Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

54 minutes ago, Stiletto said:

 

Ako igrači imaju slobodan vikend, Željko ga sigurno nema. Garantujem da u ovom trenutku sa pomoćnicima vrti snimke utakmica Olyja i traži gde da udari a gde da se izmakne.

 

https://sportklub.rs/kosarka-euroleague-22-23/vesti-euroleague-22-23/obradovic-nagradio-ekipu-ko-je-gde-otisao/

 

Željko ostao u Istanbulu. 

 

Izjedanje baklava sa pistaćima i kadaifa > pripremanje utakmice

 

😄

  • Love 1
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, uvrnuto said:

 

https://sportklub.rs/kosarka-euroleague-22-23/vesti-euroleague-22-23/obradovic-nagradio-ekipu-ko-je-gde-otisao/

 

Željko ostao u Istanbulu. 

 

Izjedanje baklava sa pistaćima i kadaifa > pripremanje utakmice

 

😄

 

> priprema utakmice uz izjedanje baklava sa pistaćima i kadaif + ona turska rakija (od anisa valjda) 😄 

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Ne sam Safete said:

Ne vidim razlog zasto se preskace Oli

Zato što se radi o dosta kaljavoj ekipi, u svakom mogućem smislu.

 

Ja se nadam Barseloni, imam totalno neosnovani osećaj da kreće kriza u tom preduzeću, a i zbog tradicije.

 

Edited by longbowman
Link to comment
Share on other sites

Ukratko sa "gostovanja" naseg predsednika na TV kanalu:
- necemo se zaliti na odluku komisije za Lesora
- dug prema igracima oko pola milke (200k stara dugovanja i bice isplacena do kraja godine i 300k iz kovid godine bice regulisana sledece godine)
- sledece godine se krece u reprogram poreza
- pobeda u EL donosi 37.500k
- kupuje se klupski autobus sa 35 mesta i mini kuhinjom za regionalna putovanja
- prica o selidbi u Arenu kao pun pogodak, ugovor je do 2027
- ceka se prosirenje EL 2025-e, da se vidi hoce li Aba dobiti neko sigurno mesto
- nada se bar jednoj licenci kad bude bilo to prosirenje, pogotovo ako se EL zakljuca
- juce podneo ostavku na mesto predsednika SD-a i ponovo izabran kao jedini kandidat (62 delegata bilo za, 1 protiv)
- izrazio zabrinutost za trenutnu situaciju u FK i tu borbu za 2. mesto

Sent from my RMX3301 using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

- trener kaze kakav porofil igraca mu treba, sportski direktor pretrazuje trziste, kada se trener odluci u celu pricu ulazi ostoja da se sve to ekonomski uklopi

- usli smo u nabavku autobusa sa 35 mesta i kuhinjom i wc-om

- 2018 smo napravili reprogram na 5 dina, zadnji istice ove godine od 1200 000 evra, milku smo vec isplatili, ostalo je jos za sledecu godinu neke "sitnice" iz doba korone... i mi onda vise nemamo dugove da placamo iz predhodnih sezona... tako da sledece godine krecemo u reprogram poreskog duga

- redovno isplacujemo plate

- na kraju sezone ce reci koliki je budzet i kako se punio

- oko 3,5 milke uzimamo na karte/sezonske

- ugovor sa arenom imamo na jos 4 dine

- necemo se zaliti na kaznu za lesora

- interes srpske kosarke je da ima 2 kluba u el i moramo da se borimo za to 2025

- sad nesto oko sportskog drustva i "manjih" klubova, mnogi bi trebali da zavrse u zatvoru ali ostoja je pravoslavac i nece da zatvara dede jer sve to gledaju njihovi unuci ?!, on je podneo ostavku ali su ga ponovo izabrali 

- uprava fk-a ne placa nista, ni struju, ni reprogram, ni vodu, nikakav trosak za stadion... fk je duzan sportskom drustvu

- poruka za navijace: bodrite klub i ne vredjajte nikog

 

Ps a evo i kolega alek okacio 👍

Edited by ranzo
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Alek The Great said:

- pobeda u EL donosi 37.500k

Da li je ovo tačno? Koliko znam od prošle sezone evroliga novac isplaćuje po plasmanu u ligi a ne po broju pobeda. Možda grešim, ali ovako mi je nešto ostalo u glavi.

Link to comment
Share on other sites

Da li je ovo tačno? Koliko znam od prošle sezone evroliga novac isplaćuje po plasmanu u ligi a ne po broju pobeda. Možda grešim, ali ovako mi je nešto ostalo u glavi.
Tako rece. Jos kao sali se sa Zeljkom kako mu je i draze zbog para nego zbog same pobede i bodova.

Sent from my RMX3301 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, SportskiPozdrav said:
4 hours ago, Cooper said:


 

Kako smo ovako dobri po primljenim poenima, a tako loši po defanzivnom rejtingu?

 

Defanzivni rejting predstavlja broj poena koje protivnik postigne na 100 poseda. Tako da osim od broja postignutih poena, zavisi i od broja poseda koje je protivnik ostvario na utakmici (pace). 

 

U ovom našem slučaju znači da su utakmice igrane na mali broj poseda, a da je postizano dosta poena. I na jednoj i na drugoj strani. 

 

Neka me ispravi neko ako grešim. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, freethrow said:

Iskreno me čudi da GO SNS nije delegirao profesora Mijailovića na neko ministarsko mesto. Elokvencija mu je u naprednjačkom svetu na nivou Demostena.

 

Pa to je zato sto on nije izvorno iz SNS nego je iz Iliceve Nove Srbije, odnosno jos jedan u nizu preletaca.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...