Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

3 minutes ago, Del Piero said:

Sraman potez Barselone. Koliko je ovo ponizavajuce saopstenje, zele da sacuvaju bezbednost svojih navijaca. Kao da je svako ko se pojavi iz Srbije divljak. Sta tacno ocekuju oni da se desi?

 

Ma jasno je da je izmišljeno čisto da bi se reklo nešto. Verovatno su skontali da će biti tipa 600-700 ljudi, da bi mogli da malo kontriraju sa navijanjem i onda odlučili da ispadnu idioti.

 

Jbt, kad se setim tekme Klub Briž Partizan, imali smo neku zaebanciju sa kartama, kakav je to doček bio od organizatora tekme, izlaženje u susret, ljubaznost. Ono kad su obezbeđenje učili da na srpskom kažu "dobrodošli".

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Del Piero said:

Sraman potez Barselone. Koliko je ovo ponizavajuce saopstenje, zele da sacuvaju bezbednost svojih navijaca. Kao da je svako ko se pojavi iz Srbije divljak. Sta tacno ocekuju oni da se desi?

Gledali su onaj dokumentarac, pa ništa ne prepuštaju slučaju. :lol_2:

 

Spoiler

Šalim se, slažem se da je baš sramno od njih što ljude sa kupljenim kartama tako maltretiraju.

 

Link to comment
Share on other sites

Ovako mi rutiniramo Split, Megu ili MZT.

Mi ni kad vodimo 20 razlike, nismo sigurni u pobedu, a protivnik ako ode preko 10, to je kraj price.

 

Defanzivni skok je bio sraman. Sto se tice napada, jesu nas ugusili kad je trebalo, ali broj promasenih zicera i otvorenih suteva je zaista bio prevelik da bismo bilo sta trazili u ovoj utakmici.

 

Ocekujem slicnu pricu i prekosutra.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jedan dobar poraz.

1. Ogoljeni smo do gaca i jasno je na cemu se mora raditi

2. Ispromasivali smo se nadam se za sledecih n utakmica

3. Zeljko odmorio nosioce kad je video koliko je sati

4. Barsa ispostovala rezerviste. Na kraju podnosljivih 9

5. Rezervisti dobili sansu

Samo da je Smajli ok

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Iako je Partizan pucački jako potentna ekipa, čini mi se da je Lessort baš ogroman faktor postao i podigao i igru KKP-a na jedan viši nivo, neverovatnom energijom i haslom, pa i generalno fantastičnom formom. Do sada je uglavnom kao bager raznosio sve pred sobom, kupio ofanzivne skokove (u četiri pobede 22 off skoka, skoro 6 u proseku!), pakovao otpatke u koš, pravio livade, omogućavao drugu šansu, te slao poruku protivniku da je KKP fizički jako moćan. Barsa ga je solidno neutralisala, samo dva pokušaja iz igre i 2 off skoka za 20+ minuta. Mislim da onaj ko njega zaustavi, protiv sebe imao dosta jednodimenzionalniju i pročitaniju ekipu. Ali lako je to reći, ona telesina je među fizički najmoćnijim igračima lige i na vrhuncu je samopouzdanja.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Baš je izgledalo što reče Ekspert kao mi kad damo gas protiv Splita i MZT-a. 
 

Jebiga, stao šut, ogolili nas skroz, raduje Smajlijevo zalaganje, kapiram da se ovaj prst da rešiti do Madrida bez većih posledica. 
 

Ne verujem da ćemo mnogo puta ove sezone imati ovakva izdanja. Forma će nekada pasti, nekada će i protivnika kenjati, nekada ćemo biti pogubljeni, ali u široj slici siguran sam da smo daleko iznad večerašnjeg izdanja. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Xpert said:

Bilo pre tacno 18 dana protiv PAOa. 


Jebiga, bilo je i pre 5 dana i pre 25 dana dosta dobrog. 
 

Stoji da ozbiljni timovi imaju manje padova, ali mi baš i nismo ta grupa ekipa ove sezone u EL. 
 

Odnosno, biće i ovakvih momenata, i napadačke rapsodije, a držati se samo jednog ili drugog stvara pogrešnu sliku...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, kendrick said:


Jebiga, bilo je i pre 5 dana i pre 25 dana dosta dobrog. 
 

Stoji da ozbiljni timovi imaju manje padova, ali mi baš i nismo ta grupa ekipa ove sezone u EL. 
 

Odnosno, biće i ovakvih momenata, i napadačke rapsodije, a držati se samo jednog ili drugog stvara pogrešnu sliku...


Jedan samokvot. 
 

Iako nije baš zahvalno, gledajući ostale ekipe, teško da ima ijedna koja nije imala brainfart manje ili veće magnitude. 
 

Oly skoro bačio dobiveno protiv Valensije, koja je nominalno niži ili najniži tier EL ekipa. A Oly je top tier ekipa. 
 

Efes ne bih baš uzimao previše u obzir, znamo koliko su jaki i kako su prošle sezone. 
 

Barsa, Real, Armani... 

 

Jedino Fener za sada prolazi, iako je Monako baš jak, večeras umalo prosuše +20. 
 

Apsolutno kapiram da bi trebalo da stremimo ka tome da nemamo žutih minuta ili ovakvih epskih raspada kao u 2/4 i 3/4 večeras, ali istovremeno valja imati na umu da je u neku ruku neizbežno - 34 kola, dosta duplih, svako se negde sapliće, blamira, iznenađuje, sija...

 

Dokle god se mi držimo na dohvat .500 i imamo priliku za više od toga, ja sam stvarno zadovoljan. Ostaće žal kad/ako prospemo nešto, ali šta je tu je. 

Just now, realno *w said:

Sve mi je sad nebitno pričati o problemima i ponekoj dobroj stvari u ugri, ako se Smajli sjebao, sve džabe.

 

A loše je izgledalo, Ako je prst, bar mesec dana pauze.


Ja sam se zaleteo malo misleći da ga je nabio klasično, ali sad vidim da ga je lepo iskrivio, zaista se nadam da nije neki prelom ozbiljniji. 

Link to comment
Share on other sites

Ok, nije išlo danas, nije potrošeno mnogo energije. Probati maksimalno protiv Reala, ako opet ne ide prvoj petorci (Exum,Panter, Naneli,LeLe), odmarati, razigravati ostale i imaćemo šansu da pobedimo u Pioniru. Ako iznenadimo u Madridu, onda mogu i da izgube od Zvezde u Aba što se mene tiče.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, realno *w said:

Sve mi je sad nebitno pričati o problemima i ponekoj dobroj stvari u ugri, ako se Smajli sjebao, sve džabe.

 

A loše je izgledalo, Ako je prst, bar mesec dana pauze.

 

Kaže Mića, ništa strašno, mobilizacija i eto ga u četvrtak 

  • Like 3
  • Love 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...