Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

1 hour ago, Marokanac said:

Ček, u prodaju su bile puštene ulaznice sa gostujuće navijače tj sektor za goste (baš pod tim imenom)?

Ne, normalno kao za svaku utakmicu do sad, samo je Ostoja u svojoj glavi imao ideju da zvezdini navijači koji su kupili karte u slobodnoj prodaji budu smešteni u posebni deo

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ako se već desilo to što se desilo, tj ako se već sumnja da su kupili karte, bolje ih je organizovati u sektoru, na jednom mestu, nego ih imati raštrkane po hali, poginuće neko, tuča izbija bukvalno odmah, ako ne i neki veći incident. 

 

Mada, šta se koji kurac i ja cimam, zna se da ti idioti (na obe strane) uglavnom rade na žeton i to uglavnom na žeton onoga ko ima moć i pare, tako da će na kraju biti ono što onaj koji ima moć i pare odluči da će biti, nije kao da smo mi sad nezavisan i ozbiljan klub koji može da organizuje profi redarsku službu i da uz asistenciju policije spreči bilo kakve incidente. A o eventualnom identifikovanju vinovnika da i ne pričam...

 

Ja ću se koncentrisati na igru, paziti sopstvenu glavu i moliti se da niko ne nastrada i da se meč ne prekine (mada i nek se prekine ako sranje bude opšte), toliko od mene

  • Like 8
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Marokanac said:

Iskren da budem, ne znam sta je gore, odraditi ovakav kiks slucajno ili namjerno. Ako je slucajno, znaci da je k'o kurac glup. Ako je namjerno, onda je bas pogan. Sve u svemu, bas mentolska situacija.

 

Obojica slusaju istog gazdu. Dizu se tenzije da bi se sklonio pozor javnosti sa kljucnih tema. Pustiti u slobodnu prodaju karte a onda zabraniti prisustvo Zvezdinih je kao sto si rekao ili pogano ili debilno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pa ako je prodato 11.500 sezonskih na kapacitet od oko 18000, znaci da ostaje prostora za 6.500 mesta. U Pioniru se to lako resi jer preostane šaka jada sedista, pa se ili smanji kapacitet, ili izdele karte.

 

Koji je izbor za Arenu nego slobodna prodaja? Ne moze se znati ko za koga navija, dodjes bez obelezja i kupis. Ili jos lakse, online. 

 

Mogao je limar unapred odvojiti 1 sektor, ali to opet ne bi sprecilo jos 3x vise zvezdasa da kupe random karte, a opet ponavljam, svaki sektor ima sezonce, ne mogu se ni oni oterati.

 

Moj problem je sto je on lajao da bi ispao gospodin, a logisticki svakako ne bi mogao ovo da resi na 100% foolproof nacin.

Edited by Alex_Serbia
Link to comment
Share on other sites

Problem je sto celnici klubova nisu normalni ljudi. Jebes sve rivalstvo, bitno je da ljudi mogu bezbedno da gledaju sport. Znaci ovo je moglo da se iskomunicira. Jer nije to ego Ostoje ili Nebojse, valjda su ljudi bitni. Niko ne brine o tome, samo prepucavanje ko je kriv. Resite bre problem, prestanite da se ponasate kao deca!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dzep said:

Ja ću se koncentrisati na igru, paziti sopstvenu glavu i moliti se da niko ne nastrada i da se meč ne prekine (mada i nek se prekine ako sranje bude opšte), toliko od mene

 

Ovo su otprilike i moja očekivanja. Dugo godina nisam ni razmišljao o odlasku na derbi zbog svih sranja koja ga prate. Sad reših da idem, ali sam očekivanja postavio veoma nisko, da se ne bih razočarao. Nešto slično kao za fudbalere - nadao sam se nečem pozitivnom ali sam znao da je šansa za to baš mala, tako da mi na kraju ništa nije teško palo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Marokanac said:

Ipak će biti navijači Zvezde. 

 

Sad još da neka dalabu prijavi pet minuta pre početka da je u Areni bomba... 

 

 

1 minute ago, KockoOblo said:

Večeras u 20.30h krećem sa ženom (svojom) u šetnju, to je u ovim 50+ godinama najbolja varijanta za survival. Nemrem ja to gledat. 

 

Dobro večeras, a šta ćeš za utakmicu sutra uveče? 😁

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Stiletto said:

 

Sad još da neka dalabu prijavi pet minuta pre početka da je u Areni bomba... 

 

 

 

Dobro večeras, a šta ćeš za utakmicu sutra uveče? 😁

 

lebtejebo 😀...hvala brate. Ja od jutros prebiram po glavi gde mi je protivkišna oprema. strah u meni izmiče kontroli

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Koliko sam razumeo, sve navijače Zvezde će smestiti u jedan sektor, kao da su došli iz inostranstva da gledaju utakmicu a ne u svom gradu.

 

Jebeš ti ovo. Ja čekam dan kad ću moći sa drugarima grobarima da odem na utakmicu, da sedimo jedni pored drugih i međusobno se podjebavamo i bodrimo svako svoj tim, a majmuni sa obe strane nek se dernjaju i skidaju do pojasa, takve je očigledno nemoguće istrebiti, šta više, sve ih je više i sve veću moć imaju.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, KockoOblo said:

Večeras u 20.30h krećem sa ženom (svojom) u šetnju, to je u ovim 50+ godinama najbolja varijanta za survival. Nemrem ja to gledat. 

 

Kvalitetno preuzimanje štafete od mene 😆

 

 

 

 

6 minutes ago, Chaos Is Me said:

Koliko sam razumeo, sve navijače Zvezde će smestiti u jedan sektor, kao da su došli iz inostranstva da gledaju utakmicu a ne u svom gradu.

 

Jebeš ti ovo. Ja čekam dan kad ću moći sa drugarima grobarima da odem na utakmicu, da sedimo jedni pored drugih i međusobno se podjebavamo i bodrimo svako svoj tim, a majmuni sa obe strane nek se dernjaju i skidaju do pojasa, takve je očigledno nemoguće istrebiti, šta više, sve ih je više i sve veću moć imaju.

 

Ovo bi bilo fantasticno...

 

Nazalost, previse mrznje vlada ovim narodom, sport se dozivljava kao zivot/smrt i daje izgovor bednicima za nasilje. A istu tu mrznju raspiruju oni koji sport i klubove i vode.

Edited by Alex_Serbia
  • Like 3
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Alex_Serbia said:

Koji je izbor za Arenu nego slobodna prodaja? Ne moze se znati ko za koga navija, dodjes bez obelezja i kupis. Ili jos lakse, online. 

 

Mogao je limar unapred odvojiti 1 sektor, ali to opet ne bi sprecilo jos 3x vise zvezdasa da kupe random karte, a opet ponavljam, svaki sektor ima sezonce, ne mogu se ni oni oterati.

 

 

 

Moglo je kao sto Zvezda radi pred derbi, kupovina dnevnih karata samo uz sezonsku ili dnevnu kartu sa Valensije/Buducnosti. Bas ozbiljan fail, sad da li je slucajno ili namerno, ostaje da se vidi.

 

Bold: tako bi trebalo da bude, ali nije to odavno slucaj. Ako dodje policija i resi da ih pomeri, pomerice se. Isto kao kad prazne halu, zbog par debila svi najebu, i sezonci i ostali.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Alex_Serbia said:

Da ne pricam kako je to logisticki neizvodljivo, jer u svakom sektoru na nivou 400 imamo gomilu sezonaca, koji zele svoja mesta i ne pada im napamet da se premestaju.

Ljudi koji imaju sezonske na lošijim mestima, npr. iz koša na nivou 400 bi verovatno pristali da budu premešteni na druge sektore. Mada je u svakom slučaju nenormalno da se prodaju sezonske za sve sektore, tj. da se ne ostavi nijedan za gostujuće navijače, nebitno odakle.

 

Jbt, kad mogu da grupišu gostujuće navijače na JNA i na Mitiću, šta je problem uraditi to i u Areni? Šta, propašćemo bez prodaje karata za par sektora tampon zone?

 

2 hours ago, Dzep said:

Mada, šta se koji kurac i ja cimam, zna se da ti idioti (na obe strane) uglavnom rade na žeton i to uglavnom na žeton onoga ko ima moć i pare

Ti koji rade na žeton s naše strane su poprilično izgubili autoritet u hali i na stadionu u odnosu na ostatak publike među kojima je sve više slobodnih strelaca ograničenog razmišljanja. I pre se dešavalo da najviše predmeta na teren doleće van kopa, sad samo eskalira. Žetonce će gazde lako da umire ako procene da im treba mir, ali to ne garantuje da neće biti haosa.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Wesley Sneijder said:

 

Moglo je kao sto Zvezda radi pred derbi, kupovina dnevnih karata samo uz sezonsku ili dnevnu kartu sa Valensije/Buducnosti. Bas ozbiljan fail, sad da li je slucajno ili namerno, ostaje da se vidi.

 

Bold: tako bi trebalo da bude, ali nije to odavno slucaj. Ako dodje policija i resi da ih pomeri, pomerice se. Isto kao kad prazne halu, zbog par debila svi najebu, i sezonci i ostali.

 

Da, ali Zvezda ima taj "problem" sa oko 500-1000 karata, a ne sa brojem karata kapaciteta celog Pionira.

Edited by Alex_Serbia
Link to comment
Share on other sites

Na stranu što je KKP amaterski klub i što je zasrao sa slobodnom kupovinom ulaznica, ali ovo što je CZV upravo uradila je apsolutno neverovatno. Izađeš i kažeš da da, sve ok, biće sektora, i to ne jednog. To znači da ili a) lažeš ili b) imaš dojavu iz policije za koju organizator ne zna. 

 

Onda organizator izađe i kaže, ne, ništa se nismo dogovorili. I šta sad? Ko sad podiže tenzije i zbog čega? Je l stvarno treba neko da pogine zbog utakmice? 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Barkley#34 said:

Mada je u svakom slučaju nenormalno da se prodaju sezonske za sve sektore, tj. da se ne ostavi nijedan za gostujuće navijače, nebitno odakle.

 

Ogromna potraznja, a klub zeli da zivi od karata sto je vise moguce. Nije bas ni potpuno sumanuto ne razmisljati o jednom jedinom EL derbiju u Areni kada je takva potraznja.

 

Ne moze se zbog samo 1 meca u sezoni braniti ceo sektor. A ne vidim neko posebno interesovanje drugih klubova iz EL da dodju. Bili su npr navijaci Makabija, njih 40tak, bez policije da ih cuva, pored partizanovaca. Nista im nije falilo.

 

Dakle, sve se svodi samo na ovaj 1 mec.

Edited by Alex_Serbia
Link to comment
Share on other sites

Nije tolika potražnja za sezonske, ionako su limitirali prodaju na 12.000. Dakle, kako god okreneš, ostaje 6-7K za slobodnu prodaju za svaki meč. Ostaviš npr. tri sektora bez prodaje sezonskih, prodaješ ih regularno za ostale mečeve a za derbi prodaj jedan komšijama a dva budu tampon i gotovo. 

 

Ili najaviš unapred da sezonske za te sektore neće važiti za ta mesta na derbiju nego da će dobiti zamenska mesta.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...