Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

Proslo je 8,5 godina od poslednje EL utakmice u Beogradu, a jos uvek mogu da osetim kako je lepo mirisalo prolece po izlasku iz Arene to vece. 

Analize ostavite za cetvrtak, veceras posebno ko ide u halu, uzivajte, ovo mora da se gleda na cistu emociju, bice dovoljno vremena za patnju tokom sezone (jesi ponosan na mene @SteveFrancis#3? :classic_biggrin:

 

Toliko smo cekali, majku mu. 

  • Like 17
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, zoe Bg said:

Proslo je 8,5 godina od poslednje EL utakmice u Beogradu, a jos uvek mogu da osetim kako je lepo mirisalo prolece po izlasku iz Arene to vece. 

Analize ostavite za cetvrtak, veceras posebno ko ide u halu, uzivajte, ovo mora da se gleda na cistu emociju, bice dovoljno vremena za patnju tokom sezone (jesi ponosan na mene @SteveFrancis#3? :classic_biggrin:

 

Toliko smo cekali, majku mu. 

no-no-no-icegif.gif

  • Like 2
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Cooper said:

To sa punom Arenom pali kod nekih klinaca, ne kod ekipe kao Armani koja ima 12 iskusnih igraca koji imaju visegodisnje iskustvo igranja u slicnoj atmosferi.

 

 

Normalno, kad su uspeli da se otarase Pantera i LeDay-a koji to iskustvo nisu imali (i tek sada ga sticu, jos su nekako neiskusni). 

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, zoe Bg said:

Proslo je 8,5 godina od poslednje EL utakmice u Beogradu, a jos uvek mogu da osetim kako je lepo mirisalo prolece po izlasku iz Arene to vece. 

Analize ostavite za cetvrtak, veceras posebno ko ide u halu, uzivajte, ovo mora da se gleda na cistu emociju, bice dovoljno vremena za patnju tokom sezone (jesi ponosan na mene @SteveFrancis#3? :classic_biggrin:

 

Toliko smo cekali, majku mu. 

 

svakom topiku je potrebna bar jedna zena ❤️

  • Love 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...