Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

3 hours ago, mfmilan said:

Mi bi mogli da postanemo žrtve sopstvenog uspeha - odigrali iznad svih očekivanja, za malo osvojili EL, lansirali neke igrače u prvi plan u EL, i svima ističe ugovor. Svi će oni sada dobiti bolje ponude od onoga što su kod nas imali, a mi ćemo teško moći da pariramo tome. Veliko je pitanje koga ćemo sledeće sezone gledati u našem dresu.

Jos na to dodas pruning... 

Madar, Djusa, Papa, Tristan.

Igraci na izlaznim vratima Exum, Punter, Zek, Lesor. Pitanje koga cemo uspeti da zadrzimo. A to je vec 8 igraca.

Bice zajeban prelazni

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, bekrinjo said:

Milutinov je već u Atini gde radi individualno sa kondicionim iz reprezenatcije Srbije, treba da potpiše za Oly nakon završenog prvenstva Grčke...

 

Realnost nije briga na koju se mi obaziremo.

Link to comment
Share on other sites

Videćemo.
 
Niko da pomene da je Milutinov slobodan čovek?
Ja napisah par postova iznad. Zaista ne vidim zasto ne bi usli u tu trku za njegov potpis. Ovo sto mu grci nude je dostizno. Jedino ako italijani ne udju sa nekom mnogo jacom ponudom. Ono sto nam ne ide u prilog je sto su on i Lesor u istoj agenciji, a znamo kako agenti razmisljaju.

Sent from my RMX3301 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, bekrinjo said:

Milutinov je već u Atini gde radi individualno sa kondicionim iz reprezenatcije Srbije, treba da potpiše za Oly nakon završenog prvenstva Grčke...

S'jajan potez Olimpijakosa, zašto da plaćaju Falla milion po sezoni da bi ih prodao u finalu EL kad mogu Milutinova da plate 2 i po miliona i imaju sličan učinak u bitnim tekmama.

  • Like 2
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

Aleksa donosi mnogo energije, mi smo sa njim na terenu uvijek bili u plusu nakon što se vrstio u drugom dijelu sezone. Koliko god to zvučalo čudno mi smo proigrali posle tog povratka i ponovo pali kad se opet povrijedio.

Nadam se povoljnim vijestima u petak inače mrka kapa. Mislim iovako je mrka kapa ali bi bilo malo manje mrkija.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Xpert said:

Ako ne osvojimo nijedan trofej za 2 sezone pod Zeljkom, to ce biti enorman neuspeh.

Osvojio je O'stoyah veliki prelazni pehar Srpskog Saveza Gorana za najbolje pošumljavanje u ovoj deceniji

Edited by Beonegro
  • Like 3
  • Ha-ha 9
Link to comment
Share on other sites

On 5/28/2023 at 12:33 PM, DameTime said:

 

Ne razumem, kako je nebitan ako bi možda ispali iz ABA da nije pogodio taj šut? 😄 

 

Zato sto im je ocigledno nebitno da li ce ispati iz ABA lige ili ne.

 

Mislim, hajde malo da ovde primenimo Okamovu ostricu tako sto realno sagledamo kvalitet igrackog kadra SC Derbija i Partizana. Ako smo to uradili, videcemo da rezervna ekipa Buducnosti nema mogucnosti da kvalitetno igra odbranu protiv tako jakog tima, a ni u napadu nema igrace koji mogu da garantuju poene protiv iole dobre odbrane. Vratimo se u period priprema 2022. - tada je Cibona pod Jovanovicem lagano dobila Partizan, mislis da je to predstavljao neki realan odnos snaga?

 

Sve sto zelim da kazem je da je meni mnogo ociglednije da je svima njima dosta ove sezone, da jedva cekaju kraj, da su nakon ispadanja od Reala (a bili su vec vidjeni na F4, a i tamo bi itekako imali za sta da se pitaju) digli ruke i ovo u ABA samo otaljavaju. Ako je vec postojala mogucnost da ispadnu meni je logicnije da ih nije briga nego da ih je briga, ali se ponasaju kao gomila juniora koji prvi put igraju ozbiljne utakmice. Takodje, da imaju tako tanku psihu, pa ne bi bili u stanju da onako rasrafe Real u 5. mecu nego bi potpuno potonuli i izgubili to 30 razlike.

 

Dakle, napisao sam da konkretno taj lagan sut Nunnalija nije bitan - imao je on bitnih suteva i pogadjao ih, ali praviti od ovoga mit, kao, bili su na pragu ispadanja, sad su dobili samopouzdanje pa ce lagano sa KKCZ u finalu je malo previse za moj ukus.

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, Xpert said:

Ako ne osvojimo nijedan trofej za 2 sezone pod Zeljkom, to ce biti enorman neuspeh.

Istina, s tim da se za pobede i titule ne pitaš samo ti nego i rivali. Međutim, meni je još grđi ovaj raspad kome prisustvujemo. Ne mogu da prihvatim da iskusni profiji, kvalitetni i dobro plaćeni, a imaju i veliku podršku publike, ovako izgube talenat a da Željko ne može da dovede stvari u red. Još ima vremena da se sastave, tešim se ja, jelte, ali mi je baš onako užasan osećaj dok gledam. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...