1.2 mil po sezoni.

Dobar je igrač ali bilo je očekivano da ćemo teško zadržati Dantea, Lesora i Lideja.

Panter već ima jak ugovor i bilo bi dobro ponuditi mu novi sa istom cifrom ako ostanemo u EL. Šta god mislil o njemu on je all star igrač na EL nivou i treba biti prva perjanica i sledećih sezona.

Lesor zasluzuje Ledejov i Panterov ugovor zajedno,  mislim na cifru i treba mu ponuditi sledece godine minimum milionce!

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Instinkt said:

@Patriota iz kauca

 

Odakle ta informacija? Ne verujem da u pola tekuće sezone neko dogovara sledeću, eventualno da, ali sa svojim klubom. Pritom u pitanju su dva evroligaša

Ima Makabi običaj da završava igrače za sledeću sezonu u ovom periodu godine. Tako su potpisali Majka Cirbesa i Kvinsi Milera onomad.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...