Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

6 minutes ago, Desiderius said:

Šta bre nije moglo,kakve veze ima kad je rekao
Koncert Scorpionsa je 25.6 i to je jedino bitno
Dakle moglo je da se igra i 23.6 kako je Grbović i rekao

Ne mogu za 1 dan da se sklone tribine i parket, postavi bina i odrzi tonska proba.

Taj tehnicki deo posla Grbovic ne zna.

:default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Cooper said:
39 minutes ago, Desiderius said:
Bogami hoće da bude

"Sve je spremno, odmah posle utakmice će se skidati parket i postavljati bina za koncert, nikavih problema neće biti i sve će biti spremno na vreme. Čak i da se peta utakmica igra 23. opet bismo sve spremili na vreme - rekao je Goran Grbović za Mocart Sport"

Daj link i datum.

 

Lepo pise "Goran Grbovic za Mocart Sport". Bukvalno radis select, pa desni klik i biras opciju Google search. Prvi link odmah izbaci. 

https://mozzartsport.com/kosarka/vesti/partizan-ce-sve-tri-utakmice-finala-sa-zvezdom-moci-da-igra-u-areni-ali-datumi-su-i-dalje-problem/453420

 

Nema na cemu 😉 

 

 

Ali hajde da verujemo dopisu koji nismo videli i koji je Partizan dobio, nego javnoj izjavi direktora Stark Arene. 

 

 

Vazno je da ce se igrati pa makar i na po 2 dana razmaka. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

^verovatno najveca blamaza neke nba zvezde je taj nastup ajversona u turskoj. sutirao je kao ja kada nisam djuskao dve godine, i bio mator.

 Lock out, koliko se sjecam.

Nije nesto mnogo ni igrao. (Opet koliko se sjecam) nije dolazio u Vrsac, odigrao je protiv njih samo u Turskoj.

 

Link to comment
Share on other sites

ma da, gledao sam tu tekmu, tuzno je izgledao, lik na odmoru, cepa pickup bball. ja sam na korculi bar bio svestan da igram protiv 15ak-20 godina mladjih ljudi, koji igraju svakog dana, pa sam prilagodio igru kontekstu 🙃

Edited by uini
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Bice tesko dobiti seriju sa komsijama ukoliko Lesor nastavi u ovom ritmu. On je protiv njih ove sezone bio jedina znacajna prednost na terenu, ona koju jako tesko mogu da zaustave, sve i da se za to spremaju.

 

Ali kao sto rekoh, to vazi samo za Lesora koji ne izgleda najgore u svojoj KKP karijeri. U ovom momentu bih radije gledao i onog proslosezonskog Lesora, koji ce svojim % sa zicera da te izdigne ili zakopa. Taj je makar bio na svim delovima terena. Ovaj Matija je nevidljiv.

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, DameTime said:

 

Baš sam komentarisala kako mi je super što uvek pred derbi imate ovakvu poruku. Podrška za Social Media ekipu! :classic_smile:

 

Ne samo social media. Generalno se ponasaju "gospodskije" od mojih, nebitno u ovom slucaju da li je to iskreno ili nije, treba poslati sliku fer pleja uvek i tako cemo da unormalimo odnose.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

tako se doris burke kod jj redicka fascinirala jokićevom linijom uživo, tj prenosila uverenje slušalačkom življu, kako tv vaistinu dodaje kilograme, tj širinu;

 

..što me tera na misao da nam možda treba topic

"ono što je doris burke za jokićevu liniju, to sam ja za.."

 

pa fritrou intro post "..samilagićevu." 

što nije obavezno put kojim bih voleo da tema ide ali mora se odnekud krenuti.

....

ali maćori, ordiniraš po pevcu; šta radi moka? ili si išao do dečkocar prodavnice

Link to comment
Share on other sites

Meni je ova poruka u redu i uvijek treba ih slati. Do nekoga ce dobaciti. I to treba uvijek raditi dok ima potrebe za tim.

Ali ne sviđa mi se tekst koji je Madaru napisan, parafraziram .. da predmet bačen na teren može povrediti igrače obe ekipe....

Šta je poenta ovoga? Da navijači mogu bacati predmete ukoliko njihova ekipa nije recimo još istrčala na zagrejavanje. Ili da navijači budu precizniji i da gađaju samo goste. Ili slično 

Ne i opet ne, ne smije se bacati predmet na teren a i nije civilizovano da se bacaju predmeti na teren. Nema tu filozofije.

Ponavljam treba fer navijati za svoju ekipu klub a goste ometati bukom zvizdukom tj na dozvoljen nacin.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...