Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

11 hours ago, Xpert said:

Evo jednog skroz random kadra sa tekme:
328570005_867592061142049_58926031545183

 

Litvanka sam mala

oči moje gore...

 

 

10 hours ago, Stiletto said:

Još samo jedan @Arsenije Pesicosvrt na ovu utakmicu od jedno dva kilometra teksta pa da zaključimo ovo kolo na Forumu and we're on to Mega.

 

Zbog dužine analize, ide u spojler. Koga mrzi da čita dva kilometra samo neka skroluje dalje.


 

Spoiler

nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš

 

 

  • Like 8
  • Ha-ha 14
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Ne sam Safete said:

Ama lozi se Arsenije, osmjeh nikada nije bio skuplji, glupo ih je propustati.

 

Kez je tu, taj deo nije sporan, loženje se odnosi na budućnost. Već se uveliko priča o f4, a mi još ni top 16 nismo obezbedili, a ne nešto više. :classic_biggrin:

 

Stvari se okrenu naglavačke neverovatnom brzinom, pogle' Zvezdu kakav je put prošla u nekoliko nedelja.

 

Neverovatno koliko je izjednačena evroliga, i svaka sitnica pravi razliku. I zato sam više za to da se uživa u trenutku, a priče o top 8...Jedanaest je kola do kraja, a mi u finišu imamo vozić Efes - Olimpijakos - Barsa - Real - Monako...daleko je sunce.

Edited by Arsenije Pesic
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Arsenije Pesic said:

 

Litvanka sam mala

oči moje gore...

 

 

 

Zbog dužine analize, ide u spojler. Koga mrzi da čita dva kilometra samo neka skroluje dalje.


 

  Hide contents

nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš  nemoj da se ložiš

 

 

 

Dame i gospodo, Arsenije Pesic.

 

 

😁

Link to comment
Share on other sites

Screenshot-2023-02-04-11-20-31-61-40deb4

 

 

 

"Što se Partizana tiče, ekipa nema hemiju. Mislim da su napravljeni neki pogrešni potezi. Mogli su neke bolje igrače da dovedu. Partizan nema nikoga kao što je na primer bio Galis da znaš da će uzeti poslednji šut na utakmici i da će pogoditi. Fali neko kao što je Bodiroga, Danilović, Đorđević, Kićanović.”

  • Ha-ha 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Uzeo kartu !!! Kakva triler zavrsnica!

 

Ponovo se pojavilo dugme za KUPI. Udjem, sve rasprodato (za nivo 400), osim 1 mesta na jugu. Kliknem, unesem podatke, klikenm  "potvrdi" da me prebaci na stranicu banke za verifikaciju, kad ono nista...slepa ulica.

 

Izlazim, razocaran, pise opet sve rasprodato. Sever, Jug. Refreshujem par puta usled faze 1 denial, i nakon cca sedmog, pojavi se na Severu jedan sektor za "izbor mesta". Udjem, ima 2 mesta (izgleda ljudima isticu rezervacije kad ne kupe, sta znam). Zaleteo sam se kao budala u kredit, klikci, unosi podatke, prebaci me na banku, potvrdim putem sms da sam to ja....cekanje...i ucita ga... i u mejlu stiglo 😇 osecaj kao nakon Nanulinih daggera sinoc 😁

 

 

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, realno *w said:

 

 

Da ne bude da sam 100% pesimista.

 

Možemo i da dobijemo, ali par jakih uslova:

 

1. Odnos asistencije+ukradene / izgubljene, kao na prethodnih par tekmi, ili barem slično. 

2. Kontrola skoka u smislu da smo egal, ili neki manji minus, ništa drastično.

3. Napad iz individualnih rešenja. Volim ja timsku igru, ali ne verujem da ćemo moći živeti od toga previše. Potreban je dovoljan broj individualnih i max 2 na 2 rešenja, dobrog šuta kad sve ostalo stane. To je bio recept i u prvom meču, kada je Panter rešavao svaki put zagusti.

 

Ne kvotujem sebe u smislu da sam ne znam šta pogodio, ovo je prepuno opštih mesta koja se mogu reći za bilo koju utakmicu. Ali čisto analize radi:

 

1. Nismo imali puno ukradenih (4), ali je 15-11 odnos asistencija i izgubljenih bio sasvim ok. Bukvalno 2 manje od Lesora iz situacija koje inače lepo rešava a juče je bagovao i to bi bilo perfektno.

 

2. Skok - skidali oni nama, mi njima, ali em smo završili sa čak 7 skokova više, em su naši ofanzivni skokovi imali veću vrednost, jer smo imali mnogo bolje % realizacije i samim tim manje prilike za ofanzivni skok. Druga stvar je realizacija drugih napada 20-9 za nas, perfektno. Nije nam škodilo ni Smajlijevih 5-6 minuta na četvorci.

 

3. E ovo mi je najbolji deo - dosta izolacija, ali ne u ranoj fazi, nego kad napad ne krene kako treba. Prvo Panter, pa onda Papapetru, posle Egzum i Naneli. Ključna stvar taj tajming, da se ipak prvo pokuša organizovan napad, a onda opet da se prepozna situacija kada treba krenuti u realizaciju iso napada. Koliko smo poena samo imali u samoj završnici napada.

 

 

Sve u svemu, komentarisali smo kako je Asvel bio možda i naša najzrelija partija, a ovo sada je još bolje od toga. Neverovatna partija.

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, realno *w said:

Nije nam škodilo ni Smajlijevih 5-6 minuta na četvorci.

 

 

E da, ovo je novi momenat, i izgledalo je pristojno. Trenutno Smajli i Trifa kupuju poverenje dok se Yam i Tristac prze na tihoj vatri.

1. Super je ako Smajli bude mogao da odradi petominutne specijale na 4

2. Na zalost to mi gasi nadu da cemo dovoditi bilo koga, a Tristan ne daje naznake da ove sezone moze EL

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Alex_Serbia said:

Uzeo kartu !!! Kakva triler zavrsnica!

 

Ponovo se pojavilo dugme za KUPI. Udjem, sve rasprodato (za nivo 400), osim 1 mesta na jugu. Kliknem, unesem podatke, klikenm  "potvrdi" da me prebaci na stranicu banke za verifikaciju, kad ono nista...slepa ulica.

 

Izlazim, razocaran, pise opet sve rasprodato. Sever, Jug. Refreshujem par puta usled faze 1 denial, i nakon cca sedmog, pojavi se na Severu jedan sektor za "izbor mesta". Udjem, ima 2 mesta (izgleda ljudima isticu rezervacije kad ne kupe, sta znam). Zaleteo sam se kao budala u kredit, klikci, unosi podatke, prebaci me na banku, potvrdim putem sms da sam to ja....cekanje...i ucita ga... i u mejlu stiglo 😇 osecaj kao nakon Nanulinih daggera sinoc 😁

 

 

 

Čestitam, to će biti ludnica od utakmice! Fener počinje ponovo da liči na sebe, nisam siguran da smo mi tu favorit, ali nismo ni u podređenom položaju. U kost, pa šta bude.

 

Što se karata tiče, lepo je rekao jedan moj poznanik - uvek treba uzeti sezonsku, nikad ne znaš kad mogu da stignu do F4 😂

 

Šalim se, razumem da ljudi niti imaju vremena za sve utakmice niti imaju para, tako da ko god došao i kad god došao dobrodošao, treba nam svaki čovek 😉

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...