Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

Bas mislim da veceras nece biti incidenata i da ce sve proci ok, preduslov za to jeste da im se obezbede 2 3 sektora, pa iako budu neke nezgode to ce biti okarakterisano da je od strane protivnika. Nije ni Covic lud da zbog gostovanja placa kazne, pogotovo ako bi to znacilo da utakmica staje zbog delija. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ukoliko je istina ono što je objavljeno na sajtu, da će im dati sektor dva na istoku 400, onda je to u redu, najbolje, obezbeđenje okolo, ranije uđu u halu, kasnije izađu, pratnja i to je to.

 

E sad, živ nisam da vidim šta će ovi naši uraditi da im doakaju... u svakom slučaju, imaću vrlo bliski pogled ka sektorima, it will be fun 🙂

 

Što se nas tiče, jbg, stvar je prosta - pobeda kako god znaju i umeju. Izvolte gospodo, pokažite se danas

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Just now, Dzep said:

Ukoliko je istina ono što je objavljeno na sajtu, da će im dati sektor dva na istoku 400, onda je to u redu, najbolje, obezbeđenje okolo, ranije uđu u halu, kasnije izađu, pratnja i to je to.

 

E sad, živ nisam da vidim šta će ovi naši uraditi da im doakaju... u svakom slučaju, imaću vrlo bliski pogled ka sektorima, it will be fun 🙂

 

Što se nas tiče, jbg, stvar je prosta - pobeda kako god znaju i umeju. Izvolte gospodo, pokažite se danas

Ali pored toga jos 4 sektora bice tampon zone, 2 sa desne a 2 sa leve strane, nzm kako ce ljudi koji su uzeli karte za te sektore, plus sezonci biti rasporedjeni, to je oko 2000 mesta ukupno. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Dobar u piku said:

Ali pored toga jos 4 sektora bice tampon zone, 2 sa desne a 2 sa leve strane, nzm kako ce ljudi koji su uzeli karte za te sektore, plus sezonci biti rasporedjeni, to je oko 2000 mesta ukupno. 

 

Upravo sam o tome pisao juce. Idiotizam. Vec vidim kako ce dosta ljudi sa urednim kartama izduvati.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Dobar u piku said:

Ali pored toga jos 4 sektora bice tampon zone, 2 sa desne a 2 sa leve strane, nzm kako ce ljudi koji su uzeli karte za te sektore, plus sezonci biti rasporedjeni, to je oko 2000 mesta ukupno. 

 

Po 2 sektora? To je baš dosta, vidim da će biti krkljanac na 400... vrv će neke da spuste na 200 u kop, neke na druge sektore, kao i obično, amaterski

 

Živo me zanima da li ijedan drugi klub koji se ovako ponaša (na oko profi a u suštini amaterski) ima tako duboko ukorenjenu podršku. Možda neki brazilski fudbalski klub, oni mi deluju tako, armije navijača a vrv neozbiljnost na svim nivoima.

 

Nisu ni Cigani bolji, samo što oni nemaju tih problema - koliko sam uspeo da primetim, nije baš da je bila jagma za kartama na njihovim prethodnim EL utakmicama, tako da su oslobođeni brige neke ozbiljne organizacije. 

 

U svakom slučaju, ne sumnjam da ćemo Evropi večeras poslati tačnu sliku o nama, mada nije kao da oni to već ne znaju...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, anubisgrau said:

 

 

zašto? komšije su huligani pa će odmah da skaču da se biju?

 

Zato sto se bojim da ce biti sranja, makar pojedinacnih, a dragi su mi mnogi ljudi odavde i ne bih zeleo da im se bilo sta desi. Naravno, svaki rizik je x10 kada vodis malo dete.

 

Ne moras odmah da skaces i ubacujes ono sto nisam rekao.

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Dzep said:

Ukoliko je istina ono što je objavljeno na sajtu, da će im dati sektor dva na istoku 400, onda je to u redu, najbolje, obezbeđenje okolo, ranije uđu u halu, kasnije izađu, pratnja i to je to.

 

E sad, živ nisam da vidim šta će ovi naši uraditi da im doakaju... u svakom slučaju, imaću vrlo bliski pogled ka sektorima, it will be fun 🙂

 

Što se nas tiče, jbg, stvar je prosta - pobeda kako god znaju i umeju. Izvolte gospodo, pokažite se danas

 

Jos samo da nam neko objasni zasto to nije moglo odmah tako nego moramo da citamo nadkurivanje dva debila nekoliko dana.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Son_of_a_gun said:

Za mene će biti pobjeda ako se sve završi bez incidenata. 

 

Huškaju nas jedan kriminalac veći od SNS sekte zajedno i jedan što ne viri Vučiću iz gujice, a mi lajemo k'o bijesni psi zato što i nismo daleko od tog. Sada si pao najniže Srbine u usta te jebem.

 

Ozbiljno razmišljam da preskočim sve večeras.

Sve si u pravu ali gde da se preskoči. Mora da se gleda. Smrdi mi na neku diverziju ali limar je kriv jbg.

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Dzep said:

 

Po 2 sektora? To je baš dosta, vidim da će biti krkljanac na 400... vrv će neke da spuste na 200 u kop, neke na druge sektore, kao i obično, amaterski

 

Živo me zanima da li ijedan drugi klub koji se ovako ponaša (na oko profi a u suštini amaterski) ima tako duboko ukorenjenu podršku. Možda neki brazilski fudbalski klub, oni mi deluju tako, armije navijača a vrv neozbiljnost na svim nivoima.

 

Nisu ni Cigani bolji, samo što oni nemaju tih problema - koliko sam uspeo da primetim, nije baš da je bila jagma za kartama na njihovim prethodnim EL utakmicama, tako da su oslobođeni brige neke ozbiljne organizacije. 

 

U svakom slučaju, ne sumnjam da ćemo Evropi večeras poslati tačnu sliku o nama, mada nije kao da oni to već ne znaju...

Vec je na nivo 400 central sve puno nzm da li tu moze i 500 ljudi da stane pa i na stepenicama, punice nivo 400 jug u to sam siguran, tesko da ce dole spustati ikog jer se ne smeju dole krciti stepenice, a kop ce sam od sebe biti prepun za ovu tekmu. Mada nije ok da nekog ko  ima sezonsku za donje redove na nivo 400 sever, stavljaju na stepenice ili gornje redove nivo 400 jug... 

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, odupri se ludilu said:

 ...

večeras će moj sinko od 12 leta da ugosti vršnjaka drugara brazilca, rekoh taman da gledaju derbi da privolim još jednu nevinu dušu našem napacenom jatu.

 

jedino da probas sa starim dobrim hejtom, vidi joao, onaj  lik sa brojem jedan je argentinac

 

joao:

 

fffffffuuuuuuuuuuuu.jpg

  • Like 1
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

https://kkpartizan.rs/sr/vest/3346/bezbednost-gledalaca-odbrana-ugleda-instrukcije-za-simpatizere-crvene-zvezde-mts-i-moguce-provokacije-na-vecerasnjem-mecu

 

Quote

Podsećamo, unošenje čvrstih predmeta nije dozvoljeno i pozivamo navijače da ne donose ni metalni novac, ni upaljače, telefoni starije generacije koji nisu “Smart Phone” ni IQOS aparate jer će im sve biti na ulazu oduzeto.


Mogli su realno i obične cigarete i duvan oduzimati. Na svakoj utakmici. U svakom zatvorenom prostoru. hehhh

Ali ne bi oni bili to što jesu, da ne napišu i neko sranje kao što je ovo

Quote

Večerašnji meč u hali gde se očekuje još jedna rekordna poseta u Evroligi predstavlja ozbiljan bezbednosni izazov. Za razliku od drugih klubova koji imaju problema da napune trostruko manje dvorane i imaju puno mesta da po potrebi odvajaju sektore, Partizan Mozzart Bet ima 11.500 vlasnika sezonskih ulaznica i gotovo punu Štark arenu na svakoj evroligaškoj utakmici. Samim tim, odvajanje sektora za malu grupu pristalica gostujućeg tima se mora uraditi pažljivo, kako ne bi bila naneta šteta vlasnicima naših sezonskih ulaznica.


Jebote, ne može neko saopštenje da prođe bez nekih uvreda, doze sarkazma, teorija zavera. Koji je ku*ac njima svima.

  • Like 9
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ovo je dosta jako

 

Quote

Ovim putem, Klub skreće pažnju gledaocima da nekome može pasti na pamet da u dvoranu uđe noseći obeležja Partizana, dok bi ispod njih nosili obeležja Crvene zvezde. Ti provokatori će imati cilj da ubacivanjem predmeta u teren izazovu nemire i incidente kako bi u očima Evrolige i čitave Evrope prikazali Partizan u lošem svetlu i doveli do velikih kazni za naš klub.

 

Jer ako ne nosi obelezje KKCZ ispod obelezja KKP, ne vazi mu se sto je bacao upaljac na teren 🤦‍♂️

  • Like 2
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, uvrnuto said:


Mogli su realno i obične cigarete i duvan oduzimati. Na svakoj utakmici. U svakom zatvorenom prostoru. hehhh

 

 

3er7nv.png

 

Tačno bih odustao od sezonske da je malo uređenije, koliko god da jesi u pravu 😄 One stresove bez cigare ne bih podneo.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Nisam pisao ništa od početka sezone, pa rekoh da se zapljunem u sudbonosnom trenutku 😄

Rekao bih da ovaj tim ima baš, baš tešku šansu da uspe u očima Grobara. Prvi put u istoriji igranja EL KKP ima tim koji nije projektovan za neki donji dom tabele tj. imamo najskuplji tim u istoriji Partizana i to stvara ozbiljne probleme kod navijača. Svaka pobeda je a must, svaki poraz je ravan katastrofi. Našem čoveku je uvek lagodna ta pozicija underdog-a, nevezano samo za sport nego i ovako u životu. Kod Srba je generalno prisutno to igranje žrtve u svakakvim situacijama i nekoga ko je nikakav, siromašan, koga svi mrze i onda se izdiže iz pepela i sve pobeđuje, a i ako se ne pobedi, opet je OK jer svakako niko ne očekuje ništa od tebe. To je uvek komforna pozicija. E sad, kad je ta pozicija mao promenjena, tj. kad postaneš favorit donekle, ljudi ne znaju kako da se ponašaju. Naravno tome doprinosi i pritisak medija i priča o legiji stranaca i dodatno preterivanje / filovanje sa druge strane brda o timu koji je projektovan za F4 (opet stavljanje u poziciju underdog-a, ali crveno-belog tima).

 

Primećujem kako ljudi tenzično prate celu ovu EL kampanju (računam tu i sebe iako pokušavam da se kontrolišem) i bojim se ako se ovako nastavi da neće mnogo zdravih ostati do kraja sezone. Previše se ide u neki fatalizam sa izjavama o sudbonosnim utakmicama i "ako Željko ovo ne dobije, treba da se ugasimo...treba da ode..nek se nose svi u qrac i sl." Igraćemo mi EL i posle večeras štagod da bude. Ljudi treba da uživaju u košarci, u talentu igrača koje imamo..što bi se reklo enjoy the road a ne samo da iščekuješ stresno kraj sezone i epilog da li će biti nekih trofeja posle toliko sušnih godina.

 

Ne sviđa mi se atmosfera koja je opet stvorena oko večerašnje utakmice. Iako se krenulo sa pomirljivim tonovima opet je tenzija podignuta na maksimum. Koliko god Ostoja ispao glup, naivan ili šta već rekao bih da se ista matrica ponavlja i da je očigledno ko je glavni inspirator i generator ovakve atmosfere pred derbi po ko zna koji put i to je svima jasno koji žele da vide. Umesto da se priča o prvom derbiju u EL, mi pričamo danima da li će nekih par stotina navijača uspeti negde da se uglavi u Areni iako je godinama praksa da nema gostujućih navijača. Idem na tekmu i nadam se da mi neće pripasti muka od iste.


Nazad na našu igru - Odbrana, odbrana, Partizane odbrana...Više ljudi je spomenulo t našu boljku. Iako se slažem da to nije uvek stvar samo volje već i da ima dosta grešaka u preuzimanjima i timskoj odbrani, ja bih ipak rekao da kod nas jeste velikim delom stvar manja energije, koncentracije ili kako god želite to da krstite. Posebno bih apostrofirao tu Nanelija. Čovek fizički nije limitiran da ne može da igra odbranu. Štaviše. Ali on je vrlo često u nekom all-star modu gde se ponaša u fazonu "aj daj ti meni koš, pa ću ja tebi sledeći napad"..svaku odbranu igra poprilično mlako, ako igrač protiv njega izgradi dobru poziciju ne pada mu na pamet da pravi faul već pokušava nešto čisto, malo digne ruke i to je to. Panter je tu odmah iza. Ume on da iščačka 1 na 1 loptu, ali vrlo često ga lagano probijaju ili bespotrebno udvaja i ostavlja svog igrača samog na šutu. I on se trudi da ne pravi previše faulova. Generalno problem nam je veliki to nekorišćenje bonusa i pokušaj neke "čiste" odbrane koja se obično završi nekim glupim faulom na šutu. Dakle, tu ima mnogo prostora za napredak. Ne očekujem neku elitnu defanzivu ali ako tu limitiramo protivnike na 5-6 poena manje već je ogroman uspeh. Napad nama nije problem iako se ljudima ne sviđa ta igra sa manjkom asistiranih poena. Željko očigledno forsira to stvaranje povoljnih mečapova za naše igrače kroz kretnje i blokove gde onda individualni talenat dolazi do izražaja. Defanziva i defanzivni skok moraju bolje i već sa minimalnim napretkom na tom polju mi ćemo biti značajno bolji.

Očekujem pobedu večeras ali i ako izgubimo život ide dalje. Ne treba sport shvatati toliko tragično. (reče pendulum i popi bromazepam pred tekmu).

  • Like 8
  • Love 1
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, pendulum said:

Prvi put u istoriji igranja EL KKP ima tim koji nije projektovan za neki donji dom tabele tj. imamo najskuplji tim u istoriji Partizana i to stvara ozbiljne probleme kod navijača. Svaka pobeda je a must, svaki poraz je ravan katastrofi. Našem čoveku je uvek lagodna ta pozicija underdog-a, nevezano samo za sport nego i ovako u životu.

 

Nikako se ne slažem. Imamo najskuplji tim u istoriji i to treba da se vidi na terenu. To ne znači da očekujem F4, ali očekujem da se u gostima pobijemo sa svakim (recimo to da nas Barselona riješi kao ukrštenicu u prvom poluvremenu je sramota, bukvalno desetostruko jeftiniji timovi KKP nisu to sebi dozvoljavali, a derbi je u tom smislu bio sramota na kvadrat) i da u Beogradu nemamo više od 3-4 poraza, i to ako dođu Real ili Efes i krvavo zarade te bodove (umjesto što gubimo kao magarad u magli od bezveznjaka tipa Milano i Valencia, to je već sramota na kub).

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...