Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

2 hours ago, Barkley#34 said:

Nije nemoguće da ima državljanstvo, roditelji su mu Ameri koji su se preselili u Australiju.

To sam i ja pomislio, ali nigde nisam nasao info da ima dvojno. 

Verovatno je "entitled to have US citizenship" zbog roditelja, ali ga verovatno nikada nije uzeo. 

Link to comment
Share on other sites

https://www.mozzartsport.com/kosarka/vesti/aleksa-avramovic-zelim-da-ostanem-u-partizanu-mnogo-sam-napredovao-uz-zeljka/

 

Quote

"U Partizanu imamo misiju, a ona nije gotova. Želim da ostanem što duže. Imamo dobru bazu za sve izazove, a stvorena je i hemija. Mnogo nas igrača neće imati ugovor, videćemo šta će biti i kakvo je tržište, kako se sve bude kretalo, ali želeo bih da ostanem u Partizanu i zbog odnosa sa Željkom i sa navijačima i zbog odnosa na saigračima i svima klubu"

 

Quote

"Da je do mene, ja bih sada istrčao na parket, ali to nije realno. Iskoristio sam vreme da žestoko radim na kondiciji, nema opuštanja. Bata Zimonjić me ubija"

 

🙂 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ko nas je kleo, nije dangubio 😄 Koji car. 

 

Quote

Mnogo vrhunskih trenera sam imao, ali ono po čemu se izdvaja Obradović je posvećenost najsitnijim detaljima. Istrajan je u svemu. Ako ponoviš dobru stvar tri puta, a onda četvrti put ne budeš na nivou, odmah se kod njega pali centrifuga. Nema opuštanja. On živi košarku 24 sata. Prema svakome pristupa na istim način, sa ciljem da pomogne. 

 

Ili, što bi se reklo, ne ume da gubi. 🙃

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ima likova koji zbog toga sto ne umeju da gube, zapravo budu ekstremno uspesni. To ne iskljucuje jedno drugo. Neki koji ne znaju da gube ili dignu ruke od toga ili budu sklonjeni, a (verovatno) manjim delom budu jos posveceniji pa time i uspesniji. Takav je Zoc.

 

Ili da preokrenem logiku - ne mozes biti uspesan kao Zeljko, ako ti je svejedno kad izgubis. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Aleksa izjavio da što duže želi da ostane u Partizanu. Voleo bih da se sve učini da se dovedu Jare umesto Madara i Lučić umesto Pape. Super bi bilo da svi ostali stranci ostanu ali nemoguće je to očekivati. Videćemo. 

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Aman 2 said:

Aleksa izjavio da što duže želi da ostane u Partizanu. Voleo bih da se sve učini da se dovedu Jare umesto Madara i Lučić umesto Pape. Super bi bilo da svi ostali stranci ostanu ali nemoguće je to očekivati. Videćemo. 

Upotpuni misao kad već parafraziraš ;)

Aleksa je rekao ovako

Quote

- Misija u Partizanu nije završena. Želim da ostanem što duže, želim da osvajam trofeje.

i tako...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...