Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

10 minutes ago, Barkley#34 said:

Ulaskom Smajlija smo dobili opciju da jedan visoki iskače na beka i sprečava lak šut a da ispod koša ne vlada promaja. Ubismo ih time.

 

Kad smo ih potpuno okrenuli i napravili 10-15 poena prednosti, a onda par minuta pred kraj imamo luksuz da uvodimo Eksuma nakon 15 minuta blejke i to zato što je Aleksa rascopao glavu, čekao sam da neko kaže ej, nije fer sad i on. :classic_biggrin:

Probali i oni šemu Bryant na Puntera (i išlo im je), dok nije naleteo na Smajlija 😁

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 3/14/2023 at 10:10 AM, Shonewizard said:

Idemo sad na EL, mogli bi u četvrtak da obezbijedimo novog EL šampiona za sezonu 22/23 🙂

 

🙂

 

Jaoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooj.

 

Loženje za Barsu i Real na maximumu, ne mogu da dočekam odlazak na te mečeve 🙂

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Nisam se ranije izjašnjavao po ovom pitanju (a i tko me pita 😁), mnogi me ni ne znaju jer ne posjećujem toliko ovaj PDF (a temu pogotovo) ali imam potrebu reći da me kao ne-Srbina od svih sportskih uspjeha srpskih igrača/klubova/reprezentacija uvjerljivo najviše razvesele one KK Partizana. Tako je bilo i prije 10 i kusur godina, tako je i sada. Prilično sam siguran da je da je to zbog onih forumaša koji ga vole i prate a svojim su pisanjem zaslužili moje veliko poštovanje (uglavnom mislim na starije članove). 

 

Drago mi je zbog vas, želim vam plasman na Final Four a iako se u košarku slabo razumijem mislim da biste ga mogli i ostvariti. Sretno!

  • Like 17
  • Love 5
  • Thanks 7
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, uini said:

 

mislim da gubite dvocifreno.

 

4h78xb.jpg😄

 

1 hour ago, jedibojan said:

Gudura magarce

Gudura care 😄

E jbg

 

Batrga se Valensija i ne odustaje. Čekaju ih sada 3 gostovanja, pa da vidimo koliko mogu.

 

Što se Fenera tiče, nek se iskupe u sledećem kolu protiv zelenih kući i krajem marta u Vitoriji.

 

Edited by realno *w
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Luchifer89 said:
7 hours ago, zorex said:
GORI VILINGILI!!! Bravo Partizani!
 
Praćenje utakmice preko flashscore je najgore iskustvo ikad. 
 
Javlja li se Beo, jača li rameni pojas? 

Šta beše uslov za svečetrikrute?

Samo EL titula, neću ja da nabijam 100+ kila žive vage za nekakav top 8 ili polufinale. 

  • Like 5
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

 

Moje misljenje je da je vasa prednost u tome sto vas ima manje na ovom forumu.

Vi znate kad pobedjujete. Dal Uvrnuto gleda tekmu u hali, dal Kronos izbaci gif ujutru pred tekmu, dal je ovaj ili onaj otisao na gostovanje, dal Instikt ima instikt itd itd.

 

Nas brate vamo dve hiljade, ne moz’ se povatamo sta ko treba da radi. Ja sa Panatom nas gledao u wc na telefonu i nista 😏


mala sala, cestitke za plej of, ne morate bas na f4 da nam dodjete u Abi odmorni 😉

 

  • Like 2
  • Ha-ha 13
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...