Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

8 minutes ago, goofy said:

BRUKA!!!

 

Za nepravljenje faula svima minus mesečna plata... Željku tri.

 

Nema ugovor čovek, kako?

 

Šali na stranu, ovo je neshvatljivo da se u modernoj košarci prave ovakve gluposti i ne pravi faul pre šuta. Svi znaju da to mora i opet puste šut i to Howardu koji je pre ove imao već 7 trojki.

 

Što kaže Rade Bogdanović sinoć za naše primljene golove, nije to jeftin gol nego neznanje.

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Jednostavno ne možeš da ne napraviš faul u onakvoj situaciji. Posebno ako imaš imalo sećanja na to šta nam je Bursa napravila. I ti uradiš istu stvar, tj ne napraviš faul. Kako to obiasniti, šta reći, koju posluku porati, stvarno, kome jebo te, kad kapiten biva retardiran?

 

Nije ovo nikakav splet okolnosti, nije ovo nesreća, ovo je nedostatak koncentracije i fokusa, čitaj kvaliteta. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

On 10/10/2022 at 2:12 PM, UDresuKvinsiMilera said:

..

Znas ko vama mozda bude bio veci problem, Markus Houvard.Bolji igrac od Adamsa ali slicne muke prozivljava,muci se,u EL je sve promasio.E sad kakvu odbranu igrate ne bi me cudilo da pruzi sav svoj potencijal.

Takodje ako Gidtraitis/Gudraitis(ne znam sta je pravilno) bude igrao kako zna mogu da vas razbiju i na njega,2 pasa vasa odbrana vec u rasulu a on coskari negde i ne promasuje.

 

Vama je problem sto ste celu proslu sezonu igrali istu indijanstinu,ista odbrana,isti otvoreni sutevi protivnika,razlika je samo sto su tamo protivnici promasivali.Zato ste i igrali egal sa Liatkbelisom,jedan sa Hamburgom,Huventud vas prakticno dobio 2 put,sve malo bolje trojkaske ekipe.

A u napadu Panter nije bas toliko dominantan,da posle svakog tajma prodje izolacija.Jeste on doktor tu,bice tu strasnih partija ali nije tako jednostavno.

Ko vas ne zna skupo bi vas platio.

@realno *wnasa disusija pre meca.

 

No,Milano vam je idealan protivnik za povratak samopouzdanja,velikan prvi mec kao domacini,a ovi daju Albi ni 30p za poluvreme,jedva izvlace pobedu protiv Asvela i slicno.Bas zicer da budu melem za ranu.Ako izgubite i to sa atmosferom koja vlada i koja ce biti na utakmci ne znam sta bih vam rekao.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Odmah da kažem i ja sam za faul u ovoj situaciji ali ni Alba nije pravila faul u situaciji kad su vodili tri razlike 15-16 sekundi pre kraja OT, ali su izabrali ko će da šutne tu trojku. Izgleda da je to trend.

 

Dakle u vašem slučaju je propust i to što ste pustili da lopta dođe do Hauarda. 

Sve posle toga sa ovim glupim pravilima je rizik.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, uvrnuto said:

Jeste, najbolje da je razmišljao o svojoj petoj...

 

Jebote, kakva pogrebna atmosfera i ovde i u SK studiju, ko bi rekao da je sezona tek počela.


Ludilo, Željko drvi kurac nad Koprivama a neće nad strancima, Panterica se šteka na 0.1 do kraja zbog pete...


Razumem bedačenje, ali ovakvi tripovi su mi skroz neshvatljivi. 

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, kendrick said:


Ludilo, Željko drvi kurac nad Koprivama a neće nad strancima, Panterica se šteka na 0.1 do kraja zbog pete...


Razumem bedačenje, ali ovakvi tripovi su mi skroz neshvatljivi. 


Željko koji inače nije klupirao Zeka posle 3 minuta u Berlinu i nasisavao onime na desetine stranaca kroz karijeru. 

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Milos 3.14 said:

Odmah da kažem i ja sam za faul u ovoj situaciji ali ni Alba nije pravila faul u situaciji kad su vodili tri razlike 15-16 sekundi pre kraja OT, ali su izabrali ko će da šutne tu trojku. Izgleda da je to trend.

 

Dakle u vašem slučaju je propust i to što ste pustili da lopta dođe do Hauarda. 

Sve posle toga sa ovim glupim pravilima je rizik.

 

ma da, bio je vec pre toga pritisak da se sudi namerna papapetruu, ovde bi pala tri slobodna bacanja jos na pola terena.

 

malo ko danas pravi faul na obakvim scenama na kraju, pravila kaznjavaju opstrukciju igre, tj trazi se da se tekma zavrsi skillom, sto je zapravo okej.

  • Like 7
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Kooineeperk said:

Ako Papapetru nisu svirali namerni faul, pa ni u jednoj sitaciji na drugoj strani, ne bi ni ovde, pod uslovom da je Panter zaista isao na loptu a imao je priliku. Medjutim Panter nije sacekao Hauvarda i krenuo na loptu, vec je odlucio da trci unazad i brani. 

 

ne bi ovde svirali namernu, vec tri bacanja, posto bi je lik zavrljacio na prvi dodir.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...