Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

3 minutes ago, Son_of_a_gun said:

Moji danas sretni što ćemo ove godine ipak na more umjesto da tata ode u Kaunas. Tako da, eto.

 

A zamisli da jos nisi uplatio Ostoji za porez, mogli bi i porodicno na more i ti u Kaunas. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

...nema Tate jbg negde moram...

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, MrTwister said:

Sa zaloscu obavjestavamo sve ukljucene da se kasno sinoc 10.05.2023. godine, u domu mog starog, nakon direktnog susreta sa tvrdjim objektom na ahiret preselio nas dragi LG LED TV 43LM5500. Poslednji pozdrav legendi koja je godinama trpjela verbalno nasilje prema sudijama, trenerima i protivnickim igracima podlegla je ranama nakon ofanzivnog skoka Rudy Fernandeza u 4/4. 

Slava mu.

Steta, mogla se bar Evrovizija jos pogledati kao zamena za F4.

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, MrTwister said:

Sa zaloscu obavjestavamo sve ukljucene da se kasno sinoc 10.05.2023. godine, u domu mog starog, nakon direktnog susreta sa tvrdjim objektom na ahiret preselio nas dragi LG LED TV 43LM5500. Poslednji pozdrav legendi koja je godinama trpjela verbalno nasilje prema sudijama, trenerima i protivnickim igracima podlegla je ranama nakon ofanzivnog skoka Rudy Fernandeza u 4/4. 

LG te racuna kao distributera koliko ih ti MrTwisterovTata lomite posle utakmica KKP i KKB.

Dobicete dobar popust kao stare i verne musterije.

:classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Više pokazatelj koliko manjka talenta u EL, nego što je Madar imao rising star sezonu. U njegovim godinama Ginobili dao 30 poena u finalu EL, Teodosic bio MVP iste, itd. A sada Madar sa 5ppg i 1.5apg najbolje što EL ima da ponudi u ovoj sezoni od igrača do 23 godine.

Edited by medobrundo
  • Like 14
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, medobrundo said:

Više pokazatelj koliko manjka talenta u EL, nego što je Madar imao rising star sezonu. U njegovim godinama Ginobili dao 30 poena u finalu EL, Teodosic bio MVP iste, itd. A sada Madar sa 5ppg i 1.5apg najbolje što EL ima da ponudi u ovoj sezoni od igrača do 23 godine.

Individualno je Petrušev imao mnogo bolju sezonu,jedino što je na Madarovoj strani je što igra u ekipi koja se plasirala u 8 i što je bio solidan u toj četvrtfinalnoj seriji.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Beonegro said:

Individualno je Petrušev imao mnogo bolju sezonu,jedino što je na Madarovoj strani je što igra u ekipi koja se plasirala u 8 i što je bio solidan u toj četvrtfinalnoj seriji.

 

Petrušev je "prestar", te se nije kvalifikovao za odabir i nije bio u konkurenciji.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, jedibojan said:

U svakom slucaju povecace potraznju za malcem... Nama otvara poziciju da dovedemo dosta ozbiljnijeg igraca

 

S tim sto bi i njemu bilo glupo da ide, nevezano za novcanu stranu svega, dobio je odlicnu minutazu, bas koliko je trebalo, i sad otici za njega bi bilo glupo kao i Petrusevu iz Zvezde. Opet kazem, ne znam koju ulogu igra novac u njihovim glavama.

Link to comment
Share on other sites

Bio sam banovan tokom ove tragedije, možda i bolje. Moguće je da bih zaradio permanentni, što zbog upisa forumaša na koje bih odgovorio, što zbog upisa na račun Real Madrida.

 

Samo ću reći da je Mirotić morao da donira crkvi kao Stefan Nemanja da bi sa sebe sprao igranje u istom nacionalnom timu sa Ljuljom, Rejesom i Rudijem. 

 

 

Što se mene tiče, statement pobeda u finalu ABA je jedino što može da ublaži ovaj poraz. Kad kažem statement mislim na blow out metlu.

 

Da li je to moguće posle ovoga ? Nisam siguran, ali verujem u naš comeback i verujem u izuzetno našpanovanu "out for blood" ekipu tokom serije.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...