Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

I šta sad? Šta čovek da kaže Panteru? Gledaš u Howarda, pravi jebeni faul, razumeš li ti basket uopšte?

 

Šta čovek da kaže Obradoviću? Je l možemo mi malo da besnimo i crvenimo na njega pošto mu je ekipa selektovana kao go kurac i ekstremno bi teško bilo navijati za nju da ste neutralni. Stvarno, ajde da zamislimo situaciju u kojoj ne navijamo za Partizan - zašto bi iko navijao za ovako sklopljen tim? Niti igramo odbranu, niti smo talentovani u napadu, nemamo ni jednog ekstremnog talenta, a koliko vidim neće se ni mladi talenti naigrati.

 

Da nećemo možda Barsu tamo da dobijemo, ili ne daj Bože Oli, Makabi? 

 

Apsolutno sam poludeo, sve može da se oprosti ali biti glup, to ne može 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Dzep said:

I šta sad? Šta čovek da kaže Panteru? Gledaš u Howarda, pravi jebeni faul, razumeš li ti basket uopšte?

 

Šta čovek da kaže Obradoviću? Je l možemo mi malo da besnimo i crvenimo na njega pošto mu je ekipa selektovana kao go kurac i ekstremno bi teško bilo navijati za nju da ste neutralni. Stvarno, ajde da zamislimo situaciju u kojoj ne navijamo za Partizan - zašto bi iko navijao za ovako sklopljen tim? Niti igramo odbranu, niti smo talentovani u napadu, nemamo ni jednog ekstremnog talenta, a koliko vidim neće se ni mladi talenti naigrati.

 

Da nećemo možda Barsu tamo da dobijemo, ili ne daj Bože Oli, Makabi? 

 

Apsolutno sam poludeo, sve može da se oprosti ali biti glup, to ne može 

Sve te razumem, i ja osecam slicnu odbojnost prema ovom Covicevom cirkusu ove godine. Sprcana gomila para u oba tima a igra go kurac.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kosjan Willavić said:

Sve te razumem, i ja osecam slicnu odbojnost prema ovom Covicevom cirkusu ove godine. Sprcana gomila para u oba tima a igra go kurac.

 

Da budem iskren, tek za vas ne bih navijao, tim kao da ga je visually impaired person sklapala i to u momentima najgore kombinacije vinjaka i valijuma. 

 

Eto te čuvene srpske košarke - imamo dva tima u EL posle sto godina i oba su manje ili više negledljiva

  • Like 13
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, jedibojan said:

Nismo mi odigrali losu utakmicu uopste. Ali brate. Imas 3 razlike pravis faul. Sve i da sude namernu...

Mogu samo da ubacim se.Imali smo i mi Zvezdasi isto ovo protiv Zalgirisa.Isto vodili 3 razlike i nismo pravili faul i isto prosli kao vi sad.

Tada smo bas pizdeli na Radonjica.Jbg.

Trebalo se praviti faul pa da oni rizikuju sa namernim promasenim(bolje tako nego ovakva trojka)..

 

Zao mi je.No tragicar mi je Nunali svakako.Da je dao ne bi im nikakva trojka pomogla pa i preko 100 ruku.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...