Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

Bas sam besan a ovoga sam se i pribojavao

Nije ovo nista novo i to je najtragicnije u celoj prici jer sve ovo smo gledali i prosle sezone

Ovo je sramota i to zeljkova sramota

Ne znam sta se desava tom coveku

Nek razmisli jel zeli i dalje da bude trener, ako hoce ok, ajde onda druze vidi jel mozes sta i kako, ako nece ok i to kazi brate dosta mi je ili ne mogu vise, sve ok posteno i onako odlazis kao najveci, kapa dole... samo rascisti sam sa sobom jer ovo je negledljivo i sramotno i za kkp i njega samog

 

Jedino sto me vise nervira od prica "bice to sve ok u aprilu, idi gledaj fmp, sta ti znas bolje od zoca, mlad tim, treba vremena itd" jeste ovo trazenje jos nekih pojacanja, pa fali ovo pa fali ono, izvinite ljudi ali i od dzileta se trazilo da igra sa tim sto ima kako zna i ume i gledalo se da li ta ekipa kakva god da je moze bolje od toga sto pruza, koliko bolje i zasto to ne pruza to bolje ako ne pruza... te price treba plej treba centar pa mozda i neki bek suter treba ovaj a mozda i neki mladi ako je talentovan sto da ne... jeste ajde sad 300 miliona sad cemo da potrosimo ne znam ni ja vise cijih para ne bi li nesto uspeli a garantujem da ni tad ne bi uspeli i ne treba da uspemo jer to veze nema sa kkp-om

Ovaj tim ovakav kakv je a deleko od toga da je los ili jeftin MORA bolje, mnooogo bolje pre svega u odbrani ali i u napadu, ne treba ni plej ni centar treba nam trener koji ce da stavi svoj pecat na ovu ekipu, nadam se da je to zoc, nadam se.... ali sve manje

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, odupri se ludilu said:

Serem vam se u ton film. 

Neki o ovom pričaju od prošle godine, neki se nadamo da ne dokucujemo ali ovo je iz aviona vidljivo i očekivano.

Ma nemam snage da pišem. 

Džaba smo krecili.

 

 

Jedno dobronamerno pitanje. Jel moguce da je vise problem sto ste porazeni od Albe nego li sto ste uopste porazeni? Pitam zato sto ova Alba igra dosta bolje nego sto joj je reputacija, i nas je redovno peglala u zadnjim sezonama i redovno je posle poraza od njih bilo ogromno razocaranje koje nikada nismo imali nakon poraza od Barse ili CSKA ili tako nekog "sa renomeom".

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sjecamo se sezona sa minus 30 i vidimo se u Beogradu, tada smo nismo gubili nadu, pa i onih sezona atelje 212 to jest 2 pobjede 12 poraza i tada je bilo optimizma i nade, pa i u Akojona i brata Djumaru sam verovao iako se to nije dobro završilo.

A onda je došao ton film.  Nisam u sebi verovao u ekipu koja ima igrača kao Panter ali sam se tjesio javno lozio ubedljivo ljude. Ne mogu da verujem u ekipu koja ima Kevin Pantera a tek onu kojoj je on kapiten.

Nikad nisam pisao ako osvojimo izjescu ono što se ne jede neću  ni sada. Ne sto to nije moj stil nego NeVjerujem u sve ovo. A toliko je dobrih igrača u ovoj ekipi, pravih onih i onih koji će postati.

Ako bih stao za pola sata i malo se ohladio vjerovatno bih preskočio ovaj post ali čemu.

Ja čekam onaj refren....samo za taaaaj osjećaaaj...samo za taj taj taj osjećaj. 

 

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, ranzo said:

...ne treba ni plej ni centar treba nam trener koji ce da stavi svoj pecat na ovu ekipu, nadam se da je to zoc, nadam se.... ali sve manje

 

Do sad je Željko kod mene imao neograničenog kredita, ali sada ih je načeo.

 

Ne sviđa mi se kako vodi ekipu, kako se ponaša. Evo, ja imam decu, ako svaki dan histerišem i vičem na njih, vrlo brzo će da prestanu ozbiljno da me shvataju i da budu u fazonu "ma, matori opet nešto vileni". Nisam Željka detaljno pratio u prethodnim sezonama, znam da je vileneo, ali mi se čini da nije ovoliko, na svaki potez? On nema sredstva da podigne pritisak igračima, da uradi nešto da ih razbudi, prodrma. Jedino neko ritualno samoubistvo pored aut linije, al to može samo jednom da uradi.

 

Što se igrača tiče, prošle godine je Panter donosio kvalitet kojeg nije bilo previše pa je bio nezamenljiv. Ove sezone imamo dosta kvaliteta, pa sad mogu da se usudim da kažem da bi ovaj tim bio bar jedno 30% bolji da njega nema. Svaki put kad smo ih stizali on je ulazio u neka soliranja kojim nam je ubijao momentum.

 

Sve u svemu, i dalje je jako teško identifikovati se sa ovom ekipom.

 

P.S. Ne mogu da verujem da niko od klinaca u ovakvoj utakmici nije mogao da dobije još neki minut. Anđušić pokidao a ulazi u 4/4 4 minuta pre kraja..

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

On 10/4/2022 at 10:55 AM, UDresuKvinsiMilera said:

Ne odredjujemo to ni ti ni ja,nego profesionalci koji se time bave.Prosecna kvota najvecih kladionica na Albu je 2.17 a na vas 1.69,to je osetno kada je gost favorit.

Ja licno mislim da ce oni ili vas odraditi bas na sistem koji imaju jer ni ove sezone ne igrate odbranu,pa im dolazite kao idealan protivnik ili je ipak realnost da oni nemaju sanse jer ste 3 puta kvalitetniji.Utakmica je 40min,kad tad znatna razlika u kvalitetu ispliva.Nesto slicno kao protiv Cibone,dzabe njima bolja igra na startu kad Panter veze 5p iz izolacije,pa Janis trojku preko ruke pa Naneli otvorenu trojku,gotova utakmica.

Nezahvalne su prognoze jer je prva utakmica ali bas zato se sanse gledaju najvise prema kvalitetu igraca,ostalo je relativno nepoznanica.

Ipak prosla sezona i primljene stotke protiv raznih ekipa govore sve.

Za recenicu posle bolda ne postoji sansa jer ste dno u odbrani a napad isto los,ne mozete stici nikog ozbiljnog.Izolacija izolacija izolacija,nisu bas protivnici 3 nivoa ispod kvalitetom,znam da je zelimir navikao na takve uslove ali opet.

Ako trpite ovakav disbalans na relaciji napad odbrana ladno ste mogli Alimpija za 5 puta manje pare da dovedete,uradi nesto u napadu a odbrana jeste promaja al tesko gore od ovog,mozda isto ali bolji napad barem.

 

Zelimir jedino u partizanu sada moze da ima ove uslove a jedini on od pravih EL trenera bi ovako lose selektirao i vodio ekipu sa ovakvim mogucnostima.I to je jedina istina.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Sam B said:

 

Jedno dobronamerno pitanje. Jel moguce da je vise problem sto ste porazeni od Albe nego li sto ste uopste porazeni? Pitam zato sto ova Alba igra dosta bolje nego sto joj je reputacija, i nas je redovno peglala u zadnjim sezonama i redovno je posle poraza od njih bilo ogromno razocaranje koje nikada nismo imali nakon poraza od Barse ili CSKA ili tako nekog "sa renomeom".

Naravno da moze dobronamerno pitanje...nije Alba u pitanju...djelimicno odgovorih iznad ali svakako u pitanju je Partizan sa kojim ne mogu da se poistovjetim a i u meni je problem sto to potirem u sebi. Jedno je navijanje bez uslova za klub a drugo je zabijanje glave u pijesak. 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Mi smo i dalje klasičan EC tim, borderline EL tim tek treba da postanemo, što ćemo do kraja sezone verovatno i postati. 

 

O utakmici nemam šta mnogo da kažem - nepostojeća odbrana, nejasne rotacije (makar meni), nedostatak energije a u povremenim trenucima i sreće i to je to. 

 

Slavićemo svaku pobedu na gostovanju kao da je titula.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, UDresuKvinsiMilera said:

Ipak prosla sezona i primljene stotke protiv raznih ekipa govore sve.

Za recenicu posle bolda ne postoji sansa jer ste dno u odbrani a napad isto los,ne mozete stici nikog ozbiljnog.Izolacija izolacija izolacija,nisu bas protivnici 3 nivoa ispod kvalitetom,znam da je zelimir navikao na takve uslove ali opet.

Ako trpite ovakav disbalans na relaciji napad odbrana ladno ste mogli Alimpija za 5 puta manje pare da dovedete,uradi nesto u napadu a odbrana jeste promaja al tesko gore od ovog,mozda isto ali bolji napad barem.

 

Zelimir jedino u partizanu sada moze da ima ove uslove a jedini on od pravih EL trenera bi ovako lose selektirao i vodio ekipu sa ovakvim mogucnostima.I to je jedina istina.

Brate, aj na nas topik ne staj ljudima na muku...imamo mi nasih problema za resavanje😀

Prva utakmica u sezoni i jednima i drugima, rano je za zakljucke..

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, DameTime said:

Baš kriminalna igra Partizana. Mene u celoj priči razočarava Želimir i to što ne uspeva da od ove skupine pojedinaca, kakva god da je, napravi tim. 

Po mim misljenju, trener je dao sve od sebe, i dranje i kameleon mod su bili skoro na max.

Ne znam sta mu se zamera

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Laki21 said:

 

Iskrena sućut.

Zamjenio si me sa nekim drugim, nisam ja 1 od  modernih ljubitelja ove igre, koji se sa sezonom pozdravljaju poslije prve tekme.

Nego podsjeti me kakav vam je, sve ukupno, skor protiv Albe.

 

 

 

 

---------------------

Sto se tekme tice, meshcini da nikako nismo smjeli poceti sa onom djecijom petorkom. 

Od dobrih stvari, odbijali smo da umremo iako je bilo ocigledno da nemamo shaje da okrenemo.

Od losih stvari, Andjusic, serem se ja u sve njegove poene, kad on u jedinom trenutku kad smo ih malo prepali pusta Loa sa devet metera da dodje do kosa i onda pravi faul za 2+1 iako imAmo jos tri mala faula.

 

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...