Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

17 minutes ago, Markoss said:

Rekoh vec da se za Dovlu pustaju price da mu je pun qrac i da ga igraci ne jebu 2 posto, a da sezona nije ni pocela. 

Pa logicno je da ce da se pusta, a videcemo od koga tj sa cije strane. Poceli su od starta. 😁 Svakako, Vlada deluje kao miran, tih I povucen tip, I tesko da moze da uspostavi autoritet ovoj bandi. Bice bas tesko da zadovolji sve igrace minutazom a da ga jedan deo igraca ne busi. 

Edited by Predragdjape
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Gilmour said:

Druže moj, fućka se meni za atmosferu, dranje, smrad alkohola i marihuane, iščekivanja tuče oko sebe, pljuvanje i psovanje svih po spisku. 

Hoću, bre, ko normalan svet da pokupim decu i da im pokažem šta je utakmica, u  punoj sali, bez pizdarija.

 

Ako je potrebno drmanje koševa da bi klub bio konkurentan onda je sve u kurcu.

Izvini ali ne pamtim da su ikad na nekoj utakmici Evrolige napravili bilo kakav nered.

Link to comment
Share on other sites

Odnos prema Delijama...Neka su kriminalci, neka su nacionalisti... Nije problem. Osnovni problem je sto su oni sebi prepisali tapiju na ljubav prema klubu, a poslednja stvar koja po njima nekog kvalifikuje da bude Zvezdi jeste kvalitet. Mozes biti Ronaldo, ali ako ti nisu ispravna krvna zrmca i ako je ti do doba Nemanjica neko gotivio fkp, onda dzaba sve.

Devedesete.... Krimosi na severu, nacionalisti veliki, pola severa vec na ratistu... Niko rec da kaze protiv Robija, Refika, Bolića... Zato sto je tadasnjem severu uspeh Zvezde bio na prvom mestu. Niko nije tada voleo Hrvate, Muslimane, ali za igranje u Zvezdi to prepreka nije bila.

Cela ta ekipa sa Zeljom, Sucom i ostalima je bila na ratistu, ali nikome nije smetao Robi. Ali zato je kurčevim zastitnicima srpstva koji bi napunili gace na prvi pucanj dvadeset godina kasnije smetao taj Robi kao trener.

Dakle, ucinak na terenu je najmanje bitan Delijama. Zato je Gobeljic omiljen, a Dejo i Piksi omrazeni.

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Sokmeniki said:

Izvini ali ne pamtim da su ikad na nekoj utakmici Evrolige napravili bilo kakav nered.

Paralela - Ne pamtim da je Partizan ikada izgubio u ligi šampiona. 

Jeste se desilo, ali ko zna kada, najviše iz razloga što su dotični bili u LS poslednji put kada je Era Ojdanić svirao sa Milićem Vukašinovićem.

 

Pričamo o grupi kriminalaca, kvazi kriminalaca i derana sa viskom testosterona i obrnutom proporcijom sive mase.

 

Dogadjaj pre 6-8 godina, kada sam poslednji put isao da gledam Zvezdu u hali - Utakmica sa Krkom ili nekim Slovencima, ako se ne varam, circa 2000 -2500 navijača. 

Par redova ispred mene jedan dečko peva pesme, dere se pomalo simpaticno, traži od ljudi okolo da mu se pridruže. Zvezda u seriji, igrala loše do tada. Neki se pridruže i to potraje par minuta. Pričam o 20 ljudi, ne više. Pola njih sa decom i porodicom.

U jednom trenutku dolazi niži lik, bez vrata i sa celavom glavom oblika prosečne Tesla sijalice, kreće da prigovara nešto prvopomenutom i opaljuje mu takvu samarcinu da se pola tribine okrenulo.

Razlog - pevanje Zvezdinih navijačkih pesama na Zvezdinoj košarkaškoj utakmici u Zvezdinoj hali, dok traje meč Regionalne lige.

 

Tim moronima (klasifikacija inteligencije) u organizovanom društvu mesta nema.

Tačnije, ima, ali u zatvoru.

 

Sa druge strane, Srbija i organizovano društvo.

 

Nema ljutis, ali nadam se da se samo loše predstavljas kao "neutralni posmatrač".

  • Like 3
  • Ha-ha 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Gilmour said:

Druže moj, fućka se meni za atmosferu, dranje, smrad alkohola i marihuane, iščekivanja tuče oko sebe, pljuvanje i psovanje svih po spisku. 

Hoću, bre, ko normalan svet da pokupim decu i da im pokažem šta je utakmica, u  punoj sali, bez pizdarija.

 

Ako je potrebno drmanje koševa da bi klub bio konkurentan onda je sve u kurcu.

To možeš u ABA ligi, tamo nema Dileja. Odvedeš ih na finale protiv komšija i uživate u košarkaškoj predstavi.

 

Oh wait... (

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, Predragdjape said:

Pa logicno je da ce da se pusta, a videcemo od koga tj sa cije strane. Poceli su od starta. 😁 Svakako, Vlada deluje kao miran, tih I povucen tip, I tesko da moze da uspostavi autoritet ovoj bandi. Bice bas tesko da zadovolji sve igrace minutazom a da ga jedan deo igraca ne busi. 

 

 Da se ne zajebavamo on je odrastao covek profesije kosarkaski trener. Koja se uzgred naplacuje novcima koje po sopstvenim recima samo Devil ima ovde. 

Da ga zalim ne pada mi na pamet jer nit ga neko puskom terao nit ga neko sad tera da izigrava ikebanu Covicu koji ko zna sta radi sa ovim timom klubom i finansijama. 

 

Mozda malo brutalno al tako je. Mogu ga zalim kao coveka ako ima nekih problema, ali kao trenera kao sad je njemu mos misliti tesko jer mu Covic visi nad glavom ne pada mi na pamet. Sam pao sam se ubio. Vrlo dobro je znao sta je prihvatio gde dolazi i sa kim ima posla. 

 

Pogotovo sto je toliko godina trenirao FMP i gurao Filipa i Pota na 30+ minuta. Snadji se brale pa pokupi zasluzene lovorike il se skloni. 

 

Coveku dovedu Raduljicu kao petog centra on kaze nemam komentar. Trener kosarkaskog kluba nema komentar na dolazak igraca. To stvarno prvi put cujem u istoriji sporta. Kaze nisam komentarisao ni prethodna pojacanja pa normalno kad je Holand izjavio da se nije ni cuo sa tobom, sta da komentarises kad se pitas malo manje od nas ovde.

 

Mi smo Gogu bre sa tri strane pisanja izbusili u evropu da ne kroci, ti ne mozes kao trener stopiras Raduljicu, idi bre...

  • Like 8
  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Bentilu se ne svidja lekarska sluzba, sto bi rekao MaxBet blago nezadovoljan radom u KKCZ, Vladu Jovanovica niko ne silji ni 2%, Raduljica problematican lik itd itd...mislim da bi se srce vecini navijaca namestilo kad bismo vezali nekoliko poraza na pocetku sezone kako bi mogli da upere prstom, kvoutuju svoj citat i kazu esam vam reko cigani?

 

Bez ikakve zelje da bilo koga isprozivam, samo kazem da ne kapiram takvo razmisljanje, iako ne zelim da sirim sad neki lazni optimizam jer definitivno razloga za brigu ima, ali ove price unutar ekipe rekla-kazala su stvarno smesna stvar.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, mind. said:

Bentilu se ne svidja lekarska sluzba, sto bi rekao MaxBet blago nezadovoljan radom u KKCZ, Vladu Jovanovica niko ne silji ni 2%, Raduljica problematican lik itd itd...mislim da bi se srce vecini navijaca namestilo kad bismo vezali nekoliko poraza na pocetku sezone kako bi mogli da upere prstom, kvoutuju svoj citat i kazu esam vam reko cigani?

 

Bez ikakve zelje da bilo koga isprozivam, samo kazem da ne kapiram takvo razmisljanje, iako ne zelim da sirim sad neki lazni optimizam jer definitivno razloga za brigu ima, ali ove price unutar ekipe rekla-kazala su stvarno smesna stvar.

Cini mi se da je maxbet objavio demant njegovog agenta, ali oni nastavljaju sa novim tekstovima. Novinar je navijac Partizana i nije mu prvi  ovakav tekst. Ovo za Vladu je iz iste kuhinje. Ko god je upoznao Raduljicu zna da je jedan normalan i prizeman lik. Ako je on problematican u svlacionici onda sam bas los u proceni coveka. Pre je Jovic neko ko ce svakome reci u svlacionici sta misli na grub nacin, ali je to sada preko potrebno ovoj ekipi. Puno je tu igara i mesetarenja oko tima. Dejo vise nije trener Zvezde.

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...