Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

Pobeda večeras bi baš značila za naredni period. Već u nedelju je neatraktivna utakmica protiv Studentskog centra, a bi bilo super da dođe što više ljudi da se usija atmosfera pred Armani i Virtus.
Da ne pričamo što je svaka pobeda u gostima veoma bitna.

U suprotnom će biti baš šelo. Iako verujem da će protiv Armanija svakako biti krcato, u slučaju poraza večeras bio bi mnogo veći pritisak na igrače i loša atmosfera u Areni.

Edited by uvrnuto
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Prvo, kratak izveštaj iz Berlina. Uvrnuto, Marvin, Magija i ostali, sve do jednog legende. Morali smo da ispoštujemo još par ljudi u Berlinu, kao i da iskusimo čari noćnog života St. Paulija, ali biće prilike da se zasedne i prodivani kvalitetno. Slične eksurzije su jako poželjne, videćemo koliko će moći da se postigne.

Loženje na početku tekme, maksimalno. O utakmici ste sve ispisali, krenulo se od starta u neki juriš, jezivo je kako smo svakog igrača Albe načinili boljim nego što jeste. No dobro, to je prošlost, prvi mačići i ostali izgovori, večeras mora da usledi reakcija.

 

Dve stvari me brinu. Ledej mi je delovao kao prvi kandidat za popularno šilbovanje od početka priprema, onda je kao pokazao neku reakciju u II pol. Nije mi jasan njegov ulazak u sezonu, kao da je žešće lelemudio, nadam se da će se vratiti uskoro. Oni njegovi šutevi jednom rukom ni blizu, na kraju jeste pogodio trojku, ali generalno baš slabo. Lesor je beznadežan slučaj, pisao sam o tome naširoko, za ovakvu Evroligu gde se utakmice redjaju kao na traci, koristan je koliko i motka za veš. On može da da se sabere i bude relativno skocentrisan i koristan u plejof seriji, kao što je pokazao protiv Zvezde. Ali u ovom tempu gde treba da prima informacije u kontinuitetu, tiha jeza. Videćemo ga večeras protiv Baskonijinog Štimca, nisam optimista.

 

Od ostalih igrača pak očekujem dosta. Naneli nije imao sreće u Berlinu i to će se vratiti, Egzum je sila i tek ima da se razmaše, protivnik je adekvatan. Papapetru prosto ne može lošije, Panter, Tristan, Madar, svi oni mogu i moraju bolje. Slično brukanje kao u Berlinu bi već popalilo sve lampice, tako da očekujem drugačiji meč. Baskonija je sve što Alba nije, mekan su i nov tim, tako da najiskrenije očekujem komfornu pobedu Partizana od 8-12 razlike.  

  • Like 4
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

na kraju jeste pogodio trojku, ali generalno baš slabo.


Ta njegova trojka me je koštala sezonske karte na Mocartovom tviter nalogu. [emoji2957]

Znači sve je izmašio i na kraju se diže na šut i ja remasterujem Nešu Ilića u epizodi Bertans, znao sam da će pogoditi i prije nego ju je ispalio.

A i šta će meni sezonska… [emoji16]
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Redstar0356 said:

Ne znam, meni bi bio okej za ulogu da udje tako, da odigra neke nacrtane akcije za njega i podigne energiju ekipe kad fale poeni. Al sve preko 15 minuta je kontraproduktivno po tim

Radije bih trpeo decije bolesti balse i alena umesto ovog... To je samo moje misljenje

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...